Lekarze Chełm

dr n. med. Andrzej Santor

Laryngolog

22-100 Chełm

bardzo pomógł mojej 6 letniej córce,nie znam lepszego lekarza laryngologa,bardzo polecam,miły,uprzejmy,kompetentny
Super lekarz. Miły, kompetentny. Prowadził moje dwie ciąże i pomagał przy porodach. Polecam

lekarz Andrzej Janda

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

22-100 Chełm

W szpitalu znalazłem się nagle, już na etapie przyjęcia do szpitala zajęto się mną troskliwie, nie zdawałem sobie sprawy w jak złym stanie się znajdowałem i wtedy właśnie lekarz z anielską cierpliwością tłumaczył mi jak dziecku, jak wygląda mój stan i jakie są rokowania. Mimo że rozmowa lekarza w obecności ordynatora odbywała się w nocy (ok. godz. 23:00) to przez ponad godzinę tłumaczył mi krok po kroku, jakie będą wykonywane ...
Opinia dodana przez: Sylwester

lek. med. Bożena Flis

Internista, Diabetolog

Zachodnia 27/12
22-100 Chełm

Bardzo nie uprzejma. Jak by przyjmowała pacjentów za karę. Wizyta 5 minut. Nie polecam , lepiej iść do innego lekarza.

lekarz Teresa Foryt

Lekarz medycyny pracy

Orlicz-Dreszera 10
22-100 Chełm

Podchodząc obiektywnie do wystawionej opinii polecam lekarza. Konkretne podejście do pacjenta, wszystko jest wytłumaczone na odpowiednim poziomie, nie ma żadnych niejasności czy niedopowiedzeń. Bardzo pozytywnie oceniam swoje wizyty u Pani doktor Teresy Foryt.

dr Jerzy Wac

Gabinet Ginekologiczny
Lubelska 52
22-100 Chełm

Nie chce chwalić dnia przed zachodem słońca ale byłam raz u doktora Waca i wyszłam z gabinetu mile zaskoczona. Na pewno pójdę do niego ponownie. Od dłuższego czasu mam problemy z zajściem w ciążę, byłam u naprawde wielu lekarzy, może koło 10 nawet juz nie liczę. Ostatnio nawet do kliniki mnie jedna Pani doktor wysylala gdzie mąż ma dobre wyniki a ja problem nie proponując nawet żadnej terapi hormonalnej tylko ...
Opinia dodana przez: Magda

Joanna Martyniuk

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Chełm

Całkowita porażka, proteza zatrzaskowa całkowicie nie dopasowana do szczęki, inni dentyści nie chcieli się podjąć poprawek po tej Pani zdecydowanie odradzam,
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Rozalia Szafranek

RTG, USG

I Pułku Szwoleżerów 5
22-100 Chełm

Telefonicznie umówiłam się na badanie przesiewowe ( w moim wieku bezpłatne)piersi,czyli mammografię.Podejrzewałam najgorsze, dlatego zależało mi na jak najszybszym rozwianiu albo potwierdzeniu moich podejrzeń. Byłam bardzo podenerwowana.Jakże miło zaskoczyła mnie empatia pani wykonującej badanie: widząc, że bardzo boję się o wynik zaoferowała się, że sama poprosi p. dr R.Szafranek o przyspieszenie opisu badania już na drugi dzień. Nazajutrz, gdy zgłosiłam się do rejestracji dziewczyna tam siedząca powiedziała mi, że za ...

dr n. med. Grażyna Majkut

Alergolog

Niepubliczny Ośrodek Diagnostyczno- Leczniczy "LASER- MED"
Lipowa 27
22-100 Chełm

Odradzam, a wręcz przestrzegam przed metodami leczenie pani "doktor" Majkut-Raus. Komunistyczne metody leczenia. Nie potrafi poprawnie postawić diagnozy i leczy dzieci na wszystko, przepisuje masę niepotrzebnych leków. U mojego, obecnie 4-letniego syna, oprócz uczulenia różnego rodzaju (białko mleka krowiego,wołowina, wieprzowina, seler, kot, pies i wele innych) zdiagnozowała m.in. astmę oskrzelową. Przez prawie 2 lata przepisywane miał wziewy. Również przez ten czas podawane miał hitaxa (pozniej zmienione na xsyzal) oraz promonta. ...
Opinia dodana przez: Mateusz

lek. dent. Anna Pawłowska-Brzeźniak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PROFI-DENT Centrum Stomatologii Estetycznej
Lwowska 21
22-100 Chełm

