Gastrolog Bydgoszcz

Bydgoszcz

Polecam tą lekarkę z czystym sumieniem. Borykam się ze zdrowiem mojej córki lekarz ogólny jest zaniepokojony jej niską wagą...sugeruje różne choroby (celiakię, cukrzycę) a jak się okazało po wizycie u Pani doktor to nie zlecił lekarz ogólny podstawowych badań. Wizyta u Pani doktor trwała godzinę, lekarka dobrze wiedziała o czym mówi,opowiedziała o objawach chorób, na czym one polegają.. wyjaśniła jak odczytywać wyniki, podpowiedziała jakie badania mam zrobić na kasę chorych, czego żądać od lekarza ogólnego. Nigdy nie byłam u tak profesjonalnego lekarza, wizyta u Pani doktor jest warta każdej ceny..Polecam w 100 %

Opinia dodana przez: pacjent

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz

Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo kompetentny, szczegółowy, a przy tym bardzo miły. W moim przypadku niestety zupełnie odwrócił diagnozę innych lekarzy, ale bardzo taktownie. Bardzo mi pomógł, mogę normalnie jeść! Inni lekarze (ogólny i dwóch gastrologów) prawie mnie do psychiatry wysyłali, a on po prostu znalazł wrzód na dwunastnicy i ustawił odpowiednio leki. Polecam!

Opinia dodana przez: Agnieszka

Mierosławskiego Ludwika 16/15
85-654 Bydgoszcz

Wspaniały lekarz i człowiek. Pacjenta traktuje jak członka rodziny z pełną życzliwością, cierpliwością, wyrozumiałością.Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Grzegorz B.

lekarz Anna Szaflarska-Popławska

Alergolog, Gastrolog

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy
Marii Skłodowskiej-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

Bardzo wspaniała Pani Profesor, super podejście do pacjenta i jego rodziny. Jednym słowem takich lekarzy jest naprawdę mało. Dziękuję

Opinia dodana przez: Genowefa

Wojewódzki Szpital Obserwacyjno - Zakaźny im. Tadeusza Browicza
ulica Świętego Floriana 12
85-030 Bydgoszcz

8 marca 2018 roku ta Pani, bo trudno ją nazwać lekarzem robiła mi dzisiaj kolonoskopię w Ikarze w Bydgoszczy. Jestem po kilku operacjach, więc mam zrosty, a ta Pani nawet nie przeprowadziła wywiadu ze mną, więc nie wiedziała jakim jestem pacjentem. Robiła mi badanie bez żadnego znieczulenia, nie reagowała na moje błagania, że ma przestać, bo nie wytrzymuję z bólu, w końcu płakałam, krzyczałam i mdlałam z bólu. Lekarka zamiast reagować jak lekarz tylko na mnie krzyczała. W końcu po nie wiem ilu krzykach, przestała. Nigdy do niej nie wrócę i odradzam wszystkim. Nie wiedziałam, że takich mamy lekarzy

Opinia dodana przez: Adela

Wojewódzki Szpital Obserwacyjno - Zakaźny im. Tadeusza Browicza