Lekarze Gastrolog dziecięcy

dr hab. Rafał Filip

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Lekarz przy pierwszym kontakcie wzbudza zaufanie, przyjazna atmosfera podczas badania, informacje przekazane pacjentowi są jasne i rzeczowe, to wszystko sprawia, że wizyta przebiega spokojnie i bez stresu. Polecam badania u Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Ewa Herman

Lecznica Lekarzy Specjalistów
Marszałkowska 62/3
00-545 Warszawa

Bardzo kompetentna osoba, świetny lekarz. Zainteresowana pacjentem, tłumaczy cierpliwie, wyjaśnia. Jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałam

lekarz Marian Życzkowski

Gastrolog, Gastroenterolog

Broniewskiego 4 / 4
Lubin

To niezwykły człowiek.Miły, kulturalny, niezwykle kompetentny. Uratował mi życie.Polecam każdemu, kto ma jakiekolwiek problemy gastrologiczne. Pacjentka

lekarz Jarosław Nazar

Dział Farmacji Szpitalnej
Piłsudskiego 28
23-100 Bychawa

Pan dr Nazar wykonał u mnie badanie endoskopowe kolonoskopię. Miły, profesjonalny, rzeczowy. Czułam się bardzo zaopiekowana. Polecam z całego serca. Następna wizyta tylko u tego specjalisty.

lekarz Hanna Knajdek-Ostrowska

Praskie Centrum Medyczne
ulica Brzeska 12
03-737 Warszawa

Pani Doktor Hanna Knajdek-Ostrowska to lekarz z powołania, profesjonalista w każdym calu. Gdy 21 grudnia 2021 przyjechałam na badanie gastroskopii do LUX MED przy ulicy Fieldorfa, Pani Doktor szczegółowo wyjaśniła czym jest zdiagnozowana choroba. Potraktowała mnie z życzliwością, dając poczucie bezpieczeństwa i uspokajając. Jest lekarzem o ogromnej kulturze osobistej, wspaniałą, życzliwą i serdeczną osobą. Mam olbrzymią nadzieję ponownie spotkać Panią Doktor gdy zajdzie potrzeba przeprowadzenia kolejnej gastroskopii. Z wyrazami szacunku ...
Opinia dodana przez: Barbara Z.
Jestem bardzo zadowolona z odbytych wizyt. Bardzo dobry kontakt, trafna diagnoza, bardzo polecam. Szybko dostałam termin wizyty, pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Ewelina

dr n. med. Jerzy Baraniak

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u doktora, mam dysplazję stawu biodrowego , wstawiał mi endoprotezę w lewym stawie, jest po prostu świetny , przez cały czas o mnie dbał , podchodził z troską, do tego jego fascynacja tematem, duża wiedza , jest konkretny do tego sympatyczny.

lekarz Roman Massopust

Chirurg ogólny, Gastrolog

Miedziowe Centrum Zdrowia w Lubinie S. A.
M. Skodowskiej-Curie 66
53-301 Lubin

Kompetencja , uprzejmość ,pod opieką takiego lekarza pacjent czuje się bezpiecznie. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: ZDZISŁAWA

lekarz Katarzyna Niewęgłowska

ulica Terebelska
21-500 Biała Podlaska

Pani dr.bardzo profesjonalna i kompetentna.To wspaniały specjalista i wybitny fachowiec,jest przy tym miła i sympatyczna osoba,która tworzy przyjazna atmosferę w gabinecie.Wizytyzawsze

dr n. med. Michał Dubowik

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

Wspaniały, bezinteresowna i kompetentny Doktor Michał Dubowik. Bardzo skupiony na swojej pracy i konkretny. Wizyta na NFZ przebiegła bardzo rzeczowo i zakończyła się zabiegiem. Trafna, ekspresowa diagnoza Pana Doktora zakończyła 3 krotne, powracające zapalenie trzustki. Bardzo dziękuję Doktorze.
Opinia dodana przez: Leonarda

lekarz Mariola Chrzonszcz

Kościelna 2 lok. 8
46-100 Namysłów

Naprawdę polecam konsultacje u Pani Doktor. Bardzo dokładna, dociekliwa, przeprowadza dokładny wywiad. Wizyta trwała ok. 30 min, Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy. Naprawdę - specjalista godny polecenia.

