Gastrolog Częstochowa

centrum medyczne Świętego Łukasza

Częstochowa

Bardzo dobry gastrolog, świetny diagnosta w zakresie gastroskopii. Generalnie lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: Robert

Przychodnia w Częstochowie
Kopernika 38
42-217 Częstochowa

Lekarz kompetentny, miły, sympatyczny, uprzejmy z ogromną wiedzą medyczną którą z pewnością potrafi wykorzystać nie lekceważy pacjenta. Mogę zdecydowanie polecić w 100% pozytywne podejście do pacjenta

Opinia dodana przez: Magda

lekarz Danuta Nowicka

Gastroenterolog, Gastrolog

Prywatna Poradnia Stomatologiczna
al. Aleja Wolności 1/3/5
42-200 Częstochowa

odpowiedni czlowiek w odpowiednim zawodzie . Wspaniala osoba , rewelacyjne podejscie do pacjenta jako czlowieka , ogrom wiedzy i kompetencji . Lata pracy i ciagle tak samo uprzejma . Serdecznie pozdrawiam Pania doktor Danute i dziekuje za wyleczenie .

Opinia dodana przez: ewa Wozniewska

al. Wolności 22
Częstochowa

jako internista zapisał mnie do szpitala na alei pokoju bardzo dobry gastrolog, moja pierwsza wizyta strasznie sie bałam, pokonał bariery, troche sie dławiłam wiadomo ale po zabiegu powiedziałam doktorze jest Pan genialny myślałam że będzie gorzej o wiele gorzej :) kolonoskopia? nawet nie wiedziałam że ją zrobił, pomimo pewnego problemu zaryzykował i zrobił i są wyniki a ja jak dojechałam na sale to takie było znieczulenie ze nie wiedziałam że badanie się odbyło zero czucia bólu, gorąco polecam jest to bardzo dobry lekarz i bardzo dobrze zna się na chorobach i lekarstwach jedyna zasada -słuchać i wykonywać polecenia zgodnie z prośbami i będzie wszystko ok.

Opinia dodana przez: patrycja24

al. Wolności 22
Częstochowa

U doktora Gostkowskiego na wrzody żołądka od lat leczy się mój tata i jest zadowolony. Ja ostatnio też mam problemy z żołądkiem i robiłam gastroskopie u niego w szpitalu na Zawodziu - bardzo szybko i sprawnie, bardzo miła pani asystentka, nie potrzebne żadne znieczulenie. Polecam.

dr n. med. Krzysztof Janik

Gastroenterolog, Gastrolog

ulica Szymanowskiego 3A/22
42-200 Częstochowa

Jak dla mnie bardzo w porządku lekarz i człowiek. Wytłumaczył (w końcu!) istotę mojej choroby, tak że mogłem to zrozumieć i wspólnie zdecydowaliśmy o leczeniu (dostałem dwie opcje terapii). Dodatkowo miałem wykonaną kolonoskopie w centrum przy kopernika, w znieczuleniu. Jak na tak niemiłe badanie, to przeżyłem to spokojnie, po badaniu dostałem konsultacje wyniku(w cenie badania) i wyniki ze zdjęciami na CD. mogę polecić tego lekarza.

Przychodnia w Częstochowie
Kopernika 38