Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść
Ranking lekarzy

Gastroenterolog Sopot

- 2 lekarzy
# 1

SOPMED

81-756 Wyścigi, Sopot

Średnia ocen: 4,2/5

leczę się od 11 lat, byłem już u wielu lekarzy, ale nareszcie dobrze trafiłem

leczę się od 11 lat, byłem już u wielu lekarzy, ale nareszcie dobrze trafiłem

Opinia dodana przez: Anonim
# 2

Gabinet
ul. Sobieskiego 9/11
Wyścigi, Sopot

Średnia ocen: 1,0/5

Uwaga na profesora Smoczyńskiego - mam bardzo bardzo złe doświadczenie z wizyty u niego!

Moim zdaniem należy on do tych profesorków, którzy mają kompleks na tle swojej wiedzy - nie potrafi się przyznać, że się na czymś nie ...

Uwaga na profesora Smoczyńskiego - mam bardzo bardzo złe doświadczenie z wizyty u niego!

Moim zdaniem należy on do tych profesorków, którzy mają kompleks na tle swojej wiedzy - nie potrafi się przyznać, że się na czymś nie zna (utrata żle pojętego honoru?); jak nie potrafi postawić diagnozy, to będzie ci wmawiał, że nic ci nie jest. Ma bardzo lekceważacy stosunek do pacjenta, w połączeniu z dużą dawką zarozumialstwa, co moim zdaniem czyni go niebezpiecznym jako lekarza. W dodatku jest wprost niewiarygodnie chamski - ponieważ nie potrafił postawić diagnozy (stwierdził, że nie potrafi zauważyć żadnej "logiki" stojącej za moimi symptomami), nie tylko powiedział, że nic mi nie jest (choć nie zrobił żadnego badania, na podstawie którego mógłby wykluczyć choroby podejrzewane a nawet zdiagnozowane już przez innych lekarzy), ale nawet powiedział mi przy świadkach, że powinnam się udać do psychiatry!!! Za 400 zł praktycznie nie chciał ze mną rozmawiać (za wyjątkiem zadawania mi pytań o moje życie osobiste!). Po 10 min. powiedział mi, że się spieszy i zakończył rozmowę. Udałam się do niego ze zdiagnozowanym przez 3 lekarzy zapaleniem jelita czczego, a on na to, że nie ma takiej choroby! Zignorował diagnozy i badania wykonanie przez innych lekarzy, uzurpował sobie prawo kwestionowania diagnoz postawionych też przez lekarzy innych specjalizacji (dermatologa, immunologa i neurologa). Moim zdaniem problem polegał na tym, że problemy, z którymi mnie diagnozują, są stosunkowo niedawno dostępne wiedzy medycznej, a prof Smoczyński swoją edukację zakończył już zbyt dawno, i najwyraźniej dawno jej też nie odświeżał.

Stanowczo odradzam wizytę u niego, nawet gdyby nie kosztowała 400 zl. Cena dopasowana jest tylko do tytułu profesora, ale nie do jego realnej kompetencji, ani do jego sposobu potraktowania pacjenta. Za tą kwotę stanowczo nie warto ryzykować, że się zostanie tak potraktowanym!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim


Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat