Lekarze Chełm

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Przychodnia Specjalistyczna "Centrum"
ul. Szpitalna 47
22-100 Chełm

Wspaniały specjalista.Zawsze pogodny, uważnie słucha i stawia trafne diagnozy.Po każdej wizycie wychodzę pełna energii.Naprawdę polecam Pana Doktora,jest jedyny w swoim rodzaju.
Opinia dodana przez: Agnieszka
{'id': 29929, 'name': u'Che\u0142m'} Dermatolog
                                       lekarz Marlena Majkut-Sobechowicz

lekarz Marlena Majkut-Sobechowicz

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Niepubliczny Ośrodek Diagnostyczno- Leczniczy "LASER- MED"
Lipowa 27
22-100 Chełm

Od wielu lat borykałam się z problemem wypadania włosów ze względu na autoimmunologiczną chorobę tarczycy. Stosowałam różne preparaty, leki, suplementy diety. Korzystałam z wielu specjalistów, wydałam też dużo pieniędzy na zabiegi lecznicze, mezoterapie, ale nie widziałam większych efektów, co więcej moich włosów stale ubywało. Dopiero Pani doktor po zbadaniu mnie dokładnie podała, jakie są przyczyny złego stanu moich włosów. Dowiedziałam się, że obok chorej tarczycy mam również problemy ze skórą ...
Opinia dodana przez: Małgorzata M.
Panie Doktorze , dziękuję za troskliwą i profesjonalną opiekę medyczną, życzliwość, ciepłe słowa i nieustający uśmiech oraz danie mi szansy na powrót do normalnego funkcjonowania i przywrócenie wiary w lekarzy. Świadomość, że dobry lekarz i dobry człowiek czuwa nad naszym zdrowiem, dodaje sił i pomaga w leczeniu. Życzę Panu wszystkiego najlepszego.
Opinia dodana przez: Krystyna Gryc
Bardzo cierpliwy i dokładny, drążył temat od początku do końca, nigdy nie zostawi pytania pacjenta bez konkretnej odpowiedzi. To budujące że mamy takich lekarzy💙♥️💚 ☢️

Małgorzata Marciniak

Logopeda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Lucis-Med" Kamil Mirzwa
Mickiewicza 41
22-100 Chełm

Super Pani logopeda. Jestem bardzo zadowolona po zajęciach. Pani jest bardzo miła i życzliwa. Najlepsza osoba jaką spotkałam.

lekarz Teresa Szpak-Tołyż

Lekarz medycyny pracy

ul.Wojsławicka 9
22-100 Chełm

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Czas oczekiwania ok. 40 minut. Pani doktor bardzo uprzejma, fachowe podejscie do pacjenta
Opinia dodana przez: Elzbieta Chelm

lekarz Andrzej Wróbel

22-100 Chełm

Witam serdecznie. W dniu wczorajszym byłam pierwszy raz u Pana Doktora. Tak naprawdę nie miałam możliwości się zapisać więc poszłam po prostu na oddział. Oczywiście Pan doktor znalazł chwilę i dla mnie. I jest jedno wazne słowo, które go opisuje: niezwykłą dokładność. Po każdym jego słowie widać wiedzę jaką posiada. Zaufałam mu. Dobrze się czułam przy nim. Zrobił mi usg, ponieważ u innego lekarza wyszło mi że mam mięśniaki i ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Roman Zieńczuk

Lubelska 82a lok. 5
22-100 Chełm

wspanialy lekarz pomaga naszej rodzinie juz 23 lata ofiarny kompetentny przyjaciel pacjentow wzor dla innych mlodych lekarzy pan dr roman zienczuk jest zawsze taki sam jak rozpoczynal prace i teraz pozdrawiam Pana serdecznie

lekarz Emilia Majkut

Lekarz rodzinny

ESKULAP
ul.Lwowska
22-100 Chełm

PANI DOKTOR JEST NAJLEPSZĄ LEKARKĄ Z JAKA MIAŁAM DO CZYNIENIA. JEST KOMPETENTNA , WYROZUMIAŁA , UPRZEJMA I PEŁNA EMPATII.
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Michał Sojka

