Ginekolog Położnik Bolesławiec

Bławatkowa 6
59-700 Bolesławiec

od wielu lat jestem pacjentką Pani doktor, dzieki niej mam zdrowe i piekne corki. polecam ją kazdej kobiecie. Pani doktor jest mila i sympatyczna. do kazdej pacjentki podcodzi indywidualnie.

Opinia dodana przez: jolanta

lekarz Renata Horbanowicz

Ginekolog położnik, Lekarz rodzinny

AMBULATORYJNA OPIEKA SPECJALISTYCZNA BIOMED
ulica Piaskowa 15
59-700 Bolesławiec

Lekarz godny polecenia. Fantastyczne podejście do pacjenta, cierpliwość i uprzejmość. Bardzo lubię chodzić na kontrolę gdyż Pani doktor zawsze dokładnie bada i określa problem jeśli jakiś występuje.
Poprostu 100% profesjonalizmu.

Poprostu 100% profesjonalizmu.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Laboratorium Analityczne
Bolesławiec
59-700 Bolesławiec

Niezwykle miły, empatyczny lekarz. Nawet na sali operacyjnej potrafił rozładować mój stres przed zabiegiem, swoim poczuciem humoru.
Ma świetną opinie wśród personelu medycznego jak u innych pacjentów.
Wykonywał u mnie zabieg konizacji szyjki macicy. Wszystko super się goi. ...

Ma świetną opinie wśród personelu medycznego jak u innych pacjentów.
Wykonywał u mnie zabieg konizacji szyjki macicy. Wszystko super się goi. Jestem bardzo zadowolona.
Uwaga! Pan doktor jest zabójczo przystojny - złamane serce gwarantowane :)

Opinia dodana przez: Ewa Cieślik

lekarz Mariusz Bartkowiak

Centrum Medyczne STOMADENT
Dolne Młyny 21
59-700 Bolesławiec

Jestem pacjentką doktora od paru lat i nie zamieniłabym na innego, a mam duże doświadczenie co do innych lekarzy. Pan doktor bardzo dokładnie prowadził moją zagrożoną ciąże, jestem mu wdzięczna za profesjonalną opiekę.Jest profesjonalistą ,uprzejmy,miły,delikatny i zawsze odpowie na wszystkie pytania . Na wizycie nie czuje się skrępowania i zawsze można o wszystkim z Panem doktorem porozmawiać. Polecam :)

Opinia dodana przez: Bogusia

lekarz Dariusz Choma

Zakład Opieki Zdrowotnej DOKTOR
Gdańska 2
59-700 Bolesławiec

Lekarz godny polecenia. Prowadzi moja ciąże w tym momencie. Tłumaczy każda moją wątpliwość i szybko reaguje na to co się dzieje. Pracuje na bardzo dobrym sprzęcie więc doskonale mogę zobaczyć moją dzidzie. Polecam

Opinia dodana przez: Magda

lekarz Grażyna Bajor-Pawlik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DENS" s.c. Durynek
Zgorzelecka 47
59-700 Bolesławiec

Jak dla mnie jest to lekarz godny za ufania poniewaz prowadzila mi ciaze i jestem zdecydowanie na tak :)

Szpital Powiatowy
ul. Jeleniogórska 4, Bolesławiec
59-700 Bolesławiec

Przychodnia Lekarska "TWÓJ LEKARZ"
Staszica 27

Konstytucji 3 Maja 5/5