Lekarze Białystok

dr n. med. Czesław Drozd

Reumatolog, Internista

Specjalistyczny Gabinet Medycyny Pracy i Reumatologiczny dr n. med. Jerzy Talarczyk
Skłodowskiej-Curie 14 lok. 12
15-276 Białystok

1-bardzo miły dr. 2-zlecił odpowiednie badania. 3-wykluczył poprzednią diagnozę na którą leczono mnie od 1996r.- która doprowadziła mnie do kalectwa najwyższej grupy. 4-super
Opinia dodana przez: wojtek
Bardzo miły uprzejmy lekarz konkretnie wyjaśnił jak będzie wyglądał zabieg ile czasu trwa i jakie zalecenia po zabiegu.Godny Polecenia
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Małgorzata Wojnar

Uniwersytecki Szpital Kliniczny
Skłodowskiej 24a
Białystok

rzeczowo i kompetentnie, szkoda, że tak późno tam trafiliśmy jedyny specjalista od AMD godny polecenia w rejonie

prof. dr hab. n. med. Stanisław Sierakowski

Reumatolog

Uniwersytecki Szpital Kliniczny
Skłodowskiej 24a
Białystok

Ten lekarz pomógł mi w moich schorzeniach i nadal jestem pod kontrolą tego lekarza. Uważam iż to jest lekarz raczej ze ścisłej czołówki światowej w swoim fachu. Wiem że z całej Polski jadą chorzy do niego a on im pomaga .Skąd on ma tyle siły aby stawić czoła problemom zdrowotnym ludzi , tego nie wie nikt. Cudowny lekarz. Potężna wiedza i praktyka . Polecam tego lekarza wszystkim.
Opinia dodana przez: Andrzej Bienias

dr hab. Mariusz Skotnicki

Białystok

Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, ogromnej wiedzy, empatii oraz dokładnego wytłumaczenia każdych trudnych pojęć . Jestem jego pacjentką w ciąży, zleca dużo badań, na wizycie każdy wynik dodatkowo tłumaczy. Czuje się w pełni zaopiekowana i w 100 % bezpieczna o maluszka . Dr Skotnicki jest w mojej ocenie wybitnym specjalistą, odwiedziłam wielu ginekologów w Białymstoku, ale tylko tutaj w końcu poczułam za zaopiekowana .
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Wanda Komorowska-Januszek

Zagumienna 8 lok. 25
15-866 Białystok

Zapisałam sie na wizytę, ponieważ przeczytałam pozytywne opinie. większość opinii dotyczyła uprzejmości Pani doktor. I to chyba tyle. Przyszłam z kompletem badań, usg, cytologia. Pani doktor powtórzyła usg. Potwierdziło sie to z poprzednimi badaniami. Mam zapalenie (co wyszło na cytologii, torbiel na jajniku, endometriozę powiększoną). Na temat leczenia nic sie nie dowiedziałam, ani na temat mojej choroby. Jedyne co Pani doktor zaleciła to operacja. Dostałam skierowanie na badanie markerów nowotworowych, ...
Opinia dodana przez: Gość

lekarz Marcin Rutka

Humana Medica Omeda Sp. Z O.O.
ulica Fabryczna 39
15-483 Białystok

Bardzo rzeczowy i bardzo kompetentny lekarz! Postawił mnie na nogi po bardzo poważnym uszkedzeniu obu nóg. Bardzo dziękuję za to co dla mnie zrobił i bardzo polecam Pana Doktora! Oby więcej takich fachowców.
Opinia dodana przez: Marek

prof. dr hab. n. med. Bożena Zdrodowska-Stefanow

Dermatolog

Drugi gabinet: ul.Warszawska 81 lok.12A (poniedziałek i środa 17.00-20.00)
Piasta 10 lok. 2
15-044 Białystok

Czytam niektóre opinie i zastanawiam się czy ja od lat chodzę do kogoś innego ??? Korzystam z pomocy Pani Profesor od około 20 lat i nigdy !!! powtarzam NIGDY !!! mnie nie zawiodła, nigdy nie była nie miła i zawsze jest rzeczowa. Pomaga od lat mi mojej córce, znajomym itd. i każdy jest mega zadowolony. To najlepszy lekarz jakiego w moim 40 letnim życiu poznałam, a trochę ich "przerobiłam" szczególnie ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Grzegorz Hubar

ulica Stołeczna 15/22
15-879 Białystok

Witam Leczę się u Pana doktora od dłuższego czasu. Zawsdze duża życzliwość . szereg wskazówek i profesjonalizm serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Ewa Safiejko-Barańska

Rzemieślnicza 15a/4
15-773 Białystok

Kompleksowe podejście do pacjenta, pełna diagnostyka w razie potrzeby, wizyty kontrolne, polecam szczerze
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Maciej Bień

