Gastrolog Dziecięcy

Pediatra, Gastrolog dziecięcy

wizyta już od 160

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

WITAM WSZYSTKICH Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ I OGROMNĄ SATYSFAKCJĄ W PEŁNI POLECAM TEGO NIEOCENIONEGO SPECJALISTĘ,PRZYJACIELA,CZŁOWIEKA PODEJŚCIE DO CHOREGO DZIECKA I PRZERAŻONYCH RODZICÓW JEST NIEBYWAŁE, NIECODZIENNE I ZASKAKUJĄCE TEN CZŁOWIEK URODZIŁ SIĘ PO TO BY SŁUŻYĆ NAM I NASZYM SKARBOM SWOJĄ WIEDZĄ DELIKATNOŚCIĄ ZROZUMIENIEM I ODDANIEM W PEŁNI ZASŁUGUJE NA MIANO LEKARZA,ZGADZAM SIĘ Z OPINIAMI JEST TO CZŁOWIEK KONKRETNY ZDECYDOWANY I CO DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE TRAKTUJĄCY PACJENTA-NASZE DZIECKO Z GODNOŚCIĄ TAKTEM I ...
Opinia dodana przez: zanetta

dr n. med. Andrzej Stawarski

Gastrolog dziecięcy, Gastroenterolog dziecięcy

Wrocław

Godny polecenia. Ufam jego opinii w 100%
Kompleksowa obsługa, wyczerpujące informacje o chorobie. Polecam pana dr' a wszystkim potrzebującym.

Bydgoszcz

Polecam tą lekarkę z czystym sumieniem. Borykam się ze zdrowiem mojej córki lekarz ogólny jest zaniepokojony jej niską wagą...sugeruje różne choroby (celiakię, cukrzycę) a jak się okazało po wizycie u Pani doktor to nie zlecił lekarz ogólny podstawowych badań. Wizyta u Pani doktor trwała godzinę, lekarka dobrze wiedziała o czym mówi,opowiedziała o objawach chorób, na czym one polegają.. wyjaśniła jak odczytywać wyniki, podpowiedziała jakie badania mam zrobić na kasę chorych, ...
Opinia dodana przez: pacjent

Ostomed Sc

Urolog, Rehabilitant

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.
Opinia dodana przez: Andrzej

prof. dr hab. n. med. Marek Woynarowski

Gastrolog, Gastrolog dziecięcy

Jeszcze nigdy zaden lekarz nie poświecił mojemu schorowanemu Sebastianowi tyle czasu, troski i atencji. Bardzo dziękuje Panie Doktorze.
Justyna

Kościuszki 75
41-936 Górniki, Bytom

leczylem się sam oraz dziecko.kompetentna, fachowa. Polecam
Opinia dodana przez: rvandzik

dr n. med. Jarosław Kierkuś

Gastrolog, Gastrolog dziecięcy

Super lekarz. Potrafi pomoc jesli dziecko cierpi na zaparcia nawykowe. Gdyby nie pan doktor, nie wiem, gdzie bysmy szukali pomocy-jestesmy mu bardzo wdzieczni i polecamy innym rodzicom.
Opinia dodana przez: Agnieszka

żmudzka 11
Poznań

Świetny lekarz moja córeczka Anastazja go uwielbia bardzo nam pomógl i pomaga dalej w walce z niedowagą i innymi problemami zdrowotnymi.Bardzo dokładnie wszystko wytłumaczy jest miły serdeczny,kompetentny.Naprawdę polecam jako lekarza i człowieka!!!
Opinia dodana przez: Dominika

Suchy Las, Poznań

pierwsza wizyta i trafna diagnoza a inni to że wymyślam

Lublin

Świetny lekarz.Specjalista w swojej dziedzinie.Leczy mnie od października 2012 r. i mnie nie zawiódł.