dr n. med. Jacek Ciechan

Okulista

Córka Go uwielbia, świetny lekarz w leczeniu dzieci. Okrutny i bardzo bezpośredni dla rodziców, ale dobry fachowiec i to najważniejsze.

Po długich poszukiwaniach dobrego specjalisty trafiłem właśnie do gabinetu dr nauk specjalisty chorób oczu Jacka Ciechana.Przed zabiegiem miałem zeza zbieżnego w lewym oku ok.16 stopni.Jestem po zabiegu i powiem wam że wyglądam świetnie.Ten zabieg nie należał do prostych gdyż była to reoperacja.Czyli poprawka po dwóch nieskutecznych operacjach które miałem ponad rok temu przeprowadzone przez innych specjalistów w tym jedna przeprowadzona była za granicą. Więc wcale nie przesadzę jeśli powiem że pan doktor jest świetny w tym co robi .Więc nie zdecydowanym polecam.

Miałam przeprowadzony zabieg operacyjny korekty zeza u Dr Ciechana.Mimo ze jestem osobą 40+ i było ryzyko czy wszystko wyjdzie dobrze ze względu na wiek,podjęłam to ryzyko i zaufałam Doktorowi i nie żałuję.Jest o wiele lepiej.Czeka mnie jeszcze jeden zabieg.Jest Lekarzem kompetentnym,uprzejmym i wszytko objaśnia.Jest bardzo dobrym fachowcem.Polecam

super lekarz uratował mojej corce oko,bezpośredni ,lekarz z powołania naprawde polecam

Napewno nie pójdę więcej do Pana dr. Jest miły, sympatyczny wzbudza zaufanie ale zapominalski i obłudny jak nie wiem co! Nie wspomnę już o tym, że umówiłam się na wizycie prywatnej, że przyjadę do Lublina na "konsultacje"przyjeżdżam a jego nie ma bo zapomniał. Tak sobie 90 km w jedną stronę pojechałam wróciłam, bo on zapomniał...mój czas i moje pieniądza są niczym, tak to poczułam i wcale nie oceniam go źle jako specjalistę bo wiele razy korzystałam z jego usług, raczej źle oceniam jako człowieka, który nie liczy się z drugim człowiekiem...

To co się dzieje w klinice w Lublinie jest delikatnie mówiąc żenujące. Może jak prywatnie przyjmuje Pan dr. , to co innego. Ja byłem już wiele razy z dzieckiem. Z każdym razem coraz bardziej bulwersowało mnie przedmiotowe traktowanie. Nie wspomnę, o tym, że sz.dr. zechciał popatrzeć na dziecko prezez... 4 sekuny( w przerwie między badaniem wcześniaków). Resztą zajmują się mołodzi stażyści nie bardzo więdzący o co chodzi. Tak naprawdę to nie wiem, czy kilka sekund wystarczy aby podjąć diagnozę, nawet dla takiej sławy. NIe wspomnę o tym, że wogóle nikt, nie informuje mnie o planowanym leczeniu, i jego postępie. Dlatego jeżeli ktoś chce profesjonalnego leczenia, niestety musi zapłacić i wtedy p. dr. poświęci troszkę "więcej " swego cennego czasu.

Mój synek miał zabieg oczka. Jest wszystko dobrze,jeździmy na wizyty kontrolne. Dr jest wspaniałym człowiekiem miłym i sympatycznym. Ma na prawdę dobre serce i złote ręce. Polecam wszystkim,którzy mają problemy z oczami.

Mój synek miał zabieg oczka.
Jest wszystko dobrze,jeździmy na wizyty kontrolne.
Dr jest wspaniałym człowiekiem miłym i sympatycznym.
Ma na prawdę dobre serce i złote ręce.
Polecam wszystkim,którzy mają problemy z oczami.

pan doktor robił zabieg mojemu synowi,kąt zeza był naprawdę duży,trudno było mi uwierzyć,że wszystko będzie idealnie.Jest już kilka lat po zabiegu.Jestem naprawdę wdzięczna.Uważam,że to świetny specjalista.

sprawdzony lekarz okulista, brak zastrzezen mimo wielu odbytych wizyt

sprawdzony lekarz okulista, brak zastrzezen mimo wielu odbytych wizyt

W tym roku miałam operacje zeza. Zabieg był trudny.... Udało się!Jestem bardzo szczęśliwa. Podczas przygotowania do operacji anastyzjolog powiedział mi, że pan doktor ma złote ręce... I nie mylił się. Cieszę się, że mogłam oznać pana doktora, bo jest cudownym, z powołania lekarzem!!!