Gastroenterolog Suwałki

NZOZ Spec-med

16-400 Maniówka, Suwałki

Wystawianie złej opinii lekarzowi bo się nie chce zmienić diety/spojrzeć na siebie uczciwie i się przyznać do swoich problemów - to jest dopiero smutne. Dieta ma ogromny wpływ na zdrowie, szczególnie w przypadków dolegliwości gastrycznych. Również stres, problemy psychiczne. Ale łatwiej dostać tonę leków które załagodzą dolegliwości i dalej życ bezrefleksyjnie.. Lekarz świetny, mało takich w Suwałkach. Bardzo dobry diagnosta. Polecam wszystkim którzy chcą naprawdę się wyleczyć, którzy szukają prawdziwej przyczyny swoich problemów a nie pogłaskania po główce i leczenia TYLKO objawów!!! Bez pracy którą wkładacie WY (a nie tylko lekarz), zmiany nawyków nie wyzdrowiejecie, nie wystarczy magiczna pigułka. Branie leków łagodzących objawy to początek staczania się po równi pochyłej.

lekarz Andrzej Tynecki

Gastroenterolog, Gastrolog

Dental Novum
ulica Minkiewicza 14
16-400 Suwałki

Wyzdrowiałem , a czy w czasie wizyty ktoś mi rączki całuje to obojętne . Ma być profesionalnie , a tu jest