3,4
3,7
3,5
2,7
2,9

Nie chce chwalić dnia przed zachodem słońca ale byłam raz u doktora Waca i wyszłam z gabinetu mile zaskoczona. Na pewno pójdę do niego ponownie. Od dłuższego czasu mam problemy z zajściem w ciążę, byłam u naprawde wielu lekarzy, może koło 10 nawet juz nie liczę. Ostatnio nawet do kliniki mnie jedna Pani doktor wysylala gdzie mąż ma dobre wyniki a ja problem nie proponując nawet żadnej terapi hormonalnej tylko od razu inseminację. Przeważnie chodziłam też do lekarzy prywatnie placac im gruba kasę i do tej pory bez skutecznie. Do Waca poszłam bez większych nadziei i na kasę chorych i wyszłam naprawde mile zaskoczona. Przeczytałam tu ze jest nie mily, miałam dopiero raz z nim styczność ale nie zauważyłam tego., być może miał lepszy dzień? Przejzal całą historię choroby, przeprowadził szczegulowy wywiad, wystawił skierowanie na badania. Wypisal receptę na lek za 7 zl takze rzeczywiście nie wiele. Zbadal i pierwszy raz jakiś lekarz wytlumaczyl mi dokladnie co jak i kiedy brać, badać, sprawdzać itd. Takze ja jak na panstwowa wizytę jestem zachwycona. Dodatkowo pracuje zmianowo i zawsze po wizytach u ginekologów zle sie czułam, wiecznie towazyszyly mi bole brzucha po badaniu i ogólnie zle samopoczucie i wzięłam dzień wolny zeby się później nie męczyć i to najbardziej dziwne ale nic mi nie dolegalo. Nie byl nawet zbytnio delikatny w trakcie badania ale pierwszy raz mnie nie bolalo i po tym co mi tez powiedzial nabralam nadzieje ze uda mi sie zajść nie dlugo. Jak tak to wtedy wychwale go pod niebiosa.

Byłam u wielu lekarzy lecz tylko Pan Wac tak na prawdę mnie wysłuchał poświęcił swój czas chodź weszłam do gabinetu o 14.45 to byłam u niego aż do 15.10 wszystko analizuje wszystko tłumaczy daje skierowania na wiele badań za co mu dziękuję bo inni lekarza dają tylko na kilka podstawowych i nie słuchają pacjentki a dr Wac posłucha i dobierze odpowiednie leczenie oraz do duzo skierowań :) do dr Waca chodzi moja cała rodzina i nikt nigdy nie narzekał a do dr chodzę już 1.5 roku od 11 tyg prowadzi moją ciąże zleca dużo badani w labolatorium a wiadomo lepiej zrobić więcej niż później żałować że czegoś się nie zrobiło . Z całym sercem mogę dr polecić nie rozumiem tych niektórych opinii dla mnie lekarz nigdy nie był chamski ani arogancki. Jeśli ktoś chce mieć spokojną ciążę przez 9 miesięcy to polecam lekarza z całego serca ja bym go nie zamieniła na żadnego innego .

Jestem w ciąży ale czuję się na tyle doborze,ze pracuję,a co za tym idzie mogę korzystać z usług lekarza ginekologa bezpłatnie ,bo do tej pory chodziłam prywatnie. Niestety miałam pecha i trafiłam na dr.Waca ,który mimo godzin swojej pracy o których dowiedziałam się z rejestracji 40 minut przed końcem pracy był już przygotowany do wyjścia. Potrzebne mi było tylko skierowanie na badania,wiec nie zajęło by to wiele czasu. Od początku rozmowy był nie miły wręcz arogancki i krytykował leki ,które mi przepisał lekarz,powiedzial , że badania mam złe a mimo ...

