Ginekolog Położnik Chełm

Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Chełm
Słowackiego 33
22-100 Chełm

Witam serdecznie. W dniu wczorajszym byłam pierwszy raz u Pana Doktora. Tak naprawdę nie miałam możliwości się zapisać więc poszłam po prostu na oddział. Oczywiście Pan doktor znalazł chwilę i dla mnie. I jest jedno wazne słowo, które go opisuje: niezwykłą dokładność. Po każdym jego słowie widać wiedzę jaką posiada. Zaufałam mu. Dobrze się czułam przy nim. Zrobił mi usg, ponieważ u innego lekarza wyszło mi że mam mięśniaki i chciałam się dowiedzieć u innego źródła czy to co poprzedni lekarz mi przepisał jest w porządku. Skonczyło się na tym że będę leczona zupełnie inaczej. I wiem że jestem w dobrych rękach. Chciałabym opisać tu przebieg całej wizyty, która naprawdę trochę trwała, ale miejsca nie starczy ;). Polecam każdej niepewnej kobiecie :)

Opinia dodana przez: Elżbieta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,KARDIOCENTRUM" - filia w Chełmie
Szymanowskiego 1
22-100 Chełm

Najlepszy lekarz do jakiego chodziłam, poświęca czas wszystko tłumaczy. Prowadził moją ciążę, był przy mnie przy porodzie, interesował się moim stanem po. Cudowny człowiek i lekarz

Opinia dodana przez: Ewelina

Chełm filia nr 4
plac Kupiecki 12
22-100 Chełm

Mam PCOS, i to pierwszy lekarz, który powiedział, że mam szansę na ciążę. Że to nie wyrok, że są drogi leczenia i je wskazał. Był miły i ostrożny w dobieraniu słów, kiedy ze mną rozmawiał. Pierwszy lekarz, który dał mi nadzieję. Choć zaganiany.

Opinia dodana przez: Wiola

prof. dr hab. n. med. Włodzimierz Baranowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

chełm
chełm ul. siedlecka
22-100 Chełm

NAJLEPSZY LEKARZ .....................................................................................POLECAM KAŻDEJ

Opinia dodana przez: Mariola

ulica Lutosławskiego 4/6
22-100 Chełm

Co tu dużo pisać, chyba najlepszy ginekolog w Chełmie jestem bardzo zadowolona z wizyt.Prowadził moją pierwszą ciążę . Naprawdę Polecam .

al. Armii Krajowej 9/8
22-100 Chełm

Wspaniały lekarz, prowadził obie moje ciąże. Empatyczny, dokładnie tłumaczy skomplikowane aspekty przebiegu ciąży. Przede wszystkim zawsze słucha co pacjent ma do powiedzenia.

Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Piotr Bijak

Ginekolog położnik, Ginekolog

ulica Kolejowa 64a/34
22-100 Chełm

Jestem zadowolona. Prowadził moje 2 ciąże. Uważam ze jest bardzo kompetentny. Wszystko tłumaczy o wszystkim mówi w sposób zrozumiały. W ramach wizyty robione jest USG gdzie u innych lekarzy trzeba za nie dodatkowo płacić. Jestem bardzo zadowolona.
I oczywiści ma ...

I oczywiści ma dobrą asystentkę, odbierała mój 1 poród i uważam ze jest znakomitą położną. Wszystko odbyło się naturalnie. (Niestety niektórzy by chcieli żeby jeszcze doktor urodził - stąd te negatywne opinie ).

Opinia dodana przez: monibrodz monibrodz

ks. Brzóski 21a
22-100 Chełm

Jest nie delikatny to prawda, poswiecil mi duzo czasu bo ok. 40 minut w tym 35 na rozmowe. Przyspieszyl mi porod, jak tylko od niego wyszlam zaczelam krwawic i zrobil to specjalnie. iRYTUJE MNIE TA POLOZNA W JEGO GABINECIE, CZUJE SIE JAK NA PRZESLUCHANIU SIEDZI I SIE WYMADRZA A NAJLEPSZE TO MI POWIEDZIALA ZE POROD NIE BOLI. oCENCIE SAMI, BYC MOZE DLA KOGOS TO NORMALNE.

dr Jerzy Wac

Gabinet Ginekologiczny
Lubelska 52
22-100 Chełm

Byłam u wielu lekarzy lecz tylko Pan Wac tak na prawdę mnie wysłuchał poświęcił swój czas chodź weszłam do gabinetu o 14.45 to byłam u niego aż do 15.10 wszystko analizuje wszystko tłumaczy daje skierowania na wiele badań za co mu dziękuję bo inni lekarza dają tylko na kilka podstawowych i nie słuchają pacjentki a dr Wac posłucha i dobierze odpowiednie leczenie oraz do duzo skierowań :) do dr Waca chodzi moja cała rodzina i nikt nigdy nie narzekał a do dr chodzę już 1.5 roku od 11 tyg prowadzi moją ciąże zleca dużo badani w labolatorium a wiadomo lepiej zrobić więcej niż później żałować że czegoś się nie zrobiło . Z całym sercem mogę dr polecić nie rozumiem tych niektórych opinii dla mnie lekarz nigdy nie był chamski ani arogancki. Jeśli ktoś chce mieć spokojną ciążę przez 9 miesięcy to polecam lekarza z całego serca ja bym go nie zamieniła na żadnego innego .

Opinia dodana przez: Patrycja

Chełm

Bardzo miła, uprzejma i przede wszystkim DELIKATNA lekarka. jest lepsza niż nie jeden lekarz ( szczególnie przyjmujący na fundusz zdrowia). Polecam!!