Filtruj terminy

Pediatra, Gastroenterolog dziecięcy

Klinika Okólna
ul. Okólna 3
10-699 Olsztyn

Polecam. Bardzo dobry pediatra. Kompleksowe podejście do problemów dziecka. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Elżbieta Nowak

Żołnierska 16a lok. 25
10-561 Olsztyn

Lekarz Gastrolog Elzbieta Nowak Bardzo profesjonalna i trafna diagnoza. Po 15 miesiacach problemow z ukladem pokarmowym i wielu wizytach u innych lekarzy, wreszcie odpowiednia diagnoza, przepisane lekarstwa pomogly juz po kilku dniach. Dziekuje i polecam, sam na pewno skorzystam w przyszlosci jezeli zajdzie taka potrzeba.
Opinia dodana przez: Krzysztof Mielnik

lekarz Tomasz Arłukowicz

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie
Olsztyn

Doktor zwracał się do mnie bez szacunku. Wypominał brak skierowania. Gastroskopia była wykonana niedelikatnie(miałam już 3 gastroskopie i żadna nie była tak nieprzyjemna), w pośpiechu, bo byłam ostatnią pacjentką doktora. Dodatkowo opis badania jest nieprawidłowy, gdyż doktor nie zauważył wady przełyku, którą posiadam od wielu lat(nie ma możliwości jej wyleczenia). Także bez szacunku, bez odpowiedniego podejścia do gastroskopii oraz niekompetentnie. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Irena Żebrowska

Kołobrzeska 14c lok. 13
10-443 Olsztyn

Pani doktor poświęciła mi bardzo dużo czasu, wypytała o każdy aspekt zdrowia i wszystko wytłumaczyła. Dawno nie byłam u lekarza, który wywarł na mnie tak pozytywne wrażenie.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Małgorzata Ferenc