Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść
Ranking lekarzy

Gastrolog Kalisz

- 5 lekarzy
# 1

lekarz Piotr Kielek

Internista, Gastroenterolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 17

Gabinet

Kalisz

Średnia ocen: 2,2/5

Drugi raz w życiu piszę jakąkolwiek opinie o lekarzu, ale teraz czas już najwyższy. Pierwsza wizyta u dr P.Kielka miała miejsce kilka miesięcy temu i zrobiła na mnie piorunujące wrażenie... Człowiek sprawiał wrażenia, że wykonuje swoją pracę z przymusu, za karę dosłownie, a pacjenci najlepiej gdyby się odzywali tylko i wyłącznie gdy pyta. Zero normalnego, ludzkiego kontaktu. Jakakolwiek wypowiedź z ich strony, spostrzeżenie dot.ich choroby, nie daj boże pytanie wprawia ...

Drugi raz w życiu piszę jakąkolwiek opinie o lekarzu, ale teraz czas już najwyższy. Pierwsza wizyta u dr P.Kielka miała miejsce kilka miesięcy temu i zrobiła na mnie piorunujące wrażenie... Człowiek sprawiał wrażenia, że wykonuje swoją pracę z przymusu, za karę dosłownie, a pacjenci najlepiej gdyby się odzywali tylko i wyłącznie gdy pyta. Zero normalnego, ludzkiego kontaktu. Jakakolwiek wypowiedź z ich strony, spostrzeżenie dot.ich choroby, nie daj boże pytanie wprawia dr w zły humor, może spowodować niezbyt uprzejmą, żeby nie powiedzieć arogancką reakcję ze str lekarza. 3-4pytania doktora w czasie wizyty. Na koniec nie zapytał jakie leki stosowałem, jak długo, czy wciąż je biorę i czy może przepisać coś, itp. A człowiek naprawdę z bólem.. Absolutnie nie zobaczymy u dr śladów empatii, troski o drugiego człowieka - pacjenta najczęściej z przewlekłymi dolegliwościami, z przeżyciami, często niezorientowanego.
Po tej wizycie zadałem sobie szereg pytań, m.in.: w jakim stanie jest nasza"służba zdrowia"??, jak ktokolwiek może zatrudnić człowieka z takim stosunkiem do swojej pracy-do ludzi, do pacjentów??? Nie mieści mi się to w głowie. Nawet, gdybym wziął pod uwagę zły dzień doktora.
Następnie postanowiłem poszukać więcej info na ten temat i trafiłem na zamieszczone tutaj opinie. Odruch był natychmiastowy-chciał się człowiek od razu! podpisać pod większością negatywnych niestety komentarzy (trafnych i podobnych) Ale przeczytałem również wszystkie 10 pkt z tabelki po prawej "Zanim dodasz opinię" i...postanowiłem tak zrobić. Poczekałem kwartał na kolejną wizytę i gastroskopię. Postanowiłem, że zaryzykuję..
Teraz sytuacja wyglądała następująco: usłyszymy Dzień dobry. Ani JEDNEGO słowa od dr do pacjenta przez cały zabieg. Bo po co sobie nim głowę zawracać.. Pielęgniarka daje radę, stara się fakt. Wizyta znów cisza, chyba że się człowiek będzie dopytał. Wtedy też wiele nie uzyska. Samo badanie technicznie wykonane..myślę, że nawet bardzo dobrze (5-) (spora zasługa współpracy pielęgniarki). Diagnoza - ogólnie pomyślna, choć dolegliwości nadal tylko trochę mniejsze. Brak wnikliwości by dotrzeć do przyczyn zaburzenia, bo to że coś się dzieje jest pewne. W innych, poważniejszych sytuacjach możliwe że pomoże ludziom, być może wykryje w badaniu coś na czas, uratuje życie. Na bardzie błahe jego zdaniem ale wciąż dokuczliwe schorzenia kładzie l...ę. Podsumowanie: przegrał z kimś zakład i przyszło mu zostać lekarzem. Albo to tradycja w rodzinie, taki pomysł na business. Choć już więcej do niego nie pójdę, to o dziwo wciąż sądzę, że mógłby być dobrym lekarzem. Gdyby tylko chciał...

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Bart
# 2

Konsylium

62-800 Kalisz

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
# 3
+2 więcej

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu
ulica Poznańska 79
62-800 Kalisz

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
# 4

Zakład.
Sadowa 14B
62-800 Kalisz

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
# 5
+1 więcej

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu
ulica Poznańska 79
62-800 Kalisz

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ


Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat