Ginekolog Położnik Kluczbork

Gabinet ginekologiczny

46-203 Kluczbork

Miła, sympatyczna,dbająca o komfort w ciąży. Godna polecenia, wiedząca co mówi, posiadajśca dostateczną wiedzę:)

powiatowy szpital
M.C.Skłodowskiej
46-200 Kluczbork

Bardzo dobry i uprzejmy lekarz. Zawsze poświęci czas jeśli ma się jakieś pytania - mimo że w poczekalni jest jego kolejna pacjentka. Uratował moją mamę - bardzo jej pomógł w chorobie. Z chęcią idzie się do niego na wizytę. Polecam!

Opinia dodana przez: Joanna

Podwale 4
46-200 Kluczbork

Fantastyczny, kompetentny lekarz. Bardzo dokładnie wszystko opisuje, jest sympatyczna, poświęca uwagę pacjentowi, odpowiada na każde pytanie, tłumaczy, wyjaśnia, w gabinecie panuje na prawdę miła atmosfera.

Podwale 4
46-200 Kluczbork

Do doktor Szajdy chodzę ok 5lat jestem bardzo zadowolona prowadziła moją pierwszą ciąże bardzo profesjonalnie!Jest bardzo ciepłą osobą,potrafi bardzo dobrze wszystko wytłumaczyć!Osobiście wcześniej chodziłam do wielu lekarzy ginekologów jednak odkąd poszłam do dr Szajdy już u innych lekarzy nie bywam!

dr n. med. Marek Rajca

Ginekolog położnik, Ginekolog

Gabinet ginekologiczny
Krakowska 6/3
46-200 Kluczbork

Wspaniały lekarz który zawsze służy pomocą (z uśmiechem na twarzy), sumiennie i rzetelnie wykonuje swoją pracę. Widać i czuć że poświęca temu całe swoje życie i wkłada całe serce w swoją pracę!!!!!! Takiego ordynatora potrzebował Kluczborski szpital. Jest On człowiekiem który kocha to co robi. Najważniejsze jest to że wciąż się dokształca i mimo to że ma tak mało czasu zawsze znajdzie chwilkę by pomóc pacjentką, odebrać telefon czy tez oddzwonić!!!!

Opinia dodana przez: Magdalena

Ratownictwo Medyczne
Marii Skłodowskiej-Curie 23
46-200 Kluczbork

Lekarz,który moim zdaniem nie lubi nastolatek w ciąży. Wobec nich owszem jest czasami chamski, ale wystarczy nie pozostać mu dłużnym i odpowiedzieć w równie chamskim stopniu i rozmowa przebiega zupełnie inaczej. Ja tak musiałam odpowiedzieć za pierwszym razem jak do niego zaczęłam chodzić, od tamtej pory na każdym badaniu, albo jakiś żart opowie albo coś, prowadzi moją ciążę i wszystko co o niej chcę wiedzieć to wiem. Moim zdaniem lekarz w porządku! Tylko, że trzeba takich ludzi lubić i umieć z nimi rozmawiać. Aczkolwiek nie każdemu On podpasuje. :)

lekarz Jacek Kaczmarek

Ginekolog położnik, Urolog