Stomatolog Chełm

lek. dent. Sylwia Błaszczuk-Kudelska

ulica Narutowicza 2 A
22-100 Chełm

Po 20latach regularnych wizyt u Pani Sylwii zmieniłem zdanie odnośnie jej podejścia do pacjenta na negatywny. Przyczyną były konsekwencje leczonego zęba, który dalej bolał i brak profesjonalnego podejścia do reklamacji.
Opinia dodana przez: adam

lek. dent. Dorota Stupak

Chełm filia nr 4
plac Kupiecki 12
22-100 Chełm

Już nigdy nie pójdę na NFZ do tego stomatologa. I tak cały czas korzystam z usług specjalistów prywatnie płacąc za wszystko, ale raz przez stan finansowy chciałam skorzystać z przysługującego mi ubezpieczenia i mam za swoje. Zapytana o powód wizyty, odparłam, że chodzi o skaling, przegląd i bolące ósemki, pani doktor wywróciła w tym momencie oczami w stronę asystentki. Za błaha sprawa? Śmiem zawracać głowę w trakcie pracy? Już po ...
Opinia dodana przez: Rozczarowana

lek. dent. Jarosław Banaszek

ulica Hrubieszowska 81
22-100 Chełm

bardzo polecam Tego stomatologa. Jest bardzo miły, ma bardzo dobre podejście do dzieci. Jedna wada często odwołuje wizyty.

Annaa Gajewska

Przychodnia stomatologiczna
Jedność 14
22-100 Chełm

super!!! najlepszy stomatolog jakiego w życiu spotkałam. Pani jest uprzejma miła i ma super podejście do dzieci

lek. dent. Jakub Janowski

Przychodnia, centrum wielospecjalistycznej opieki ambulatoryjnej
aleja I Armii Wojska Polskiego 1
22-100 Chełm

Profesjonalizm w 100%-tach! Lekarz godny polecenia: bardzo dokładny, zaangażowany, walczy o każdego zęba do końca. Rozmawia z pacjentem na temat planowanego leczenia i jego możliwościach, starając się zawsze dobrać i pomóc w podjęciu najlepszej decyzji.
Nie łatwo trafić na tak świetnego stomatologa. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Edyta

Joanna Martyniuk

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Chełm

jedyny stomatolog którego się przestałem bać pani doktor jest dokładna a przede wszystkim leczenie jest bezbolesne (nawet kanały:) ) polecam wszystkim

lek. dent. Paweł Maciejczak

Stomatolog, Ortodonta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PPZ "Salus" Sp. z o.o. Przychodnia Stomatologiczna
aleja Marszałka Piłsudskiego 11B
22-100 Chełm

Doktor od razu wzbudził moje zaufanie, jest konkretny, otwarty i sympatyczny, a do tego bardzo cierpliwy i delikatny. Choć jestem panikarą i boję się dentystów, miło wspominam całe leczenie. Lecząc się u doktora, czułam, że jestem w dobrych rękach i się nie zawiodłam. Dodatkowo w sytuacjach awarii aparatu zawsze mogłam liczyć na szybką pomoc.
Leczenie zakończyłam kilka miesięcy temu, z efektów jestem bardzo zadowolona.
Dziękuję za przywrócenie uśmiechu ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

Anna Gajwska

Przychodnia stomatologiczna
Jedność 14
22-100 Chełm

Super:) Miła uprzejma Polecam ten gabinet.

lek. dent. Olga Słabczyńska

NZOZ "Centrum Stomatologii" w Chełmie
Lwowska 51A
22-100 Chełm

Polecam, taka Pani dr to skarb. Jest miła, i słucha. Nie traktuje ludzi z góry, pomaga. Czasem tylko za dokładnie robi i wtedy człowiek musi się nasiedzieć, no ale przynajmniej jest potem dobrze zrobione.
Opinia dodana przez: Stanisław

Stomatolodzy w Chełmie