Genetyk Kliniczny Kraków

Wolny termin: 27 Cze o 16:00. Sprawdź inny. # 1

Centrum Neurologii Klinicznej
ul. Ariańska 7/3

Na prośbę Pani dr.Róg Pan doktor konsultował moją córkę . Pomimo że nie byliśmy umówieni poświęcił nam ponad godzinę z wielką cierpliwością tłumacząc i ukierunkowując diagnostykę dziecka. Doktor jest osobą kompetentną, rzeczową i uprzejmą godną polecenia. Za wizytę nie przyjął pieniędzy

lekarz Anna Kruczek

Pediatra, Genetyk kliniczny

Poradnia Genetyczna
Wieniawskiego 64
Kraków

Bardzo dobra, kompetentna lekarka, bardzo dobre podejście do dzieci :)

Bardzo dobra, kompetentna lekarka, bardzo dobre podejście do dzieci :)

dr n. med. Paweł Blecharz

Ginekolog położnik, Ginekolog

ulica Garncarska 1

Pan Profesor Paweł Blecharz to bardzo wspaniały lekarz i przede wszystkim człowiek.Bardzo dokładnie wszystko tłumaczy, miły i życzliwy. Wspaniały fachowiec - profesjonalista. Polecam Pana Profesora.Dziękuję za wszystko. Wdzięczna pacjentka.

Opinia dodana przez: Marta

Salwatorska 13/5-6

Trzy główne powody dla których od razu przestaliśmy do niego chodzić.

Trzy główne powody dla których od razu przestaliśmy do niego chodzić.

Pan Doktor umówił się z nami na spotkanie po czym okazało się, że w tym dniu .... jest na urlopie. Przyjechaliśmy do szpitala zgodnie z terminem a Pan Doktor na wakacjach.

Bardzo ogólnikowy. Nic szczegółowego nam nie powiedział. Jakby bał się wziąć odpowiedzialność. Na konkretne pytania odpowiadał "to już Państwo znają swoje dziecko".

A gwoździem do trumny był moment kiedy zwrócił nam uwagę, że powinniśmy się zwracać do niego "Pan Doktor" a nie "Pan". Jeśli tytuły są najważniejsze przy chorobie dziecka to ja dziękuję.

Są inni lekarze, którzy leczą i co inne jest dla nich ważne a nie tytuły.

lekarz Ewa Kostyk

Pediatra, Genetyk kliniczny