22-100 Chełm

Świetny lekarz, olbrzymie kompetencje i umiejętności. Uprzejmy i empatyczny w stosunku do pacjenta. Przeprowadzony przez niego zabieg usprawnił mi nogi, które przez lata utrudniały mi chodzenie na dystansie 400 - 500 m. Bardzo polecam osobom mający problemy naczyniowe,
Opinia dodana przez: Jerzy Zieliński

Annaa Gajewska

Przychodnia stomatologiczna
Jedność 14
22-100 Chełm

super!!! najlepszy stomatolog jakiego w życiu spotkałam. Pani jest uprzejma miła i ma super podejście do dzieci

lekarz Dominika Zielińska

Dział Pomocy Doraźnej
Rejowiecka 128
22-100 Chełm

Bardzo miła Pani doktor fachowa obsługa i informacje jakie przekazuje dla pacjenta. Naprawdę warto i szczerze polecam. Pozdrawiam dziękuję za poświęcony czas i pomoc.
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Stanislaw Nieleszczuk

Pulmonolog

22-100 Chełm

Mam 75 lat i lecze sie od lat 20. To, że moge lepiej oddychac zawdzięczam doktorowi Stanistawowi Nieleszczukowi. Mam za mala pojemnosc plucna i Astme, i leczylam sie u wielu lekarzy. Od doktora Nieleszczuka po solidnym badaniu, popartym jego szeroka wiedza pulmonologiczna, otrzymałam fachowa diagnozę i leki najlepsze z najlepszych. Dwa male zastrzyczki, ktore przywrocily mnie do notrmalniejszego funkcjonowania zyciowego. Takze dobre podejście do człowiek - to moim zdaniem cecha ...

lek. dent. Jakub Janowski

Przychodnia, centrum wielospecjalistycznej opieki ambulatoryjnej
aleja I Armii Wojska Polskiego 1
22-100 Chełm

Profesjonalizm w 100%-tach! Lekarz godny polecenia: bardzo dokładny, zaangażowany, walczy o każdego zęba do końca. Rozmawia z pacjentem na temat planowanego leczenia i jego możliwościach, starając się zawsze dobrać i pomóc w podjęciu najlepszej decyzji. Nie łatwo trafić na tak świetnego stomatologa. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Barbara Sylwestrzak-Matysiak

Pulmonolog

Partyzantów 7 lok. 1
22-100 Chełm

Bardzo miła Pani Doktor PULMONOLOG, kompetentna z bardzo dużą wiedzą o chorobach.Przemiłe podejście do pacjentów.
Opinia dodana przez: szek

Anna Gajwska

Przychodnia stomatologiczna
Jedność 14
22-100 Chełm

Super:) Miła uprzejma Polecam ten gabinet.
Polecam Pana Profesora . Jest bardzo mądry stateczny i posiada szeroka wiedzę w teorii i praktyce. Dziekuje za udana.operacje. wdzieczna pacjentka
Opinia dodana przez: jagoda

lekarz Małgorzata Nowak-Maliszewska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Zakład Rehabilitacji Leczniczej
Szpitalna 53B
22-100 Chełm

Pani doktor miła kompetentna, zna się na medycynie szczególnie w dziedzinie pedriatri ma podejście do pacjenta a szczególnie do małych dzieci.Przyjedzie w nocy o każdej porze dnia jeśli trzeba do domu . Polecam
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Joanna Zawadiak-Wac

Dermatolog

ulica Piłsudskiego 11B
22-100 Chełm

Kulturalna, kompetentna, skuteczna. Dobrze dobiera leki i cierpliwie wszystko wyjaśnia. Jest lekarzem z powołania.

lekarz Mirosław Klein

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,KARDIOCENTRUM" - filia w Chełmie
Szymanowskiego 1
22-100 Chełm

Najlepszy lekarz do jakiego chodziłam, poświęca czas wszystko tłumaczy. Prowadził moją ciążę, był przy mnie przy porodzie, interesował się moim stanem po. Cudowny człowiek i lekarz
Opinia dodana przez: Ewelina