Gastroenterolog Wrocław

dr n. med. Andrzej Stawarski

Gastrolog dziecięcy, Gastroenterolog dziecięcy

Godny polecenia. Ufam jego opinii w 100%
Kompleksowa obsługa, wyczerpujące informacje o chorobie. Polecam pana dr' a wszystkim potrzebującym.

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Leczę się na crohna . Od wielu lat pilotuje mnie Pani E.Poniewierka. Można powiedzieć , że dzięki jej pomocy jeszcze żyję. Dziękuję za to , że jest.
Opinia dodana przez: DOROTA

Optimum Profesorskie centrum medyczne
Szybka 5
50-421 Wrocław

Wreszcie trafiłem do lekarza któy dokładnie i spokojnie wytłumaczył-co mi jest i na czym będzie polegało leczenie. Przepisane lekarstwa zażywałem zgodnie z zaleceniem i mój stan zdrowia stopniowo się poprawiał. Chorowałem od lat na dolegliwe zaparcia. Wstydziałem się iść do lekarza ale nie żałuję bo wreszcie wizyta w toalecie nie jest męką. Zdecydowanie polecam

dr n. med. Patryk Smoliński

Gastrolog, Internista

Prywatna Praktyka, ul.Róży Wiatrów 9a

Wrocław

super lekarz, bardzo szybko postawił diagnozę, jakie badania zrobić natychmiast. 4tyg.póżniej byłam po operacji nowotwór złośliwy jelita grubego,wszystko spokojnie tłumaczył,choć,jak dowiedziałam się o nowotworze nie byłam łatwą pacjętką, nie musiał mi tłumaczyć,bo to nie jego specjalizacja ale doprowadził do końca.wcześniej nie byłam jego pacjętką,więc wiem że jest b.dobrym specjalistą i człowiekim,pozdrawiam,oby więcej takich lekarzy
Opinia dodana przez: MIRKA

dr n. med. Jarosław Wierzbicki

Gastroenterolog, Chirurg ogólny

Poradnia Gastroenterologiczna

50-403 Wrocław

Pierwszy raz byłam z wizytą u lekarza tej specjalizacji i oceniam ją wysoko. Osoba kompetentna i wykonująca swój zawód z pasją. Szanuję i podziwiam takich lekarzy. Czas poświęcony pacjentowi jest zupełnie wystarczający. Trafiłam do doktora z polecenia jego stałego pacjenta i nie żałuję. Osoba uprzejma i kulturalna.
Opinia dodana przez: SB

dr n. med. Ewa Waszczuk

Gastrolog, Internista

Żelazna 34 pok.206
53-428 Wrocław

Negatywne opinie na tej stronie na temat pani doktor są przesadzone

Lecznictwo Szpitalne 4WSKzP
ulica Weigla 5
50-981 Wrocław

u lekarza bylam 4 razy, za kazdym razem wmawiano mi nerwice i depresje. Gdy pojawilam sie u lekarza z wynikiem usg stwierdzil ze on w nie nie wierzy i ze jest zle zrobione, wypisal na kartce probiotyki i kazal je brac 2 mce. Kolonoskopii tez nie polecal bo niby jestem za mloda!!! A na kolonoskopii wyszlo zapalenie jelit. Szkoda kasy i nerwow na tego lekarza. Absolutnie go nie polecam, nikomu.

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
Swobodna 1
50-088 Wrocław

Pierwszy raz byłam u lekarza, od którego wyszłam z gabinetu jeszcze w trakcie wywiadu. Byłam u wielu lekarzy, którzy może nie byli najsympatyczniejszymi ludźmi, ale pierwszy raz spotkałam się z taką bezczelnością, brakiem empatii i wyładowaniu swoich frustracji na pacjentach.Przy składaniu skargi na doktor dowiedziałam się, że to nie pierwsza taka sytuacja z udziałem tej lekarki i niestety kobieta ma problem z komunikacją z pacjentami. Co zresztą potwierdził też pacjent ...
Opinia dodana przez: Monika

Gastroenterolog Wrocław dr n. med. Maria Rybak