Gastroenterolog Olsztyn

Żołnierska 16a lok. 25
10-561 Dajtki, Olsztyn

Niespotykane jak na środowisko lekarskie podejście do pacjenta. Pani Doktor jest miła, spokojna i profesjonalna.

Opinia dodana przez: Jolanta

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie

Dajtki, Olsztyn

Doktor zwracał się do mnie bez szacunku. Wypominał brak skierowania. Gastroskopia była wykonana niedelikatnie(miałam już 3 gastroskopie i żadna nie była tak nieprzyjemna), w pośpiechu, bo byłam ostatnią pacjentką doktora. Dodatkowo opis badania jest nieprawidłowy, gdyż doktor nie zauważył wady przełyku, którą posiadam od wielu lat(nie ma możliwości jej wyleczenia). Także bez szacunku, bez odpowiedniego podejścia do gastroskopii oraz niekompetentnie. Nie polecam.

Opinia dodana przez: Marta

Kołobrzeska 14c lok. 13
10-443 Dajtki, Olsztyn

Nigdy w życiu nie spotkałem się z arogancją, despotyzmem, chamstwem i brakiem uprzejmości u lekarza w takim stopniu. Jest to człowiek na zupełnie nieodpowiednim dla siebie stanowisku. Całkowicie nie słucha pacjenta (nie daj Bóg o coś ją zapytać), monopolizuje dyskusję, obraża i wyśmiewa pacjenta. Moją wizytę np. zakończyła podsumowaniem, że cieszy się, iż jej nie dolega to, co mi.

al. Aleja Wojska Polskiego 19/2
10-900 Olsztyn