dr n. med. Robert Ciechanowicz

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

wizyta już od 150
Lekarz Bogu ducha winien, ale ten portal to jakaś totalna ściema. Jechałam 170 km z moją 83-letnią mamą do lekarza bo potrzebowałam szybkiej porady a dowiedziałam się że nie ma takiego sposobu rejestracji. A dr Ciechanowicz owszem jest, ale za tydzień. Na odczepnego przyjął nas internista i udawał że go obchodzą nasze problemy.
Opinia dodana przez: Łucja

lekarz Adriana Stryczyńska-Mirocha

Geriatra, Internista

Hospicjum CORDIS
Cegielniana 7
41-400 Janów Miejski, Mysłowice

Pani Adriana jest lekarzem, który stanął na mojej drodze przypadkiem, za pośrednictwem innego lekarza i to co otrzymałam od Pani doktor, to cierpiwość, empatia, spokój, zainteresowanie stanem zdrowia Mamy, pomocą w doborze diety , suplementów itd Jako osoba nie związana z medycyną nie umiem fachowo określić czy jest dobrym fachowcem, mogę natomaist powiedzieć, że w moim odczuciu jest fantastyczną oobą , która sprawiła, że po każdej wizycie moja Mama wchodzi ...
To najlepsza Pani doktor jaką kiedykolwiek spotkałam. Kiedyś przyjmowała na Zaspie -kobieta aniół zawsze służyła pomocą o karzdej porze, nigdy nie odmówiła wizyty, przyjmowała po godzinach. Tylko całowąć ją po nogach za jej pośięcenie i powołanie do medycyny i pacjentów!!!
Opinia dodana przez: Klaudynka2503

Robert Polak

Samodzielny Ośrodek Opieki Społecznej
Sękowa
38-307 Gorlice

Brak kultury grzeczności i cierpliwości do pacjenta, z wielka łaska wypisuje skierowanie na badanie, nie chciałbym mieć już tej ,,przyjemności,, spotkania się z tym lekarzem.

dr n. med. Bogumił Sowada

Internista, Geriatra

Poradnia Stomatologiczna "PRIMA-DENT"
Konarskiego 6
42-200 Częstochowa

Specjalista świetnie łączący fakty. Wyprzedza diagnozę potwierdzoną w wynikach. Mało takich w Częstochowie.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Katarzyna Pawlik

zzoz
3 maja
63-400 Ostrów Wielkopolski

Ogromna kultura, życzliwa, empatyczna i bard kompetentna z ogromem wiedzy fachowej. Mało już takich lekarzy z powołania
Opinia dodana przez: Marcin Słupski

lekarz Katarzyna Szczepaniak

Ostrów Wielkopolski

Jest to lekarz o jakim wszyscy marzymy: wspaniały fachowiec, cudowny człowiek dla którego pacjent jest najważniejszy.Jest osobą przemiłą, ciepłą, serdeczną dla pacjentów i ich rodzin.Pani doktór opiekowała się moją mamą która trafiła na jej oddział w bardzo ciężkim stanie. Podeszła bardzo indywidualnie do mojej mamy, pozmieniała leki i w ciągu 3 tygodni stan zdrowia bardzo się poprawił.Życzę wszystkim takiego lekarza.

dr n. med. Robert Błaszczak

Internista, Wizyty domowe

Medical Magnus Clinic
ul. Mikołaja Kopernika 38
90-553 Łódź

Lekarz-Człowiek o wielkim SERCU i z prawdziwego powołania. Taki lekarz to prawdziwy SKARB...to jak los wygrany na loterii "życia" Polecam P. Doktora wszystkim ,którzy mają pod opieką nie tylko rodzica ale osobę starszą .Mogą z zaufaniem powierzyć ich dalsze losy w ręce pana doktora , ktory poświęca czas nie tylko pacjentowi ale spokojnie potrafi odpowiedzieć rodzinie na każde nurtujące ją pytanie. Jego bezinteresowne oddanie powinno być przykładem dla wszystkich....
Opinia dodana przez: Aleksandra O.

lekarz Ewa Sawicka

Geriatra, Internista

al. Wolności 22
Częstochowa

Zdecydowanie odradzam wizyty u tej pani. Szkoda słów. Całkowity brak szacunku do pacjenta, arogancja, przyjmowanie dodatkowych osób poza kolejką mimo opóźnień.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Marcin Kempiński

Lekarz medycyny pracy, Internista

NZOZ MULTIMED
K. Miarki 5
41-902 Bytom

Dla mnie to osoba która myśli że zna każdą specjalizację medycyny. Prosiłam o wypisanie zaświadczenia na temat stanu zdrowia syna. Potrzebuję je by syn mógł dalej się uczyć. Przedstawiłam wszystkie aktualne orzeczenia ( syn jest niepełnosprawny fizycznie) na temat jego zdrowia a on kazał podnieść ręce do góry, ścisnąć swoją dłoń i stwierdził że syn jest zdrowy. Dodam że syn choruje już 16 lat. Nic i tyle. Życzę mu żeby ...
Opinia dodana przez: Monika