Gastrolog W Okolicach Nowa Sarzyna

Internista, Gastroenterolog

SPECJALISTYCZNA PORADNIA GASTROLOGICZNA
Tadeusza Kościuszki 95
Biłgoraj

Bardzo dobry ,młody lekarz .Cierpliwy ,spokojny ,kompetentny.Od badania do usunięcia polipa byłam pod dobrą opieką. Polecam .Dziękuję

Opinia dodana przez: Bożena

Diagnostyka Laboratorium w Rzeszowie
Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

bardzo dobry lekarz bylem u niego w 2008 roku polecam

bardzo dobry lekarz bylem u niego w 2008 roku polecam

szpital nr 2 ul.szopena

35-959 Majdan Królewski

Stanowczo odradzam korzystania z usług szanownego Pana. Po przedstawieniu obiawów lekarz wymijająco tłumaczył jakie mogą być tego przyczyny po czym zadał pytanie : "Czy ma Pan pomysł na co może Pan chorować bo ja nie wiem". Nie zaproponował żadnego badania itp. Kazał brać tabletki na zgagę a jeżeli to nie pomoże przyjść znów na wizytę czyli przynieść jeszcze raz 130zł, posiedzieć na krześle i usłyszeć to samo pytanie...

Opinia dodana przez: Patryk

lekarz Witold Wiktor

Gastroenterolog, Gastrolog

jarosław
37-500 Jarosław

Gastrologia w Jarosławiu nie jest wcale rozwinięta,trzeba jeszcze czasu i nauki żeby było dobrze.

Rzeszów

Mialem podniesione enzymy wotrobowe doktor nie zrobil zadnych badan typu usg ani nie podiol zadnego leczenia szkoda czasu.

Prywatny Gabinet Lekarski Lek.med.tomas Stanisław Spec.chorób Wewn.i Gastroenterologi

37-300 Leżajsk

moj ojciec na oddziale tego pana ordynatora byl traktowany jak stary czlowiek ktoremu poswiecono minimum uwagi bo jest stary a czlonkowie rodziny jeszcze gorzej ten pan kazal sie wynosic I grozil wezwanie TV aby pokazac jak rodzina opiekuje sie osoba ktora trafila do szpitala I wymagala opieki tejze instytucji a do nowego szpitala trafila w stanie krytycznym z odlezynami I bez kontaktu a pan ordynator mysli ze tytul daje mu prawo do zachowania karygodnego

ul. Partyzantów 3a
23-400 Biłgoraj

6 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej-leczenie szpitalne
ulica Szpitalna 2
08-530 Dęblin