dr n. med. Jacek Ciechan

W tym roku miałam operacje zeza. Zabieg był trudny.... Udało się!Jestem bardzo szczęśliwa. Podczas przygotowania do operacji anastyzjolog powiedział mi, że pan doktor ma złote ręce... I nie mylił się. Cieszę się, że mogłam oznać pana doktora, bo jest cudownym, z powołania lekarzem!!!

pan doktor robił zabieg mojemu synowi,kąt zeza był naprawdę duży,trudno było mi uwierzyć,że wszystko będzie idealnie.Jest już kilka lat po zabiegu.Jestem naprawdę wdzięczna.Uważam,że to świetny specjalista.

Dr Ciechan bardzo pomógł mojej mamie. jesteśmy mu za to wdzięczni.

Dr Ciechan bardzo pomógł mojej mamie. jesteśmy mu za to wdzięczni.

pobyt w szpitalu operacja zeza. Jest bardzo dobry w tym c robi. To prawda ,że ma złote ręce

Super fachowiec-polecam.Mój syn miał tzw.uciekające oko,doktor Ciechan wykonał zabieg usunięcia zeza i teraz jest wszystko ok.Doktor dokładnie i rzeczowo wszystko objaśnia i naprawdę ma złote ręce!!!