dr Andrzej Kurek

gastrologia
Kraków

Bardzo miły człowiek, dobre podejście do pacjenta. Nie zlekceważył moich dolegliwości, wypisał skierowania na potrzebne badania- w odróżnieniu od innych lekarzy, którzy twierdzili, że przesadzam i nic mi nie jest (kołatanie serca, zawroty głowy i silne bóle w okolicach żołądka wymyśliłam sobie). Wizyta dość długa, szczegółowe pytania, polecam Pana dr.
Opinia dodana przez: Bazinga

lekarz Renata Smok-Ptaszyńska

nie wiem
43-200 Pszczyna

Bardzo dobra specjalistka w swojej dziedzinie naprawde polecam wszystkim którzy mają problemy z żołądkiem jest uprzejma i naprawde zajmuję się chorym tak jak się należy.Beata Bac z Pszczyny
Opinia dodana przez: Beciusia

lekarz Piotr Szredzki

Chirurg ogólny, Gastrolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "JEDYNKA"
Kolejowa 9
39-200 Dębica

Prawdziwy lekarz z powołania przy tym świetny człowiek. Sympatyczny, uśmiechnięty, empatyczny, zaangażowany. Nie zdarzyło mi się by się spóźnił, zaś zwróciłam uwagę, że nie patrzy co do minuty na zegarek żeby tylko odznaczyć wizytę i kolejny pacjent, kolejny, wręcz przeciwnie, nie pozwoli Ci czuć, że powinieneś już wyjść bo "Twój czas się skończył". Dla mnie to zaleta. Szybka, poprawna diagnoza, skuteczne leczenie. Już po 2-3 tygodniach znaczna poprawa, a dziś ...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Cezary Adamiec

Myśliwska 27 E/1
81-572 Gdynia

Pan doktor ma rewelacyjne podejście do pacjenta! Jest najsympatyczniejszym lekarzem jakiego poznałam i bardzo profesjonalnym! Stress przed gastroskopią minął jak tylko weszłam do gabinetu. Sama gastroskopia wiadomo do najprzyjemniejszych badań nie należy, ale w wykonaniu Pana doktora badanie przebiegło sprawnie i bezboleśnie. Gorąco polecam Pana Cezarego, jak gastroskopia tylko u niego!

lekarz Maria Kanty-Okulewicz

MEDIQ
ul. Piłsudskiego 20
05-120 Legionowo

Bardzo polecam Panią Doktor! Jest niezwykle skrupulatną, skupioną na pacjencie osobą. Przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad, przegląda poprzednio przeprowadzone badania, zleca dalsze, by niczego nie przeoczyć. Stąd czasem zdarzają się opóźnienia, co w sytuacji, gdy wizyty odbywają się bez patrzenia na zegarek i trwają tyle, ile pacjent potrzebuje jest zrozumiałe. Zawsze bada pacjenta, znajdując w ten sposób źródło/a bólu lub dyskomfortu. Pani Doktor zawsze wysłucha, wszystko szczegółowo objaśni, wskaże miejsca, gdzie ...
Opinia dodana przez: Magdalena

Grażyna Rompa

Internista, Gastrolog

Witam! Chcialabym podzielic sie opinia o Pani dr . Pani dr jest bardzo dobrym kopetentnym lekaqrzem.Jest barzo mila,sympatyczna, porozmawia z pacjentem odpowie na kazde pytanie.Jak trzeba da skierowanie na dalsze badania. Pani dr robila mi gastroskopie tak delikatnie i fachowo, ze nawet nie poczulam zadnego dyskomfortu. Polecam. Cudowny czlowiek.
Opinia dodana przez: barbara

lekarz Bernardeta Fryśna

Novidental
Przyjaźni 6
53-030 Wrocław

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor ma wielka wiedzę, jest konkretna i bardzo komunikatywna. Stawia właściwa diagnozę, doradza jak dbac o swoje zdrowie. W ramach wizyty wykonuje również badanie USG brzucha. Bardzo polecam Pania doktor wszystkim zainteresowanym
Opinia dodana przez: krystyna

lekarz Joanna Pelak

ulica Odrodzenia 13/9
59-300 Lubin

Nikt mi nie potrafił pomóc, przyszedłem na gastroskopie gdzie opowiedzialem swoje objawy. Pani pelak zasugerowała celiakie, trafnie jestem wdzięczny za uratowanie mnie od ciągłego cierpienia, zaden lekarz ,,gastrolog'' nie wpadł na to a dodam że juz miałem gastroskopie robioną przed tą, trafną. jeszcze raz dziekuje i takich lekarzy potrzeba w tej sluzbie zdrowia a nie ludzi co siedzą w gabinetach za kare.

lekarz Dorota Pawlikowska-Głębska

Internista, Gastrolog

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł.Biegańskiego / Przychodnia Specjalistyczna
ul.kniaziewicza 1/5
Łódź

Pani doktor jest lekarzem jakich mało, super empatyczna, pomocna i serdeczna. Miałam kolonoskopie bez znieczulenia. Stres mnie zżerał niepotrzebnie. Bardzo polecam Panią doktor i bardzo dziękuję. Ania K.