Wspaniała Pani doktor, zęby leczone na materiałach światło utwardzalnych, plomby wstawione kilka lat temu i teraz trzymają się idealnie. Wysoki poziom kultury, przyjazna atmosfera. Jestem bardzo zadowolona, polecam!
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Marek Zieliński

ulica Lwowska 13
22-100 Chełm

Bardzo dobry lekarz jestem w 100% zadowolony. Proszę nie ufać osobom które piszą źle opinie na temat pana doktora.
Opinia dodana przez: Pacjent

lek. med. Michał Cielica

Neurolog

Przychodnia Specjalistyczna "Centrum"
ul. Szpitalna 47
22-100 Chełm

Bardzo dobry lekarz wszystko dokładnie tłumaczy i stawia trafne diagnozy. Mi bardzo pomógł jeżeli chodzi o migrenowy ból głowy oraz mój mąż był z bólami kręgosłupa -został szybko zdiagnozowany i jest zadowolony z leczenia :) Polecam tego lekarza
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Wiesław Konopka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "LEKARZ" Sp. z o. o.
ulica Kolejowa 89
22-100 Chełm

Nie polecam. Lekarz bardzo chamski i nie kompetentny. Potrafi tylko siedzieć z pielęgniarką i się śmiać... tragedia. Wizyta trwała około 2 minut.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jerzy Raszczepkin

Wenerolog, Dermatolog

Mickiewicza 41
Chełm

Godny zaufania lekarz, polecam każdemu. Konkretny człowiek, od razu wiedział co przepisać, nie próbował pięciu różnych terapii. Jeśli ktoś z rodziny będzie miał kłopoty ze skórą to wyślę do nieg bez wahania.
CZy ktos moze się wypowiedziec na temat tej pani, bo nie wiem czy nie powinnam zmienic lekarza.
Nie polecam. Zero empatii. Jak coś się dzieje to spakować i pozbyć się w kilka minut do innego szpitala. Przecięła moczowod w trakcie operacji i szybko wypisała. Pół roku wyjęte z kalendarza. Nie życzę nikomu tego co ja przeżyłam. Omijajcie szerokim łukiem.

lekarz Jerzy Tarasiuk

Traumatolog, Ortopeda

ulica Zachodnia 37
22-100 Chełm

Profesjonalista w swoim zawodzie. Czlowiek z wielkim sersem.

lekarz Artur Krasowski

Ortopeda, Traumatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Domowa Opieka Medyczna "Do-Med"
ulica Wołyńska 32
22-100 Chełm

Jestem rozczarowana podejściem podejściem do pacjenta.Mama po operacji biodra podczas wizyt kontrolnych nie doczekała się nawet odpowiedzi na niepokojące objawy po zabiegu nie mówiąc o badaniu.Poszła na wizytę prywatną.Tam było badanie "na odczepnego" i dostała receptę na leki przeciwbólowe bardzo drogie które źle tolerowała.Teraz po ponad pół roku poszła do innego lekarza.Okazało się że ma jedna nogę dłuższą o czym nawet nie chciało się panu Krasowskiemu poinformować po za tym ...

lekarz Sławomir Baj

Internista, Lekarz med. paliatywnej

Dział Pomocy Doraźnej
Rejowiecka 128
22-100 Chełm

Zero empatii, nie słucha pacjenta, który niejednokrotnie poprzez przedstawienie swojej historii choroby może pomóc w zdiagnozowaniu choroby. Nie polecam.

lekarz Mariusz Zwierzyński

22-100 Chełm

Pan ortopeda dr Zwierzyński bardzo mi pomógł. Miałam wiele razy w swoim życiu kłopoty ortopedyczne,kilka operacji i zawsze udana diagnoza i leczenie szpitalne.Zawsze będę polecała p.doktora ,mam wielkie zaufanie.Wspaniały specjalista. Dziękuję,
Opinia dodana przez: Anka