lekarz Adriana Stryczyńska-Mirocha

Geriatra, Internista, Kardiolog

Pani Adriana jest lekarzem, który stanął na mojej drodze przypadkiem, za pośrednictwem innego lekarza i to co otrzymałam od Pani doktor, to cierpiwość, empatia, spokój, zainteresowanie stanem zdrowia Mamy, pomocą w doborze diety , suplementów itd Jako osoba nie związana z medycyną nie umiem fachowo określić czy jest dobrym fachowcem, mogę natomaist powiedzieć, że w moim odczuciu jest fantastyczną oobą , która sprawiła, że po każdej wizycie moja Mama wchodzi na inny poziom odczuwania rzeczywistości:) . Nie zamienię Pani Doktor na nikogo innego, ponieważ jej ciepło ogrzewa nas nawet kiedy jesteśmy w domu.

Pani Adriana Stryczyńska-Mirocha to lekarz z powołania, który w wykonywana pracę wkłada całe swoje serce i czas. Dzięki umiejętności nawiązywania kontaktu z pacjentem, który w procesie leczenia pełni bardzo isotną role, Pani doktor potrafi oswoić pacjenta z chorobą, przynieść ulgę w cierpieniu ale przede wszystkim być człowiekiem rozumiejącym potrzeby człowieka chorego. Dziekuję, za to że Pani jest.

Pani Doktor naprawdę z powołania chodzę od paru lat do tej lekarki i nie wyobrażam sobie zamienić jej na kogos innego mogę bez wahania polecić go każdemu kto potrzebuje pomocy

Pani doktor to najlepszy lekarz,jaki potrafił wyleczyć mnie z mojej choroby.Chciałbym żeby więcej było takich lekarzy z takim sercem i oddaniem dla pacjenta.

Cudowna Kobieta, rewelacyjny doktor, moja mama jest bardzo chora i tylko Pani doktor ja postawiła na nogi, do niej aż che się iść, dzięki niej zrozumiałam co się dzieje z mama, odzyskałam chęć do życia. Chodzi o chorobę nowotworową, leczenie paliatywne, dzięki niej moja mam mówi że jest zdrowa a to dla nas wielkie wsparcie i wielka pomoc której nie da się opisać słowami.

Pierwszy raz spotkałam anioła w białym fartuchu... Jedyna osoba która podeszła do mojej Mamy jak nie do beznadziejnego przypadku. Chciała walczyć i walczyła o życie Mamy. Jestem wdzięczna, że na naszej drodze spotkałyśmy takiego człowieka.

najlepszy lekarz , z powolania brak w opisie czwartej specjalizacji :))

najlepszy lekarz , z powolania
brak w opisie czwartej specjalizacji :))

Kompetencja, cierpliwość, życzliwość, rzeczowość, poświęcenie.

Kompetencja, cierpliwość, życzliwość, rzeczowość, poświęcenie.

Ta pani powinna pracować tam gdzie empatia nie jest potrzebna, moze najlepiej w rzeźni. Życzę jej by ktoś ja potraktował tak jak ona pacjentów. Nie powinna być lekarzem to pewne!

najwspanialszy lekarz z jakim miałam doczynienia, oddana, cierpliwa, najwyższej klasy lekarz. Potrafiąca wyleczyć z uzależnienia od morfiny i wielu innych chorób z którymi inni lekarze nie potrafią sobie poradzić