Lekarze Chełm

lek. dent. Jarosław Banaszek

ulica Hrubieszowska 81
22-100 Chełm

Jestem bardzo zadowolona,szybka i fachowa pomoc lekarska.Pan doktor ma wspaniałe podejście do dzieci i pomógł naszemu 5 letniemu synkowi.

lekarz Cezary Czepło

Internista, Gastrolog

STARMEDICA TOP-MED CENTRUM DIAGNOSTYKI OBRAZOWEJ
JULIUSZA SŁOWACKIEGO 33.
22-100 Chełm

Pan Doktor na wspaniałe podejście do pacjenta, lekarz z powołania. Bardzo dokładny, rzetelny, informuje o wszystkim co robi podczas badania. Pacjent czuje się naprawdę komfortowo mimo stresujących badań
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Grzegorz Wasiuta

ulica Płk. Władysława Muzyki 39 B/17
22-100 Chełm

Pan Ordynator Grzegorz Wasiuta bardzo kulturalny uprzejmy miły sympatyczny uprzejmy podejście kompleksowe polecam 🙂
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Piotr Warchoł

ulica Lutosławskiego 4/6
22-100 Chełm

Recepcjonistka- starsza kobieta zrobiła wielką awanturę, bo moje 17 miesięczne dziecko w poczekalni przesunęło stolik i zrzuciło kolorowe gazetki na podłogę, pani zaczęła krzyczeć, że to nie plac zabaw, że demolka ,potem otworzyła drzwi gabinetu, żeby poskarżyć się Panu doktorowi na ten bałagan.Los chciał, że pacjentka w tym czasie leżała właśnie w pozycji wiadomej, a otwarte drzwi wystawiły ją na widok mój, mojego męża i tego niepokornego dziecka.Gdybym to ja ...

lekarz Andrzej Kosior

Ortopeda, Chirurg ogólny

Lubelska 82a lok. 5
22-100 Chełm

Około 10 lat temu cierpiałem na różnego rodzaju bóle kręgosłupa i głowy.Było to wynikiem dawniej przebytego urazu.Renomowany neurolog nie umiał mi pomóc.poszedłem po ratunek do pana dr.Kosiora prywatnie.Pan doktor wysłuchał mnie,obejrzał zdjęcia i....dał mi zestaw ćwiczeń .Banalne odpowiednie ćwiczenia bardzo szybko postawiły mnie na nogi.Problemem były słabe mięśnie kręgosłupa.Dzięki temu mogę bez problemu dżwigać nawet 60 kg.Na dodatek za wizytę doktor wziął ode mnie 20 zł zamiast 80 zł lub ...
Opinia dodana przez: Tomasz Gościłowicz

dr n. med. Jacek Ciechan

Krzywa 27
22-100 Chełm

Chciałbym Państwa przestrzec przed tym człowiekiem. Z córką chodziliśmy wraz z żoną przez parę lat do tego Pana. Stwierdził u córki wadę -8 , przypisał - 2 córka w tej chwili ma 12 lat. Kazał zakładać okulary tylko gdy coś piszę i czyta, a żeby oczy odpoczeły przyglądać za okno na krajobraz. Na chwilę obecną córka jest praktycznie niewidoma pozostał jej 1% widzenia stwierdzonyprzez optometrystę, który łapał się za głowę ...
Opinia dodana przez: Andrzej

prof. dr hab. n. med. Włodzimierz Baranowski

chełm
chełm ul. siedlecka
22-100 Chełm

Niestety prof. Baranowski zmienił komfort mojego życia na gorsze. Popełnił błąd podczas operacji: zajmując się macicą, uszkodził inny narząd. Po latach nadal mam traumę. Ledwo zostałam uratowana. Musiałam przejść kolejną operację. Ze strony Doktora Baranowskiego zero empatii tylko podkreślanie swojej wyższości.

lekarz Elżbieta Dłużniewska-Haratym

Pocztowa 28a lok. 39
22-100 Chełm

Profesjonalne podejście, nowoczesny sprzęt, miłe wrażenie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u niej
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Zbigniew Wiśliński

al. Armii Krajowej 9/8
22-100 Chełm

Wspaniały lekarz, prowadził obie moje ciąże. Empatyczny, dokładnie tłumaczy skomplikowane aspekty przebiegu ciąży. Przede wszystkim zawsze słucha co pacjent ma do powiedzenia.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Wiesława Adamczuk-Ratajczyk

