lek. dent. Marek Zieliński

Stomatolog

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:1,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Pan doktor prawie wcale nie używa kasy fiskalnej, kasa fiskalna to nie gadżet a narzędzie i ma być używana zgodnie z przepisami. Ma tendencje do nagminnego nie mycia rąk. Higiena w gabinecie pozostawia wiele do życzenia. Leczyłem u Pana doktora zęba kanałowego- utrzymywał się trzydniowy bardzo ostry ból. Zdecydowałem się zmienić stomatologa bo strach poprawiać u osoby która popsuła zęba i był to strzał w dziesiątkę- nie doczyszczone nerwy z kanałów zębowych i stan zapalny co skutkowało przypisaniem antybiotyku ( już przez innego stomatologa ). Chełmianie, rodacy, omijajcie ten gabinet ...

Pan doktor prawie wcale nie używa kasy fiskalnej, kasa fiskalna to nie gadżet a narzędzie i ma być używana zgodnie z przepisami. Ma tendencje do nagminnego nie mycia rąk. Higiena w gabinecie pozostawia wiele do życzenia. Leczyłem u Pana doktora zęba kanałowego- utrzymywał się trzydniowy bardzo ostry ból. Zdecydowałem się zmienić stomatologa bo strach poprawiać u osoby która popsuła zęba i był to strzał w dziesiątkę- nie doczyszczone nerwy z kanałów zębowych i stan zapalny co skutkowało przypisaniem antybiotyku ( już przez innego stomatologa ).
Chełmianie, rodacy, omijajcie ten gabinet szerokim łukiem. Nie każdy nadaje się na lekarza, według mnie nadawałby się do koszenia trawników a nie do leczenia ludzi. Omijać szerokim łukiem.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat