Internista Mysłowice

Nepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej HEBA-MED s.c Wyjazdowa Pomoc Lekarska
ulica Towarowa 14
41-400 Mysłowice

Najlepszy lekarz! Nie zamieniłabym na innego. Wolę jechać dwa miasta dalej do pani Violetty niż iść u siebie w mieście do byle kogo.

Pro-Vita
Ks.K.A.Hlonda 6
41-400 Mysłowice

Lecze sie u Pani Doktor juz 25 lat.Jest uprzejma, mila,kompetentna,ma czas dla pacjenta,ma serce do wykonywania zawodu lekarza.Wszystkim zycze ,aby na swojej chorej drodze spotkali takiego lekarza.Anna

Opinia dodana przez: melca melca

Poradnia Stomatologiczna
gen. Jerzego Ziętka 74 C
41-412 Mysłowice

Wspaniały lekarz. Ma czas dla pacjenta, zawsze trafnie ocenia objawy. Dobry fachowiec i wspaniały człowiek

Opinia dodana przez: Helena

ID CLINIC
Janowska 19
41-400 Mysłowice

Podziwiam całość pracy, chyba jest na bieżąco z nowinkami medycznymi. Jestem zadowolony. Jest to mo 4 endokrynolog i myślę że ostatni

iepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FAMILIA - MED" Barbara Węgrzyn
ulica gen. Ziętka 61C
41-412 Mysłowice

Bardzo dobry lekarz w sumie takiego ciężko znaleźć polecam każdemu kto szuka kogoś kompetentnego w dzisiejszych czasach ciężko o kogoś takiego 😊

Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Adriana Stryczyńska-Mirocha

Geriatra, Internista

Hospicjum CORDIS
Cegielniana 7
41-400 Janów Miejski, Mysłowice

Pani Adriana Stryczyńska-Mirocha to lekarz z powołania, który w wykonywana pracę wkłada całe swoje serce i czas. Dzięki umiejętności nawiązywania kontaktu z pacjentem, który w procesie leczenia pełni bardzo isotną role, Pani doktor potrafi oswoić pacjenta z chorobą, przynieść ulgę w cierpieniu ale przede wszystkim być człowiekiem rozumiejącym potrzeby człowieka chorego. Dziekuję, za to że Pani jest.

Opinia dodana przez: Katarzyna Puchala-Murphy

Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med. Henryk Karkoszka
ul. Kubicy 6
41-400 Kosztowy, Mysłowice

Nie wiem czemu Pan doktor nie ma opinii. Jestem po przeszczepie wątroby i dzięki jego opiece po operacji żyję. Może trochę cichy, ale jak dla mnie "klasyk" lekarza. Ja polecam!

Opinia dodana przez: Damian Kocot

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROMED" Sp. z o.o. Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna
ulica Powstańców 2
41-400 Mysłowice

Pani doktor podczas wizyt zawsze uśmiechnieta i przyjazna az miło wejść do gabinetu.Zleca bezproblemowo koniczne badania a przy komplikacjach z marszu bierze pod skrzydełka .Otwarta na pytania szczegôłowo odpowiądając na nie.Świetnie stawia diagnozę,kompetentna i ciepła. Polecam z czystym sumieniem !

Działkowa 34
41-400 Mysłowice

Bardzo dobra lekarka. Życzliwe podejście do pacjenta, ogromne doświadczenie. Szybko i bezbłędnie diagnozuje chorobę. Oby więcej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Katarzyna

ulica Powstańców 2

W pełnym zakresie potwierdzam opinię poprzednika. Pani
doktor ma nawet rentgena w oczach, nie mówiąc już o braku szacunku do pacjenta.

W pełnym zakresie potwierdzam opinię poprzednika. Pani
doktor ma nawet rentgena w oczach, nie mówiąc już o braku szacunku do pacjenta.

Opinia dodana przez: Robert