Gastrolog Biała Podlaska

ulica Terebelska 67 B
21-500 Biała Podlaska

Byłem pierwszy raz, jestem bardzo zadowolony. Zostałem bardzo przyjemnie i fachowo obsłużony, zapoznałem się z moją chorobą i przebiegiem leczenia. Polecę panią doktor znajomym.

ulica Zamkowa 1A/27
21-500 Biała Podlaska

Dziękuję że mi pani NIE pomogła, jechałem szmat drogi a pani nie była zainteresowana nawet przeczytaniem tego co w badaniach wyszło, takich jak gastroskopia (reflukx, nadżerki, przepuklina i inne), usg (stłuszczenie wątroby i inne), badania krwi w których ALT i AST sięgały wartości 500-800. Nawet nie zapytała pani mnie co mi jest. Czy pani czas jest tak cenny że trudno było poświęcić mi dosłownie 10 minut? Bo w gabinecie byłem 2 minuty usłyszałem że pani mnie nie przyjmie bo nie ma czasu i do widzenia. Poświęcenie godne pożałowania. Wstyd nazywać się lekarzem z takim podejściem do pacjentów. Nie polecam.

Opinia dodana przez: Kamx

ulica Zamkowa 1A/27