Filtruj terminy

Ginekolog Położnik Inowrocław

lekarz Sylwia Niedźwiedź-Kujawińska

Św.Ducha 5 Inowrocław
88-100 Inowrocław

Pani doktor delikatna, dokładna, wszystko wyraźnie wytłumaczy. W stosunku do pacjentki uprzejma i miła. Polecam!
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Janusz Grzybowski

Gabinet Janusz Grzybowski
Solankowa 47
88-100 Inowrocław

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Prowadzil moja ciążę. Na wizyte nie trzeba czekac tygodniami jak u innych. Ważne tylko aby przyjść w godzinach rejestracji 16-18 i zostaje sie przyjętym tego samego dnia. Ceny bardzo niskie, poświęca kazdej pacjentów tyle czasu ile potrzebuje. Proszę nie mylić internetowych opinii ludzi o lekarzu z Warszawy ktory nazywa się tak samo..
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Jerzy Staśkiewicz

Wachowiaka 5 lok. 24
88-100 Inowrocław

Niewiem skad takie opinie ze zadufany w sobie...nonsens!Bardzo mily,ma dobre podejscie do pacjenta potrafi tak z Toba zagadac ze czlowiek niewie kiedy juz Cie przebadal,co dla mnie jest wielkim plusem bo wiadomo takie badanie krepuje!Mi osobiscie ten lekarz uratowal zycie corki,i bede mu wdzieczna do konca zycia..A zaczelo sie od tego ze zaszlam w ciaze i pewnej soboty dostalam krwotok,zaden inny lekarz nieprzyjal by mnie w sobote kiedy ma czas ...

Cezary Rusak

88-100 Inowrocław

Od kilku lat korzystam z porad Pana Doktora i to na kasę chorych. Zawsze nienagannie ubrany, pewny tego co mówi - profesjonalny,Terminy do Pana Doktora względne i najważniejsze - Pani Bogusia - wspaniała kobieta, która potrafi rozmową rozluźnić pacjentkę przed niezbyt przyjemnym badaniem. Bardzo gorąco polecam Pana Doktora Cezarego w komplecie z Panią położną Bogusią!
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Janusz Wójcik

Bolesława Krzywoustego 8 lok. 14

Nie polecam!!
Kto to widzial, przyjac mloda przestraszona dziewczyne w ciazy, prywatnie! I odeslac ja bez zwolnienia ( a ma taka prace, ze to oczywiste, ze nie powinna pracowac) oraz nie dac skierowania na podstawowe badania, ktore wykonuje sie we wczesnej ciazy tylko kazac robic te badanie na wlasna reke :/
Opinia dodana przez: Karina

lekarz Jerzy Plewiński

Toruńska 42
88-100 Inowrocław

Witam,po wizycie u pana doktora,byłam tak mile zaskoczona że poświęcono mi tyle czasu,wykonano badania a nawet zaproponowano następne.Brawo panie doktorze !!!
Opinia dodana przez: beata

Marek Styga

Ginekolog, Ginekolog onkolog

inowrocław
88-100 Inowrocław

Witam. Pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą , z dużym doświadczeniem zawodowym. Polecam Serdecznie

lekarz Krzysztof Wasilewski

ulica Kopernika 7
88-100 Inowrocław

Bardzo dobry lekarz ,godny polecenia, prowadzil dwie moje ciaze wiec moge z czystym sumieniem polecic Pana Doktora
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Zbigniew Śmiejkowski

Centrum Medyczne Sir Med
Staropoznańska 131-133
88-100 Inowrocław

Na ogół staram się pisać opinie obiektywnie oraz czytać inne ze zrozumieniem. Natomiast ciężko mi się powstrzymać przed niecenzuralnymi słowami w ocenie tego lekarza.

Pan Śmiejkowski prawie z uśmiechem na twarzy poinformował mnie i moją żonę o tym, że nie ma co ratować dziecka, bo szanse są znikome. Ocaliło nas jedynie to, że nie było miejsca na przyjęcie w szpitalu GUMedu. Zostaliśmy odesłani do innego szpitala (pojechaliśmy na Zaspę), ...
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Alicja Kutnicka-Zabłocka

Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Inowrocławiu
ulica Poznańska 97
88-100 Inowrocław

Najlepszy ginekolog w inowrocławiu. Nie mam zastrzeżeń do pani doktor. Prowadzila moją pierwszą ciąże i wiem że będzie prowadzić kolejne :)

Ginekolodzy położnicy w Inowrocławiu