PRAKTIDENT Medical ClinicPRAKTIDENT Medical Clinic - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

PRAKTIDENT Medical Clinic

O nas

Praktident Medical Clinic to klinika stomatologiczna we Wrocławiu i Bolesławcu, oferująca kompleksowe usługi zarówno z obszaru stomatologii zachowawczej, jak i protetyki, chirurgii oraz medycyny estetycznej. Nasza klinika stomatologiczna funkcjonuje już od 1991 r., co wiąże się z nieustannym rozwojem. Obecnie, korzystając z najnowszych rozwiązań technologicznych, oferujemy naszym pacjentom wyjątkowo precyzyjną diagnostykę 3D, a także w pełni cyfrowe pobieranie wycisków pod stałe uzupełnienia protetyczne. Co więcej, cyfrowo projektujemy również pozycję wstawianych implantów.

Naszą klinikę stomatologiczną we Wrocławiu oraz w Bolesławcu tworzą doświadczeni lekarze stomatolodzy, którzy nie tylko zadbają kompleksowo o Twój uśmiech, ale także sprawią, że wizyta u dentysty przebiegnie w jak najbardziej komfortowych warunkach.

Nasi lekarze

Stomatolog dziecięcy   (+3 więcej)

Kompleksowość leczenia

Super atmosfera, profesjonalny sprzęt, zadbany gabinet i świetny lekarz - nic dodać, nic ująć! Super profesjonalne podejście do klienta

Kompleksowość leczenia

Gorąco polecam bez problemu umówiłam wizytę tego samego dnia z bólem zęba ,lekarz jak i pomoc stomatologiczna bardzo sympatyczni.

Kompleksowość leczenia

Profesjonalizm, empatia i zrozumienie widoczne już od samego wejścia do kliniki. Chętnie wrócę. Polecam wszystkim.

Kompleksowość leczenia

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i dokładne wyjaśnienie przeprowadzanych zabiegów.

Kompleksowość leczenia

Krótki czas oczekiwania na wizytę. Perfekcyjna higiena, zawszę są rękawiczki, maseczka i śliniak dla pacjenta

Kompleksowość leczenia

Bardzo miła obsługa, świetne podejście do dzieci, dobrze wykonana praca lekarza dentysty i z całego serca polecam ten gabinet.

Kompleksowość leczenia

Świetny specjalista, wszystko spokojnie wyjaśnia, nowoczesny gabinet, na miejscu w razie potrzeby jest robione zdjęcie rentgenowskie także to duży plus :) Polecam!

Kompleksowość leczenia

Wszystko super. Tak jak wcześniej bałam się wizyt u stomatologów, chodzę do gabinetów stomatologicznych bez problemów i strachu. Wizyta przebiegła sprawnie i szybko, a przede wszystkim bezbolesnie. Polecam serdecznie. Można płacić karta oraz gotówka.

Kompleksowość leczenia

Bardzo miła atmosfera. Sprawnie, szybko, profesjonalnie a przede wszystkim bezboleśnie. Polecam serdecznie.

Kompleksowość leczenia

Miejsce warte polecenia. Uprzejmy personel, profesjonalna obsługa i wyposażenie. Świetni specjaliści. Bardzo polecam!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii