lekarz Mariusz Zwierzyński

2,2
2,7
1,7
2,6

Pan ortopeda dr Zwierzyński bardzo mi pomógł. Miałam wiele razy w swoim życiu kłopoty ortopedyczne,kilka operacji i zawsze udana diagnoza i leczenie szpitalne.Zawsze będę polecała p.doktora ,mam wielkie zaufanie.Wspaniały specjalista. Dziękuję,

Bardzo słaby lekarz który na każdą dolegliwość przepisalby antybiotyk,nie zna się w ogóle na swoim fachu,nie polecam

Polecam, dzisiaj byłem prywatnie, doktor podchodzi fachowo,miałem nogę w gipsie, przypadkowo kiedyś trafiłem na niego na sorze, miałem odlamek w ręce, podszedł też fachowo wszystko wytłumaczył, polecam,

Co do fachowosci nie mam wyrobionego zdania. Ale gdyby nawet ja mial, omjalabym go z daleka. Nieuprzejmy wrecz chamski, zadnej empatii, wyraznie daje do zrozumienia, ze pacjent go drazni. Moze zaczalby leczyc zwierzeta? Lecz one tez nie zasluguja na takie traktowanie.

Mam nawracające, mocne bóle w dłoni, które uniemożliwiają mi treningi, rehabilitacja nie pomogła, a doktor Zwierzyński stwierdził, że "boli i będzie boleć"dlaczego? Nie wiadomo. Przy wybitym/ skręconym/ zwichniętym/ uszkodzonym palcu w drugiej dłoni to samo- boli i jeszcze będzie bolało. Dalej nie wiem co jest w jednej dłoni, ani co dzieje się z palcem który od 1,5miesiąca jest siny, opuchnięty i bolący. 100zł za wizytę tylko po to żeby dowiedzieć się, że boli i boleć będzie, żadnej recepty, żadnych zaleceń. NIC. Najgorszy lekarz ściągający z ludzi kasę z jakim miałam do czynienia.

gburowaty, nieuprzejmy, taki lekarz w ogóle nie powinien pracować z ludźmi. Nie bierze pod uwagę tego co mówi pacjent, dopuszcza się zaniedbań, twierdząc że pacjent histeryzuje- nie polecam.

Lekarz bez komentarza nie polecam.Syn kiedy miał 3,5 roku bolały go kolana zalecił polopirynę S.Za kilka dni został przyjęty do DSK w Lublinie diagnoza:choroba Perthesa.

Nie mam zastrzezen do fachowosci. Zdecydowanie oszczednie "gospodaruje słowami" jeśli już rozmawia z pacjentem.

Byłem leczony skutecznie ale mam zastrzeżenia do nieuprzejmych komentarzy w odpowiedzi na pytania o moją chorobę