Neurochirurg

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
Białystok

Dr Maciej Bień to anioł nie człowiek . Jestem wdzięczna z całego serca za tak szybką reakcję na mój problem z kręgosłupem. Po operacji poczułam się jak nowonarodzona. Mam nadzieję,że już tak zostanie. Doktor wszystko dokładnie i jasno wytłumaczył przed i po. Serdecznie polecam Dr Bienia i jeszcze raz dziękuję !!!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Krzysztof Sielawa

Lekarz rodzinny

ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 11 A/17
15-024 Białystok

Profesjonalnie , konkretnie , uprzejmie . Skupia się głównie na problemie - tłumaczy zrozumiale . Polecam
Opinia dodana przez: jurek

lekarz Aneta Sidorowicz

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SP ZOZ
ulica Lipowa 47
15-424 Białystok

Bardzo dobry specjalista, konkretna,zlecająca komplet badań aby dobrze zdiagnozować pacjenta... polecam
Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. dent. Lucyna Mierzyńska-Ładny

Protetyk, Stomatolog

dentine STOMATOLOGIA
Parkowa 14/83
15-224 Białystok

Dr Lucyna Mierzyńska-Ładny jest stomatologiem, który został powołany do tego co robi. Żaden lekarz nigdy wcześniej nie ocenił tak kompleksowo moich potrzeb w aspekcie uzębienia. Profesjonalizm oparty na analizie przeprowadzonego badania,w celu ustalenia przyczyny problemu z opcją wyjaśnienia możliwych opcji jego rozwiązania.Estetyczne przeprowadzony proces leczenia.Obsługa miła i rzeczowa, wyjaśniająca wszelkie możliwe pojawiające się wątpliwości. Widać, że praca dla personelu Dentine jest pasją. Przyjeżdżam do Dentine specjalnie z Warszawy i nie ...
Opinia dodana przez: Marcin

dr n. med. Małgorzata Arciszewska

Diabetolog, Internista

NZOZ Specjalistyczny Ośrodek Internistyczno-Diabetologiczny
Zamenhofa 10/20
15-435 Białystok

profesjonalnie, uprzejmie i miło. Cukrzyca jako choroba przewlekła stanowi podstawę do bliższej znajmości z lekarzem prowadzącym-( raczej znajomości na całe życie chorobowe pacjenta) i konieczności pełnego zaufania do lekarza który kieruje ruchem. Fajnie, że pani Doktor jest komunikatywna i bardzo sympatyczna, a pozatym oczywiście kompetentna

lekarz Małgorzata Dziużycka

Dermatolog

ulica Komisji Edukacji Narodowej 5B/10
15-687 Białystok

Pani doktor jest świetnym specjalistą lecze sie u niej od 10 lat kazdy preparat ktory mi przepisywała działał natychmiastowo (moja skóra jest bardzo problematyczna i po wizytach u wielu specjalista poprawa nastapiła kiedy zacząlem chodzic do pani doktor)a ponadto miłym i sympatycznym człowiekiem

prof. dr hab. n. med. Wiktor Łaszewicz

Gastroenterolog

"KONSYLIUM"
ul. Legionowa 9
Białystok

Cudowny człowiek i jeszcze lepszy lekarz. Dostępny o każdej porze dnia i nocy. Chodzący omnibus. Oby wszyscy lekarze byli tacy, to pacjentom żyło by się lżej z ich chorobami.

lekarz Tamara Fiedoruk-Popławska

Neurolog

ulica Mickiewicza Adama 27/48
15-213 Białystok

Jestem bardzo zadowolona z opieki Pani doktor, nie było problemu ze skierowaniem na RM czy rehabilitację, słucha co pacjent do niej mówi i stara się pomóc.

lekarz Edward Adamczyk

Szpital Śniadeckiego
15-950 Białystok

Potwierdzam opinię o bardzo ale to bardzo kiepskiej jakości wykonywanych operacji przez pana Adamczyka i jego bezczelnym podejściu do człowieka. Śmiem twierdzić też, że celowo nakierowuje, nawet zdrowe osoby z drobnym nadwyrężeniem, na pewne zabiegi operacyjne przynoszące sowite dochody dla szpitala i jego osoby. Dziś jestem pewny, że wcisnął mi kit o zerwanym wiązadle kolana, mimo "otwarcia" kolana i doskonale widocznej zastanej sytuacji, dla nabicia kasy wyrwał mi zdrowe wiązadło ...
Opinia dodana przez: ACL

lekarz Adam Charytoniuk

USG, Urolog

NZOZ Białostockie Hospicjum Dla Dzieci
ul. Wasilkowska 37 lok.2
15-117 Białystok

Niechętnie ale muszę wystawić negatywną opinię temu lekarzowi… Trafiłem do niego w klinice na fabrycznej… 5 lat temu z bólem jądra i innymi dolegliwościami… Po rozpoznaniu na usg torbieli na jądrze lekarz od razu przepisał diklofenac i powiedział że to rozwiąże sprawę. Cała wizyta razem z usg nie trwała dłużej jak 15 minut- wszystko w pośpiechu, nie zdążyłem dopytać o różne sprawy. Usłyszałem tylko „to wszystko następny”. Skołowany wyszedłem i ...
Opinia dodana przez: XX