Gastrolog Nowe

dr n. med. Witold Klemarczyk

Gastroenterolog dziecięcy, Gastrolog dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Świetny specjalista! Lekarz z powołania! Od pierwszej wizyty stał się naszym lekarzem :) w 100% godny polecenia!

Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Wojciech Gietka

Gastroenterolog, Gastrolog

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

geniusz! bylam w 3 szpitalach, zwiedzilam z 10 lekarzy, nikt nie wiedzial co mi jest, pan Wojaciech zadal mi 3 pytania i odrazu postawil diagnoze, ktora gastroskopia tylko potwierdzila, cudowny, bardzo mily, dlelikatny, uprzejmy i wysokiej klasy lekarz, oby wszyscy tacy byli, a chodzilabym nawet z bolem palca!

Opinia dodana przez: KAJA

lekarz Piotr Pniewski

Gastroenterolog, Gastrolog

gastroskopia przeprowadzona bardzo sprawnie, lekarz mnie uspokajał, wszystko szczegółowo wytłumaczył

Opinia dodana przez: Monika

Piotr Banach

Gastrolog dziecięcy

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

Nie wiem skąd te zarzuty pod adresem Dr Banacha chyba po prostu nikt nie będzie się cackał jeśli się jedzie do najlepszego specjalisty i się jeszcze spóźnia ludzie czekają do niego w kolejce po pół roku. Pan Doktor jest przesympatyczny fakt ale nie o to tu chodzi jest rzeczowy a przede wszystkim leczy wiec proszę szanować jego czas. Polecam Dr Banacha bo to najlepszy lekarz z jaki leczył moje dziecko specjalista.

Opinia dodana przez: Matka

ul. Bystrzycka 30/5