Filtruj terminy

Gastrolog Pruszków

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mazovia Medical
Marii 7/1 b
05-803 Pruszków

Najwspanialszy entogastrolog. Nad wyraz "ludzkie" traktowanie pacjenta. Rzeczowy ale równocześnie z poczuciem humoru sprawia, że terapia, nawet najbardziej trudna, staje się o wiele łatwiejsza. Jeśli zachodzi konieczność wizyty, nigdy nie odmawia nawet pacjentom niezapisanym. Lepszego lekarza-specjalisty nie spotkałam a żyję już sporo lat. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Wiesława

SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA
Warsztatowa 1a
05-800 Pruszków

Po wizycie jedyny sluszny komenatrz to: co robi slowo lekarz przed imieniem i nazwiskiem tej Pani. Wizyta u tej Pani to strata Waszego zdrowia i czasu. Zeby jeszcze bylo milo. Zlosliwa, pyskujaca i nieprofesjonalna Kobieta.

Przyszlam z dolegliwosciami, ktore mecza mnie od >miesiaca, zmiana diety i leki OTC nie pomagaja, a ze rok temu mialam juz powazne problemy z zoladkiem, a poniewaz tym razem dolegliwosci nie sa juz tylko ...
Opinia dodana przez: Maria Anna

Niepodległości 16/29
05-800 Pruszków

Człowiek kompletnie nieodpowiedzialny. W przeddzień wizyty u lekarza onkologa byłem umówiony na usg, przyszedłem przed umówioną godziną, słyszę - "Ale pan doktor już wyszedł, bo mu poprzedni pacjenci nie poprzychodzili." Nigdy więcej.
Opinia dodana przez: Ian

Gastrolodzy w Pruszkowie