Lekarze Internista Mysłowice

lekarz Danuta Barborka-Kopeć

Pro-Vita
Ks.K.A.Hlonda 6
41-400 Mysłowice

Lecze sie u Pani Doktor juz 25 lat.Jest uprzejma, mila,kompetentna,ma czas dla pacjenta,ma serce do wykonywania zawodu lekarza.Wszystkim zycze ,aby na swojej chorej drodze spotkali takiego lekarza.Anna
Opinia dodana przez: melca

lekarz Joanna Nalewajka-Kołodziejczak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medica
Bernarda Świerczyny 1
41-400 Mysłowice

Cały perdone Dąbrowskiego centrum onkologii jest uśmiechnięty i pomocny a Pani doktor nad wyraz empatyczns
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Alina Suberlak

Lekarz medycyny pracy, Internista

Ambulatorium z Izbą Chorych
Karola Szymanowskiego 6
41-400 Mysłowice

Pani Doktor jest osobą naprawdę godną polecenia. Rzeczowa i fachowa a jednocześnie bardzo sympatyczna.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Grzegorz Wyrobiec

Poradnia Stomatologiczna
gen. Jerzego Ziętka 74 C
41-412 Mysłowice

Wspaniały lekarz. Ma czas dla pacjenta, zawsze trafnie ocenia objawy. Dobry fachowiec i wspaniały człowiek
Opinia dodana przez: Helena

dr n. med. Janusz Klajnowicz

Internista, Endokrynolog

ID CLINIC
Janowska 19
41-400 Mysłowice

Wspaniały lekarz, z powołania. Potrafi wysłuchać pacjenta. Mój stan zdrowia poprawił się. Polecam z całego serca Pana Doktora
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Marcin Mróz

iepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FAMILIA - MED" Barbara Węgrzyn
ulica gen. Ziętka 61C
41-412 Mysłowice

P. Doktora pamiętam jak przyjmował pacjentów w Bieruniu , były do niego niekończące sie kolejki. Jest to lekarz z tzw. powołaniem.Teraz leczę się u P. Doktora kardiologicznie i jestem pod wrażeniem jego kompetencji oraz wiedzy .Poza tym podejście do pacjenta na 5+.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Violetta Jurczyk-Stanisławska

Nepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej HEBA-MED s.c Wyjazdowa Pomoc Lekarska
ulica Towarowa 14
41-400 Mysłowice

Wizyta u pani doktor była dla mnie ogromną nieprzyjemnością - pani doktor była oceniająca i lekceważąca, zadawane pytania w sposób: „pewnie pani nie wpadła na to żeby…” nie przedstawiają lekarza jako uprzejmego i empatycznego. Połowę wizyty pani doktor poświęciła na spisanie zaleceń na objawy, które udało mi się już samodzielnie zwalczyć „będzie pani miała na przyszłość”, oczywiście diagnoza na podstawie bardzo skąpego wywiadu, bez badania lub zleconych badań. Uważam, że ...

lekarz Adriana Stryczyńska-Mirocha

Geriatra, Internista

Hospicjum CORDIS
Cegielniana 7
41-400 Mysłowice

Czytając wszystkie opinie na temat pani doktor to jakby czytać o dwóch różnych osobach. Ja niestety nie wypowiem się dobrze. Pani doktor leczyła moją mamę, niestety wg mnie pomyliła się co najmniej dwukrotnie w decyzjach podjętych w leczeniu, co skazało mamę na hospicjum :( Po pierwszym przerzucie powiedziała, że na leczenie (program lekowy) "...jest jeszcze czas, że to tak szybko nie idzie...", po czym po 3 miesiącach przerzuty pojawiły się ...
Opinia dodana przez: Lidia

lekarz Anna Buhl-Litwińska

Internista, Reumatolog

ulica Tetmajera 81
41-400 Mysłowice

Bardzo miła i kompetentna p. doktor. Byłem raz z NFOZ w przychodni na Syberce w Będzinie. Uprzejma, zbadała i wyjaśniła choroby, wystawiła skierowania i rp. na leki. Jestem mile zaskoczony. W wielu przychodniach lekarz nawet nie wstanie za biurka!
Opinia dodana przez: qustav

lekarz Krystyna Staśko

Działkowa 34
41-400 Mysłowice

Bardzo dobra lekarka. Życzliwe podejście do pacjenta, ogromne doświadczenie. Szybko i bezbłędnie diagnozuje chorobę. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Natasza Pałamarz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROMED" Sp. z o.o. Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna
41-400 Mysłowice

Witam serdecznie,pani Natasza ma przede wszystkim wielkie powołanie i serce do zawodu jaki wykonuje,osoba która emanuje empatią i zrozumieniem.Z mojego osobistego doświadczenia mogę powiedzieć,że ten lekarz posiada instynkt poparty doświadczeniem, w przypadku mojego schorzenia pani Natasza przewidziała bardzo trafnie od samego początku iż nie jest to dokładnie ta choroba,a muszę dodać,że wyglądało to bardzo poważnie i trwało wiele miesięcy.Ja osobiście nie wyobrażam sobie ewentualnej kolejnej wizyty u innego lekarza.Nie rozumiem ...
Opinia dodana przez: Kuba

lekarz Urszula Urbanowicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Nr 1 im. św. Karola Boromeusza
ulica Mikołowska 1
41-400 Mysłowice

Świetny lekarz i bardzo dobry specjalista, trudno teraz o dobrego lekarza a pani doktor zalicza się do tych nielicznych. Konkretnie i fachowo przedstawiła mi moje schorzenia i omówiła ich tematykę, omówiła leczenie oraz wszystkie zagrożenia wiążące się z moimi chorobami. Jest miła i uprzejmą osobą która chętnie rozmawia i udziela odpowiedzi na zadawane pytania.
Opinia dodana przez: Sylwia Nowak

lekarz Natasza Pałamarz

41-400 Mysłowice

W pełnym zakresie potwierdzam opinię poprzednika. Pani doktor ma nawet rentgena w oczach, nie mówiąc już o braku szacunku do pacjenta.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Grzegorz Piecha

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Nr 2 im. dr. Tadeusza Boczonia w Mysłowicach
ulica Bytomska 41
41-400 Mysłowice

Grzegorz Piecha to lekarz pozbawiony empatii emocjonalnej, sadysta i psychopata nie udziela pomocy nawet najbliższej rodzinie. Obecnie ma paranoje narcystyczną. Więcej empatii mają szczury na których prowadził eksperymenty kiedy robił doktorat. Zostawił karierowicz na 5 lat małe dziecko i żonę z dnia na dzień. Nawet swojej ciężko chorej teściowej 83 letniej nie chciał wypisać recepty, zrobić zastrzyk za darmo. Staruszka trzesącymi rękoma płaciła mu ostatnie 100zl., a zarabia 40 tys. ...
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Dariusz Gil

Internista, Gastrolog

lekarz Jadwiga Półtorak-Król

Mikołowska 42c
41400 Mysłowice

lekarz Izabela Żuk-Popiołek

Internista, Kardiolog

Zespół Gabinetów Specjalistycznych "MINI-KLINIKA"
ulica gen. Ziętka 74c

lekarz Marek Sobalak