Neurolog dziecięcy, Pediatra

ulica Zachodnia 37
22-100 Chełm

Dr bardzo otwarta, szczegółowa, wnikliwie prowadzi wywiad, dziecko jest traktowane po przyjacielsku, podobnie jak rodzice. Poradnia kolorowa, przyjazna. Olbrzymie doświadczenie praktyczne. Na miejscu badania EEG. Polecamy
Opinia dodana przez: Wojciech i Maria Sobczyk

prof. dr hab. n. med. Jacek Wroński

Chirurg naczyniowy, Angiolog

luxmed
Chełm

Nieuprzejmy lekarz. Nic nie potrafi wytłumaczyć, o wynikach badań nie mówi, na zadawane pytania nie odpowiada. Za to odsyła do swoich artykułów online i chętnie krytykuje styl życia pacjentów, czy ich diety. A do tego opowiada o tym, że sport jest szkodliwy dla zdrowia. Lepiej by było z tymi pieniędzmi iść do kasyna zamiast płacić za wizyty u takiego specjalisty.
Opinia dodana przez: ALEX

lekarz Jacek Mydlak

Traumatolog, Ortopeda

Chełm Wołyńska 32/22
22-100 Chełm

Wizyta prywatna. Przy kontroli skręconej kostki, polecam. Odpowiedział na każde z moich pytań, uprzejmy i konkretny.

Piotr Warchoł

ul. Lutosławskiego4/6
22-100 Chełm

Doktor Warchoł prowadzi moja ciaze i jestem jak najbardziej zadowolona. Do tego ma dosc dobrze wyposazony gabinet. Wczesniej chodzilam do innych lekarzy ginekologow i doktor Warchoł według mnie jest najlepszy.

lek. dent. Maja Łukasik

Armii Krajowej 11A/1
22-100 Chełm

Zęby leczy poprawnie i stara się, żeby nie bolało, jednak na tym się kończy pozytyw, ponieważ o wiele przepłaciłam za zęba kanałowego, jak zaczęłam liczyć ile było wizyt na tego zęba to wyszło mi 750 zł. Niestety czasem tak bywa, ale człowiek uczy się na błędach i więcej tam nie wrócę, bo skoro zostawiam tyle pieniędzy to powinnam dostać paragon i wyjaśnienie...dlaczego...
Opinia dodana przez: isadora

lekarz Piotr Bijak

Ginekolog położnik, Ginekolog

ulica Kolejowa 64a/34
22-100 Chełm

W gabinecie wszystko było poprawnie, badanie USG na każdej wizycie w cenie wizyty, dość uprzejmy choć trochę arogancki. Jednak w chełmskim szpitalu, w którym pracuje ów "doktor", a w którym miała rodzić moja żona i jego pacjentka to był koszmar. Była pozostawiona sama sobie. Dwa tygodnie po terminie zapewniał że wszystko będzie ok. Mogę się tylko domyślać na co czekał... Minęło 3 tygodnie po terminie, chciano wypisać żonę do domu! ...

lekarz Lech Smulkowski

Lekarz rodzinny, Internista

Droga Męczenników 4 lok. 16
22-100 Chełm

Polecam dr Smulkowskiego. To lekarz oddany swoim pacjentom, gotowy pomoc w sytuacjach kryzysowych. Natychmiast był gotów do wizyty domowej i dokładnych oględzin. Zdecydowany, pomocny, konkretny, serdeczny, i z planem działania w potrzebie. Bardzo pomógł. Moja rodzina wiele mu zawdzięcza.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jacek Barczyk

Chirurg ogólny, Urolog

Zakład Rehabilitacji Leczniczej
Szpitalna 53B
22-100 Chełm

A mnie odpowiada podejście pana doktora. Jest szczery, co myśli to powie bez owijania w bawełnę, bezpośredni i widać, że dobry fachowiec

lekarz Teresa Wereszczyńska-Mojak

Alergolog, Pediatra

ulica Zachodnia 37
22-100 Chełm

Odczulam sie od dwoch lat i do samej lekarki nie mam zastrzezen. jedyna wada jest dlugie oczekiwanie na wizyte z nfz. gdy na poczatku mialam zaostrzona astme to musialam jej zaplacic aby mnie przyjela.. dla mnie to bez sensu, gdy pacjent jest w naglej potrzebie to powinien byc w pierwszej kolejnosci przyjety a nie jeszcze musi doplacac. nie kazdego na to stac. duzy minus za duze kolejki, nie zawsze one ...

lekarz Bogusława Rejent

Gdańska 13
22-100 Chełm

W moim przypadku bardzo kompetentna z cierpliwoscia wytlumaczyla mi moje schorzenie nie mam najmniejszych uwag i odpowiedzialnie polecam
Opinia dodana przez: krystyna

dr n. med. Krzysztof Wojewoda

ks. Brzóski 21a
22-100 Chełm

Miałam nieprzyjemność trafić na oddział ginekologii w Chełmie, podczas dyżuru doktora Wojewody. Jest to lekarz nieuprzejmy, niedelikatny i nieprofesjonalny. Podczas badania nie mówił do mnie nic, więcej usłyszałam od jego pielęgniarki. Przyjechałam z nasilonymi wymiotami i ogólnym osłabieniem w 9tc. Na receptę czekałam 40 min, lekarz powiedział, cyt. „JA MAM CZAS”. Strasznie przykre.
Opinia dodana przez: Dagmara