Ginekolog Położnik Ełk

19-300 Ełk

Wspaniały lekarz z powołania. Wytłumaczy wyczerpująco każdy problem oby wiecej takich lekarzy w naszym Kraju.

Opinia dodana przez: Monika

Pracownia diagnostyczna
Baranki 24
19-300 Ełk

Lekarz pierwsza klasa. Lepszego nie spotkałam w gąszczu partaczy. Kompetentny, zaangażowany, dobry diagnosta. Nie odwala wizyty a pomaga. Ogromny zal ze jest tak trudno dostępny.

Opinia dodana przez: Agnieszka

pani jest bardzo miła dla pacjentów co rzadko się obecnie zdaża

pani jest bardzo miła dla pacjentów co rzadko się obecnie zdaża

Ełk

Chodzę do pani doktór "państwowo" i nie mogę powiedzieć złego słowa- kompetentna, rzeczowa, sympatyczna. W żaden sposób nie czuję się gorzej tylko z tego powodu, że nie płacę, co często da się zauważyć u innych lekarzy. Czuję się pod dobrą opieką.

dr Katarzyna Rybaczek

Ginekolog położnik, Ginekolog

Gabinet Ginekologiczny
Tuwima 26
19-300 Ełk

Dla mnie Pani doktor była bardzo dobra - prowadziła moją ciążę. Mogłam dzwonić do niej z każdym problemem. Udzielała rzeczowych informacji i była kompetentna. Nawet już po narodzinach dziecka zadzwoniła by zapytać czy wszystko jest ok.:) Polecam jak najbardziej!!

godny polecenia jest klarowny i uprzejmy...polecam

godny polecenia jest klarowny i uprzejmy...polecam

Prywatny Gabinet Ginekologiczny lek. Beata Wojciechowska

19-300 Ełk

Konkretna kobieta. Dobry człowiek i lekarz. Wie o czym mówi. Ma specyficzny sposób bycia i poczucia humoru co wcale mi nie przeszkadza w trakcie rozmowy. Polecam.

Opinia dodana przez: Dorcia

ulica Wojska Polskiego 42