Gastroenterolog W Okolicach Ostrów Lubelski

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Kompetencja i wiadomości doktor jest naprawdę dobre ! Zawsze byłem nieufny w stosunku do lekarzy , jednak po pierwszej wizycie u dr zmieniłem zdanie. Od długiego czasu mam problem z żołądkiem ale ból i inne dolegliwości minęły kiedy lekarka skierowała mnie na badanie gastroskopii,które wszystko wyjaśniło.Nie zamienił bym dr Pięcińskiej na żadnego innego gastrologa. Gorąco polecam.

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie- Klinika Endokrynologii
ul. Jaczewskiego 8
20-090 Lublin

Bardzo Dobra lekarz miła pomocna i rzetelna polecam 100% ma bardzo dużo serca do pacjentów .Nigdy nie odmawia pomocy

Opinia dodana przez: edyta

prof. Sławomir Rudzki

Chirurg naczyniowy, Chirurg onkolog

Lublin

Wspaniały człowiek, traktujący pacjenta niezwykle uprzejmie. Lekarz o najwyższej kulturze osobistej, ciepły, serdeczny

NZOZ REUMED
ulica Wallenroda 2F/4
20-607 Lublin

Badanie kolonoskopem miałam przeprowadzone w czwartek 5.04 w godzinach popołudniowych. Jestem naprawdę mile zaskoczona zarówno przebiegiem badania jak i postawą lekarza P. Dr Drabko. Jego podejście do pacjenta, wiedza i doświadczenie jest dokładnie takie jak być powinno. Zero stresu, sympatyczna atmosfera. Doktor dokładnie tłumaczył mi co się teraz dzieje, kiedy może boleć i co to oznacza.
Dodam jeszcze, że czułam się ,,zaopiekowana'' przez asystującą przy badaniu P. Joannę Kwiatkowską.
Szczerze polecam Gastromed w Lublinie i Doktora Drabko!
Wdzięczna pacjentka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Bardzo dokładna, skupiona na pacjencie i jego problemie, przy tym niezwykle sympatyczna. Wizyty przebiegają w sposób przyjemny i bardzo pozytywny, Pani doktor wzbudza taki niezwykły wewnętrzny spokój. Wielkie podziękowania dla Pani dr Zbarańskiej za opiekę i życzliwość.

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Leczę się u Pana doktora na refluks. Miałam gastroskopię i powiem szczerze, że zrobię ją jeszcze kilka razy bez problemów! Po badaniu dostałam leki i ból przeszedł. Super lekarz!
Pozdrawiam

Pozdrawiam

Lublin

Niestety nie jestem zadowolony z wizyt u tego Pana. Byłem u niego dwukrotnie, jednak do tej pory nie postawił właściwej diagnozy. Wg mnie przepisuje leki na czuja - a może pomoże, a może nie, jak nie to przepiszemy co innego. Co do rozmowy z nim nie mam żadnych zastrzeżeń - jest miły, jednak nie mówi rzeczowo. Niestety - nie poleca.

Opinia dodana przez: Lorak kooopik

lekarz Marian Zając