Internista Mysłowice

Nepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej HEBA-MED s.c Wyjazdowa Pomoc Lekarska
ulica Towarowa 14
41-400 Mysłowice

Witam! Lekarz z powołania!!! Przede wszystkim podejście do pacjenta, wysłuchanie go, zawsze trafne leczenie!!! Polecam takiego lekarza jak p. VIOLETTA, nie zamienilabym na innego lekarza!!! Polecam!!!
Opinia dodana przez: GRAZYNA HICKOWSKA

Pro-Vita
Ks.K.A.Hlonda 6
41-400 Mysłowice

Lecze sie u Pani Doktor juz 25 lat.Jest uprzejma, mila,kompetentna,ma czas dla pacjenta,ma serce do wykonywania zawodu lekarza.Wszystkim zycze ,aby na swojej chorej drodze spotkali takiego lekarza.Anna
Opinia dodana przez: melca

Poradnia Stomatologiczna
gen. Jerzego Ziętka 74 C
41-412 Mysłowice

Wspaniały lekarz. Ma czas dla pacjenta, zawsze trafnie ocenia objawy. Dobry fachowiec i wspaniały człowiek
Opinia dodana przez: Helena

ID CLINIC
Janowska 19

Witam,
Żona podczas usg węzłów chłonnych miała zdiagnozowane guzy na tarczycy, więc umówiliśmy się do Pana doktora na wizytę. W czasie badania usg potwierdził guzy na tarczycy, ale jak to powiedział najpierw zajmiemy się poziomem hormonów. Na kolejnej wizycie po 3 miesiącach jednak postanowił zająć się owymi guzami zlecił biopsje i z wynikami zaprosił za kolejne 3 miesiące. Żona słysząc termin "za 3 miesiące" ( tyle czasu z niepewnością i ...
Opinia dodana przez: Piotr

iepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FAMILIA - MED" Barbara Węgrzyn
ulica gen. Ziętka 61C
41-412 Mysłowice

Bardzo dobry lekarz w sumie takiego ciężko znaleźć polecam każdemu kto szuka kogoś kompetentnego w dzisiejszych czasach ciężko o kogoś takiego 😊
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Adriana Stryczyńska-Mirocha

Kardiolog, Internista

Hospicjum CORDIS
Cegielniana 7
41-400 Janów Miejski, Mysłowice

Pani Adriana Stryczyńska-Mirocha to lekarz z powołania, który w wykonywana pracę wkłada całe swoje serce i czas. Dzięki umiejętności nawiązywania kontaktu z pacjentem, który w procesie leczenia pełni bardzo isotną role, Pani doktor potrafi oswoić pacjenta z chorobą, przynieść ulgę w cierpieniu ale przede wszystkim być człowiekiem rozumiejącym potrzeby człowieka chorego. Dziekuję, za to że Pani jest.
Opinia dodana przez: Katarzyna Puchala-Murphy

Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med. Henryk Karkoszka
ul. Kubicy 6
41-400 Kosztowy, Mysłowice

Trudno mi ocenić Pana doktora. Oczywiście nie podważam Jego kompetencji, jednak trudno się z Panem doktorem rozmawia. Wydaje się niedostępny, cichy i na siłę wyciągam od doktora informacje na temat własnych wyników.
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

Działkowa 34
41-400 Mysłowice

Bardzo dobra lekarka. Życzliwe podejście do pacjenta, ogromne doświadczenie. Szybko i bezbłędnie diagnozuje chorobę. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROMED" Sp. z o.o. Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna
ulica Powstańców 2
41-400 Mysłowice

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie na temat pani doktor. Jestem nauczycielem dyplomowanym z 32 letnim stażem zawodowym, cieszącym się wzorową opinią wśród rodziców, współpracowników a przede wszystkim dzieci. Spełniam się zarówno w życiu zawodowym jak i rodzinnym, a p. Doktor sugeruje że powinnam sobie zrobić test Becka (skala depresji), a przyszłam na wizytę z bolącym gardłem i chrypką. Wizyta ta zostanie na długo w mojej pamięci ponieważ jeszcze nikt nigdy nie ...

ulica Powstańców 2
41-400 Mysłowice

W pełnym zakresie potwierdzam opinię poprzednika. Pani
doktor ma nawet rentgena w oczach, nie mówiąc już o braku szacunku do pacjenta.
Opinia dodana przez: Robert

Interniści w Mysłowicach