Geriatra

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

Ostrów Wielkopolski

Jest to lekarz o jakim wszyscy marzymy: wspaniały fachowiec, cudowny człowiek dla którego pacjent jest najważniejszy.Jest osobą przemiłą, ciepłą, serdeczną dla pacjentów i ich rodzin.Pani doktór opiekowała się moją mamą która trafiła na jej oddział w bardzo ciężkim stanie. Podeszła bardzo indywidualnie do mojej mamy, pozmieniała leki i w ciągu 3 tygodni stan zdrowia bardzo się poprawił.Życzę wszystkim takiego lekarza.

zzoz
3 maja
63-400 Ostrów Wielkopolski

LEKARZ Z PRAWDZIWEGO POWOŁANIA ! MIŁA ,UPRZEJMA,ODDANA PACJENTOM. WSPANIAŁY LEKARZ !BEZINTERESOWNA!ŻYCZLIWA I SKROMNA LUBIANA PRZEZ PACJENTÓW! OBY TAKICH LEKARZY BYŁO WIĘCEJ ! WSZYSTKIEGO DOBREGO !
Opinia dodana przez: EWA

"Klinika Krakowska"- Przychodnia Specjalistyczna
ulica Mehoffera 6

Lekarz godny polecenia kompetentny , znający się na swoim fachu lekarz który jest skłonny poświecić swój wolny czas na pomoc pacjentom.Na prawdę polecam.

lek. med. Maciej Grodzicki

Internista, Geriatra

wizyta już od 100

Centrum Medyczne Nasze Zdrowie
ul.Etiudy Rewolucyjnej 48

Pan Doktor bardzo nam pomógł w sytuacji podbramkowej. Cudowny człowiek, bardzo dziekuję! polecam wszystkim pacjentom!
Opinia dodana przez: Jakub

Nzoz Ugorek
ul. Ułanów
Kraków

Nie znam lepszego geriatry !!!!!!!! Jestem pacjentem już od wielu lat.Pani doktor kocha ludzi a szczególnie starych.To bardzo dobry człowiek

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Super fachowiec. Znakomity człowiek. Profesjonalista pod każdym względem. Choć specjalizuje się w geriatrii, jest również świetnym psychologiem. Leczy moją mamę a przy okazji i mnie wyciągnęła z dołka psychicznego. Jestem jej niezmiernie wdzięczna. Obyśmy takich lekarzy mieli znacznie więcej. Polecam ją wszystkim w 100 %.

dr Józef Pilzak

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Kraków

znakomity lekarz, opiekował się moją babcią a następnie ja również przepisałem się do niego.miły, pomocny i fachowiec w każdej kwestii.zawsze znajdzie czas i rozwiązanie.

lekarz Dorota Łukaszuk

Lekarz rodzinny, Internista

Centrum Okulistyczne w Warszawie
Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18

Przemiła, kompetentna pani doktor, z ogromną wiedzą. Bardzo cierpliwa, wszystko wyjaśnia. Poświęca pacjentowi dużo czasu. Wzbudza zaufanie.