Gastroenterolog Sosnowiec

szpital ul.medykow1

41-200 Sosnowiec

Doktor Jasiński jest lekarzem na medal. Bardzo uprzejmy, rzeczowy i kompetentny, a przede wszystkim staranny w podejściu do wykonywanych obowiązków. Wykonywał u mnie zabieg kolonoskopii, dołożył wszelkich starań, aby badanie przebiegło pomyślnie. Specjalista godny polecenia!

Opinia dodana przez: Hanna

Aleja Zwycięstwa 4/IID
41-200 Sosnowiec

Proszę o jakieś namiary na prywatny gabinet Pani doktor - ten numer co znalazłam w internecie niestety nie odpowiada

Sosnowiec

Doskonały lekarz. Prawdziwy spec polecam z czystym sumieniem. Diagnoza szybka i trafna byłam zaskoczona. I nie jest prawdą ze wypisuje tylko drogie leki moje akurat kosztują kilkanaście złotych

Opinia dodana przez: Danuta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Leczenie Ambulatoryjne
ulica Piłsudskiego 41
41-200 Sosnowiec

Dzisiaj byłam na zabiegu gastroskopii u PANA DOKTORA,dokładny,uprzejmy,wszystko świetnie wytłumaczył.Dziękuję też za to że muszę się tułać po innych specjalistach,ponieważ doktor poprosił mnie do gabinetu,przepisał leki i to wszystko bez cienia łaski.Dziękuję,zaraz biegnę do apteki:)))

Opinia dodana przez: Aneta

dr n. med. Przemysław Besser

Gastroenterolog, Gastrolog

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

POLECAM! leczę się u Doktora Bessera ponad 10 lat i zawdzięczam mu życie i zdrowie. Leczy całego człowieka a nie zajmuje się tylko jednym organem pacjenta, robi to na podstawie wynikow zleconych badan. Lekarz z powolania

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ TWOJE ZDROWIE
ul. Naftowa 11
41-200 Sosnowiec

Z czysty sumieniem poleciłabym Panią doktor Kasperczyk innym pacjentom.Jest kompetentna, zawsze miła, uśmiechnięta,oddana dziecku.Poświęca dużo czasu dziecku i mamie,nawet swój prywatny.Można do niej dzwonić o każdej porze dnia.Posiada duży zasób wiedzy, co wykorzystuje,zajmując się dzieckiem w sposób globalny. Ja jestem bardzo zadowolona z leczenia.

Opinia dodana przez: Lidia11111 lidia1

dr Iwona Sakowska