Genetyk Kliniczny Warszawa

Przychodnia Specjalistyczna PROSEN
Płocka 17 lok. 23

Szeroka wiedza, doskonały kontakt z pacjentem (szczególnie z dziećmi) :) W zrozumiały sposób (co jest stosunkowo rzadkie) udziela fachowych porad o rozpoznaniu.

Genetyk kliniczny Warszawa dr n. med. Krystyna Spodar

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej GENOMED
Ponczowa 12

Dr Krystyna Spodar konsultowała mnie w Poradni Genetycznej warszawskiego Centrum Onkologii. Jest to specjalistka najwyższej klasy z doskonałym, wybitnie podmiotowym podejściem do pacjenta. Olbrzymia wiedza medyczna, wielki takt w kontakcie z chorym i zindywidualizowane spojrzenie na mój chyba niełatwy przypadek, a także (właściwie pojęta) skromność sprawiły, że już w pierwszych minutach rozmowy obdarzyłam dr Spodar pełnym zaufaniem. Kolejne rozmowy potwierdziły trafność tej intuicji.

Opinia dodana przez: Anna

IMiD

Jest to jeden z nielicznych lekarzy z powołania. Bardzo uprzejmy, dużo czasu poświęca pacjentowi, wszystko dokładnie tłumaczy. I co najważniejsze słucha pacjenta. Wszystkim życzyłabym takich wizyt.

Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED
ulica Okopowa 33