Gastroenterolog Nowy Sącz

NZOZ "OPTI-MED"
ulica 19 Listopada 14D
33-300 Nowy Sącz

Witam wszystkich cierpiących i zdesperowanych.Właśnie jestem po gastroskopii i to w dodatku na ubezpieczenie.
Pan dr.to osoba rzetelna,w pełni kompetentna,wie co robi bez żadnej ściemy.
Pomimo dużej wiedzy nie chodzi z głową w chmurach tylko wszystko rzeczowo wyjaśnia.Porównując moją poprzednią gastroskopię wykonaną odpłatnie w gabinecie p.Łosak -zdecydowanie polecam dr.Kaczmarka.

Pan dr.to osoba rzetelna,w pełni kompetentna,wie co robi bez żadnej ściemy.

Opinia dodana przez: Krzysztof

Katarzyna Łosak

Internista, Gastroenterolog

gen. Długoszowskiego-Wieniawy 48a
33-300 Nowy Sącz

Odradzam, ale to tylko moja subiektywna ocena.

Odradzam, ale to tylko moja subiektywna ocena.
Po długich namowach rodziny, znajomych, w końcu postanowiłam wybrać się do gastrologa. Przyszłam, czekam, po wejściu do recepcji zostałam poinformowana, że "pani doktor się spóźni" - żadnego słowa "przepraszam" ("pani" jest lek. med. - nie powinno nadużywać się tytułów naukowych!). Kilka osób w poczekalni, małe zdziwienie - przecież byłam umówiona na konkretną godzinę. Wytrzymałam, czekam, zostałam poproszona - wchodzę. To było najbardziej niemiłe pierwsze wrażenie - Pani lek. med. pod koniec wizyty (nie wiem czy dlatego, że zorientowała się, że jestem prywatnym, a więc płacącym pacjentem) zaczęła być aż nieprzyjemnie miła. /naprawdę pierwsza wizyta u ginekologa była zdecydowanie mniej krępująca a już na pewno nieporównywalnie bardziej profesjonalna/. Podczas wizyty dowiedziałam się (niemalże na dzień dobry), że nic mi właściwie nie dolega, nie wymieniłam wszystkich dolegliwości, nie zapytała o rodzaj bólu brzucha - o umiejscowienie, nic! Dostałam kilka suplementów diety, środek przeciwbólowy (o ironio - którego efekt uboczny był sprzeczny do stosowania wcześniej zapisanych suplementów) i szereg badań, które mogę zrobić, ale w sumie do których pani lek. med. nie jest przekonana co do sensowności ich robienia!!! (sam rezonans kilkaset złotych!). Z kolei na moje problemy trawienne usłyszałam, że mogę wypić na czczo kawę lub zapalić papierosa!!! bo niektórym pacjentom to pomaga! Szok!!! Wizyta prywatna - koszt 100 zł - efekt - powinnam się cieszyć, że wijąc się z bólu - nic mi nie dolega. A - i nauczka na przyszłość - następnym razem poproszę o wypisanie rachunku za usługę, przynajmniej urząd skarbowy będzie miał pożytek.
Ocena subiektywna - mam do niej prawo, może miałam pecha i pani lek. med. miała gorszy dzień.
Ps. odnosząc się do "dyplomów" wiszących na ścianach przed gabinetem - proponuję zwrócić uwagę, że większość z nich dotyczy "UCZESTNICTWA".

Gastroenterolodzy w mieście Nowy Sącz