Filtruj terminy

dr Iwona Sakowska-Maliszewska

Gastroenterolog dziecięcy

Aleja Zwycięstwa 4/IID
41-200 Sosnowiec

Pani doktor to lekarz z powołania. Podeszła do dziecka bardzo indywidualnie, przeprowadziła szczegółowy wywiad nie tylko pod kątem gastrologii, zaproponowała dalsze działania, odpowiedziała na wszystkie pytania. Jestem pod wrażeniem! Polecam!
Opinia dodana przez: ada

dr n. med. Marek Waluga

Gastroenterolog, Gastrolog

Sosnowiec

Potwierdzam tragiczny poziom wizyt u Walugi (teraz "prof." ?). Byłem na trzech wizytach. Bez diagnozy i informacji o kierunku postępowania. Dowiedziałem się, że moje dolegliwości mają źródło najprawdopodobniej w kręgosłupie. Przedstawiłem dokumentację ze szpitali o wyciętych polipach, przepuklinie przełyku, poinformowałem o dolegliwościach i że są czasowo powiązane z posiłkami i że trwają od kilku lat oraz o wyraźnych widocznych i odczuwalnych zanikach mięśni, spadku ciśnienia, kołataniach serca, niezwykłych stolcach ...
Opinia dodana przez: Ryszard

dr n. med. Przemysław Besser

Gastrolog, Gastroenterolog

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

POLECAM! leczę się u Doktora Bessera ponad 10 lat i zawdzięczam mu życie i zdrowie. Leczy całego człowieka a nie zajmuje się tylko jednym organem pacjenta, robi to na podstawie wynikow zleconych badan. Lekarz z powolania

dr Anna Bożkiewicz-Kasperczyk

Gastroenterolog, Pediatra

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ TWOJE ZDROWIE
ul. Naftowa 11
41-200 Sosnowiec

Mało tych opinii i na dodatek anonimowe - łatwo krytykować nie podpisując się. Zastanawiam się na podstawie ilu wizyt u Pani doktor zostały wystawione. Jednej ? Każdy ma oczywiście prawo do swojej opinii i oczywiście nie neguję zamieszczonych, chociaż się z nimi nie zgadzam. Może przedmówcy trafili na gorszy dzień pediatry ? To też człowiek, nie zapominajmy o tym. Podzielę się moją opinią: Poznałam Panią doktor wielu lat temu. Trafiłam ...

dr n. med. Andrzej Bilewicz

Gastroenterolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Leczenie Ambulatoryjne
ulica Piłsudskiego 41
41-200 Sosnowiec

Wizyta i badanie jakby na czas , 0 kontaktu wzrokowego ,szybko ciągle mówi wchodzisz do gabinetu stawia diagnozę,( tym razem mylną po badaniu wyszło co innego)dr. mówi do ciebie siedząc tyłem i pisząc w komputerze nie polecam
Opinia dodana przez: Misza

lekarz Bolesław Jasiński

Gastroenterolog, Gastrolog

szpital ul.medykow1
41-200 Sosnowiec

Bardzo dobry specjalista. Wykonywałem u niego zarówno gastroskopię jak i kolonoskopię. za każdym razem podchodziłem bez znieczulenia i nie żałuję takiej decyzji, bo bardzo delikatnie przeprowadzał badania. Poza tym bardzo trafnie zinterpretował mi refluks żołądkowy i doradził, co należy dalej. Pomimo różnych opinii, ja akurat polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Christian

dr n. med. Grzegorz Boryczka