Gastroenterolog Wrocław

dr n. med. Andrzej Stawarski

Gastroenterolog dziecięcy, Gastrolog dziecięcy

Godny polecenia. Ufam jego opinii w 100%
Kompleksowa obsługa, wyczerpujące informacje o chorobie. Polecam pana dr' a wszystkim potrzebującym.

Godny polecenia. Ufam jego opinii w 100%

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Leczę się na crohna . Od wielu lat pilotuje mnie Pani E.Poniewierka. Można powiedzieć , że dzięki jej pomocy jeszcze żyję. Dziękuję za to , że jest.

Opinia dodana przez: DOROTA

Optimum Profesorskie centrum medyczne
Szybka 5
50-421 Wrocław

Wreszcie trafiłem do lekarza któy dokładnie i spokojnie wytłumaczył-co mi jest i na czym będzie polegało leczenie. Przepisane lekarstwa zażywałem zgodnie z zaleceniem i mój stan zdrowia stopniowo się poprawiał. Chorowałem od lat na dolegliwe zaparcia. Wstydziałem się iść do lekarza ale nie żałuję bo wreszcie wizyta w toalecie nie jest męką. Zdecydowanie polecam

dr n. med. Patryk Smoliński

Gastroenterolog, Gastrolog

Prywatna Praktyka, ul.Róży Wiatrów 9a

Wrocław

super lekarz, bardzo szybko postawił diagnozę, jakie badania zrobić natychmiast. 4tyg.póżniej byłam po operacji nowotwór złośliwy jelita grubego,wszystko spokojnie tłumaczył,choć,jak dowiedziałam się o nowotworze nie byłam łatwą pacjętką, nie musiał mi tłumaczyć,bo to nie jego specjalizacja ale doprowadził do końca.wcześniej nie byłam jego pacjętką,więc wiem że jest b.dobrym specjalistą i człowiekim,pozdrawiam,oby więcej takich lekarzy

Opinia dodana przez: MIRKA

dr n. med. Jarosław Wierzbicki

Chirurg ogólny, Gastroenterolog

Poradnia Gastroenterologiczna

50-403 Wrocław

Pierwszy raz byłam z wizytą u lekarza tej specjalizacji i oceniam ją wysoko. Osoba kompetentna i wykonująca swój zawód z pasją. Szanuję i podziwiam takich lekarzy. Czas poświęcony pacjentowi jest zupełnie wystarczający. Trafiłam do doktora z polecenia jego stałego pacjenta i nie żałuję. Osoba uprzejma i kulturalna.

Opinia dodana przez: SB

Negatywne opinie na tej stronie na temat pani doktor są przesadzone

Lecznictwo Szpitalne 4WSKzP
ulica Weigla 5
50-981 Wrocław

warto powierzyc swoje problemy gasrtoentorologiczne panu doktorowi.zupełnie ma inne podejscie niz lekarze z ASK-ufa swojej wiedzy,kompetencji i doswiadczeniu-tylko cierpiacy pacjent czasami nie moze istoty swoich problemow zrozumiec i przyjac do swiadomosci-a problemy gastryczne sa niestety przewlekłe.

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
Swobodna 1
50-088 Wrocław

Wizyta u Pani Doktor była wizytą kompleksową i profesjonalną. Doktor niezwykle sympatyczna, poświęca dużo czasu pacjentowi, wysłucha, wyjaśni i jeśli to konieczne skieruje na dodatkowe badania. Osobiście życzyłabym sobie mieć to szczęście i zawsze spotykać lekarzy z takim podejściem do pacjenta. Dziękuje Pani Doktor.

Gastroenterolog Wrocław dr n. med. Maria Rybak

dr n. med. Maria Rybak