Ginekolog Położnik Dąbrowa Górnicza

ulica Dąbrowskiego 38/36
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo miły lekarz, badania przeprowadza spokojnie, bez pośpiechu, godny zaufania, uprzejmy. Zarówno w wizytach prywatnych jak i na NFZ ;)

Opinia dodana przez: karolina

dr Grzegorz Stachowicz

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska 4
Strzemieszycka 375
42-530 Dąbrowa Górnicza

Byłam pierwszy raz u Pana doktora tylko po recepte na antykoncepty, a pan doktor od razu proszę się rozebrać bo skoro pani przyszła to się zbadamy od razu :) No i wykrył małe torbiele czego wcześniej inny lekarz nie widział. Jestem baaardzo zadowolona z wizyty:) Od dziś to mój lekarz! POLECAM !

Dąbrowa Górnicza

Lekarz godny zaufania, zawsze służy poradą i pomocą, ma po prostu ludzkie podejście do pacjenta. Szczerze polecam

Dąbrowa Górnicza ul.Sienkiewicza 25
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry lekarz!! Miła i naprawdę bardzo przyjemna Pani! Wizytę ustała bez najmniejszych przeszkód w terminie dogodnym dla pacjenta. Naprawdę polecam. Jeżeli ginekolog w DG to tylko dr Wodecka.

dr n. med. Krzysztof Banaś

Ginekolog położnik, Ginekolog

Dąbrowa Górnicza

Zdecydowanie polecam dr K.Banasia. Bardzo dobry diagnosta, solidnie tłumaczy nurtujące problemy. Z Jego porad korzystam od wielu lat i mam do Pana Doktora ogromne zaufanie.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poliklinika Dąbrowska"
ulica J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

Chodzę do pani Agnieszki jestem w pierwszej ciąży rzeczywiście jest miła sympatyczna itp bardzo dokladnie wyjasnia i tłumaczy, nie naciąga na dodatkowe badania, wykonuje usg. Jedynym minusem jest to że rzeczywiście nie bada.. już 7 miesiąc i nic

ulica Legionów Polskich 119/23
41-310 Dąbrowa Górnicza

Bardzo konkretny i rzeczowy lekarz. Polecam

Bardzo konkretny i rzeczowy lekarz. Polecam

dr n. med. Adrian Łukasik

USG ginekologiczne, USG

Kr. Jadwigi 42/3
41-300 Dąbrowa Górnicza

Z całego serca polecam. Lekarz miły i kompetentny. Byłam na trzech prenatalnych. Lekarz wszystko tłumaczył i pokazywał. Poźniej byłam u Pana doktora na dodatkowych konsultacjach. Odpowiada na pytania obszernie i dokładnie. Interesuję się pacjętkami

Opinia dodana przez: Aneta

Staszica 58
41-300 Dąbrowa Górnicza

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani dr Wróbel. Od samego wejścia wprowadziła luźną atmosferę, o chorobach mówiła zrozumiałym językiem i wszystko dokładnie tłumaczyła. Bardzo serdecznie polecam

Opinia dodana przez: Marzena

ulica 3 Maja 33
41-300 Dąbrowa Górnicza

Zdecydowanie podszedł do mojego problemu profesjonalnie i kompleksowo. Odpowiadał na moje pytania rzeczowo i chętnie. Na pewno jeszcze nie raz odwiedzę jego gabinet. Polecam.