lekarz Adriana Stryczyńska-Mirocha

Geriatra, Internista, Kardiolog

Czytając wszystkie opinie na temat pani doktor to jakby czytać o dwóch różnych osobach. Ja niestety nie wypowiem się dobrze. Pani doktor leczyła moją mamę, niestety wg mnie pomyliła się co najmniej dwukrotnie w decyzjach podjętych w leczeniu, co skazało mamę na hospicjum :( Po pierwszym przerzucie powiedziała, że na leczenie (program lekowy) "...jest jeszcze czas, że to tak szybko nie idzie...", po czym po 3 miesiącach przerzuty pojawiły się już w kilku miejscach. Po za tym sposób rozmowy z pacjentem (nie zawsze) pozostawia wiele do życzenia. "Nie mam teraz czasu, mam pacjentów"..., ...jak dożyjesz..." itp. Rozumiem, że pacjentów onkologicznych jest coraz więcej, ale to taka dziedzina, w której dla każdego pacjenta powinno się przeznaczyć tyle czasu ile potrzeba, a nie następny proszę. Każdy ma wątpliwości, bo to niejednokrotnie pierwszy raz styka się z rakiem. Ale cóż polska służba zdrowia... :(, człowiek chce się badać, bo wszędzie tyle się słyszy o profilaktyce, prosi się o skierowanie i co się słyszy? Nie ma podstaw i trzeba sobie zapłacić albo zrezygnować. Dodam, że mama sama od siebie poszła na badanie i wykryto raka. Męża też wysłałam na kolonoskopię profilaktycznie, pomimo opinii niektórych lekarzy, że nie ma podstaw, że dopiero po 50 roku życia.. i co usłyszał? Proszę podziękować żonie. Smutne to bardzo :(

Do końca życia będę pamiętał o Pani - Pani doktor i nie znam takiego prezentu, który wyraziłby moją wdzięczność. Łukasz P.

Łukasz P.

Pani Adriana jest lekarzem, który stanął na mojej drodze przypadkiem, za pośrednictwem innego lekarza i to co otrzymałam od Pani doktor, to cierpiwość, empatia, spokój, zainteresowanie stanem zdrowia Mamy, pomocą w doborze diety , suplementów itd Jako osoba nie związana z medycyną nie umiem fachowo określić czy jest dobrym fachowcem, mogę natomaist powiedzieć, że w moim odczuciu jest fantastyczną oobą , która sprawiła, że po każdej wizycie moja Mama wchodzi na inny poziom odczuwania rzeczywistości:) . Nie zamienię Pani Doktor na nikogo innego, ponieważ jej ciepło ogrzewa nas nawet kiedy jesteśmy w domu.

Pani Adriana Stryczyńska-Mirocha to lekarz z powołania, który w wykonywana pracę wkłada całe swoje serce i czas. Dzięki umiejętności nawiązywania kontaktu z pacjentem, który w procesie leczenia pełni bardzo isotną role, Pani doktor potrafi oswoić pacjenta z chorobą, przynieść ulgę w cierpieniu ale przede wszystkim być człowiekiem rozumiejącym potrzeby człowieka chorego. Dziekuję, za to że Pani jest.

Ta pani powinna pracować tam gdzie empatia nie jest potrzebna, moze najlepiej w rzeźni. Życzę jej by ktoś ja potraktował tak jak ona pacjentów. Nie powinna być lekarzem to pewne!

Pani Doktor naprawdę z powołania chodzę od paru lat do tej lekarki i nie wyobrażam sobie zamienić jej na kogos innego mogę bez wahania polecić go każdemu kto potrzebuje pomocy

Pani doktor to najlepszy lekarz,jaki potrafił wyleczyć mnie z mojej choroby.Chciałbym żeby więcej było takich lekarzy z takim sercem i oddaniem dla pacjenta.

Kompetencja, cierpliwość, życzliwość, rzeczowość, poświęcenie.

Kompetencja, cierpliwość, życzliwość, rzeczowość, poświęcenie.

Ta pani zdecydowanie minęła się z powołaniem. Tradycja rodzinna nie czyni niestety dobrym lekarzem. Hospicjum to idealne miejsce pracy dla tej pani, tam można się mylić do woli. Oby jak najmniej takich konowałów.

najlepszy lekarz , z powolania brak w opisie czwartej specjalizacji :))

najlepszy lekarz , z powolania
brak w opisie czwartej specjalizacji :))