lek. dent. Bogumiła Paprockalek. dent. Bogumiła Paprocka - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

lek. dent. Bogumiła Paprocka

Właścicielka PRAKTIDENT Medical Clinic, Lekarz dentysta

Właścicielka PRAKTIDENT Medical Clinic, Lekarz dentysta

W 1992 roku założyła Praktident Medical Clinic. Specjalizuje się w dziedzinie stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej, protetyce oraz medycynie estetycznej.

Pacjenci doceniają jej profesjonalizm oraz zmysł estetyczny podczas leczenia. Doskonali wciąż swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje zawodowe. Bierze udział w licznych kursach i konferencjach naukowych z różnych dziedzin stomatologii.

Miła, profesjonalna Pani doktor, dobrze wyposażony gabinet, wszystko sprawnie, skutecznie, bardzo polecam :)

Jeżeli trafisz do tej Pani uwierz że już zostaniesz. Bardzo miła uśmiechnięta sympatyczna i wyrozumiała. Bezboleśnie szybko i pięknie zrobione zęby. POLECAM :)

Pani Doktor jest przemiłą osobą. Fachowo i konkretnie udzieliła odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania. Polecam serdecznie!

Profesjonalizm, empatia i zrozumienie widoczne już od samego wejścia do kliniki. Przesympatyczna pani doktor (oraz cały personel z którym się zetknęłam ) szczegółowo omówiła możliwości oraz plan leczenia po czym przystąpiła do pracy. Sprzęt profesjonalny, wykonanie bardzo staranne. Polecam wszystkim.

Przemiła Pani stomatolog, punktualna i rzetelna. Leczenie przebiegło bezbolesnie i bez komplikacji.

Punktualnie i konkretnie. Sprawa załatwiona profesjonalnie. Dobry kontakt z pacjentem. Szybka bezproblemowa wizyta, wszystko szczegółowo wyjaśnione .

Pełen profesjonalizm i duża dbałość o pacjenta :) Pani Doktor przedstawiła mi możliwe rozwiązania moich oczekiwań i wszystkie zostały spełnione, polecam serdecznie!

Skuteczna, bardzo wnikliwa, wyjaśniająca dokładnie i odpowiadająca cierpliwie na wszystkie pytania pani stomatolog. Serdecznie polecam.

Pani Doktor bardzo kompetentna, rzeczowa a jednocześnie bardzo uprzejma. Z pewnością będę dalej korzystać lecząc i kontrolując swoje zęby u Pani Doktor

Pełen profesjonalizm! polecam Panią doktor oraz klinikę. Widzę że klinika jest dobrze wyposażona w sprzęty w tym skaner.