Od początku rozmowy był nie miły wręcz arogancki i krytykował leki ,które mi przepisał lekarz,powiedzial , że badania mam złe a mimo to nie dał skierowania na nowe.
Dobrze, że była w gabinecie pielęgniarka i tłumaczyła wyniki badań,bo sam miał problem z ich interpretacją.Nigdy nikt nie potraktował mnie w taki sposób,

Doktor rzeczywiscie ejst dosc niemiły i tak jak wyzej pisze kolezanka moze miec problemy z wypisanim recepty na tabletki antykoncepcyjne ale to tylko ponizej 18 roku życia. Ja mam 20 lat i pol roku temu dobral mi tabletki i nie przytylam od nich i dobrze sie czuje (Midiana). Cześto mam problemy z zapaleniami itp i dr. Wac zawsze daje mi takie leki ktore mi pomagaja. Podpowiem ze chodzilam do innych lekarzy prywatnie np. do doktora Wiślińskiego który przyjmuje w demosie i on jest mily zartobliwy sympatyczny(polecam na pierwsza wizyte jesli ktos sie stresuje) ale leki przepisuje slabe albo twierdzi ze zapalenia nie ma i wlasciiwie trzeba isc do innego lekarza.

podsumowujac: Wac pomoze ci jesli masz jakeis problemy zdrowotne ale nie nalezy do najmilszych. nie polecam na pierwsza wizyte. jesli chcesz sie wyleczyc to jak najbardzije. Dodam ze zrobil mi cytologie i szereg badan przed tabletkami anty .

Naprawdę polecam tego lekarza. Chodzę do niego PAŃSTWOWO NIC NIE PŁACĄC. Kompetentny, miły, zawsze pomoże, wizyta trwa dłuższy czas, doktor o wszystko pyta i tłumaczy, przepisuje leki w dobrej cenie, które działają. Byłam już u innych lekarzy PAŃSTWOWO i wizyty były KOSZMARNE. Doktor WIŚLIŃSKI jak ktoś już o nim wyżej wspominał na wizycie prywatnej owszem bardzo miły ale jak już przyjmuje za darmo to człowiek nie do poznania. SZCZERZE POLECAM DOKTORA WACA.

Naprawdę polecam tego lekarza.
Chodzę do niego PAŃSTWOWO NIC NIE PŁACĄC.
Byłam już u innych lekarzy PAŃSTWOWO i wizyty były KOSZMARNE.

SZCZERZE POLECAM DOKTORA WACA.

Dr Jerzy Wac polecam lekarz miły rzeczowy wręcz drobiazgowy jesli chodzi o badanie czy usg.Wszystko spokojnie wyjasnia a leki dobiera tak zeby byly tanie i skuteczne nie tak jak inni lekarze wszystko z wyzszej połki.Wydaje wszystkie potrzebne skierowania na badania bez zbednych komenarzy wszystko po to zeby dobrze zajac sie pacjentka i jej problemem.

W życiu nie byłam tak upokorzona!!! To była moja pierwsza wizyta na kasę chorych, zawsze chodziłam prywatnie lecz niestety teraz miałam brak funduszy a badanie cytologiczne musiałam wykonać. Pan doktor jest bardzo nieprzyjemny, uwagi niedotyczące spraw ginekologicznych może ze swoją pielęgniareczką zachowywać dla siebie!!! Nigdy w życiu żeby to był ostatni lekarz na ziemi do niego nie pójdę!!! to że człowiek idzie na kasę chorych na badania nie znaczy że jest śmieciem (bo tak się po tej wizycie czuje) i można go tak traktować. Powodzenia życzę w dalszej karierze, ale po wieku pana doktora to już dużo mu nie zostało!!!

Niesamowicie arogancka osoba, chamska !! Wyszłam z gabinetu zeszmacona oraz poniżona ! Leczę się od ponad 2 lat na nerwice lękową oraz deprecję, specjalista psyciatra kategorycznie zakał mi pracy w nocy, ale Pan Wac oznajmij iż jesli mój psychiarta uznał ze jestem chora to niech on mi da zwolnienie ! Zaczął obrazać mnie oraz mojego psychiartę ! Nigdy więcej moja noga tam niepostanie ! Nie słucha co się do niego mówi, nie analizuje ! Nigdy nie spotkałam tak niemiłej osoby, kompletna porażka !

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Rzeczowy i konkretny, nie odczuwałam żadnego bólu ani dyskomfortu w trakcie badań czy zabiegów.

według mnie lekarz ten jest odpowiedni... ja osobiście mam problemy i na początku chodziłam do przychodni na kasę chorych, trafiałam do wielu lekarzy i żaden nie wysłał mnie na żadne badania ani ich nie zrobił, a pan Wac tak... więc serdecznie polecam;) jedyna rzecz jaka mi w nim troszkę nie pasuje to to że nie zawsze jest miły;) ale mimo to polecam !!!

według mnie lekarz ten jest odpowiedni...