Filtruj terminy

Geriatra

Nzoz Ugorek
ul. Ułanów
Kraków

Jestem od lat pacjentką Pani Doktor. Dr Alicja Klich jest lekarzem empatycznym.Idealnym dla starszych pacjentów. Pacjentom poświęca dużo czasu. Cierpliwie tłumaczy przebieg leczenia. Dobry diagnosta. Specjalizacja jaką jest geriatria wymaga cierpliwości i zrozumienia. Gorąco polecam Panią Doktor wszystkim, którzy chcą być prawidłowo leczeni. Młodym lekarzom geriatrom życzę cierpliwości, cierpliwości.
Opinia dodana przez: Halina

dr Józef Pilzak

Geriatra, Lekarz medycyny pracy

Kraków

znakomity lekarz, opiekował się moją babcią a następnie ja również przepisałem się do niego.miły, pomocny i fachowiec w każdej kwestii.zawsze znajdzie czas i rozwiązanie.

dr n. med. Maria Fornal

Geriatra, Internista

Szpital Uniwersytecki w Krakowie, także przychodnia przyszpitalna
Kraków

świetny lekarz. wizyty nie prowadzi na 'odczep się', robi dokładny wywiad, kieruje na potrzebne badania, ma dużo cierpliwości. niekiedy posługuje się nieco zbyt trudnym językiem, ale wtedy wystarczy poprosić o wyjaśnienie. super!

dr n. med. Marcin Walter

Geriatra, Internista

"Klinika Krakowska"- Przychodnia Specjalistyczna
ulica Mehoffera 6
31-322 Kraków

Dziś pierwsza wizyta w gabinecie lekarskim przychodnia lekarska ul. Galla w Krakowie pan doktor Marcin Walter zastępował mojego lekarza rodzinnego w okresie urlopu. Pełen profesjonalizm, wiedza, uprzejmość, pomoc. Jutro składam wniosek o zmianę lekarza rodzinnego. Dziękuję Panu doktorowi. Wdzięczna pacjentka - Joanna Karbowska
Opinia dodana przez: Joanna

prof. dr hab. n. med. Wiktor Stelmach