lekarz Bożena Guzowska

Pulmonolog, Pediatra

Niesamowita wiedza kompetencja i profesjonalizm oraz chęć pomocy to cechuje Panią doktor . Bardzo skuteczna Dziękować Panu Bogu ,że mamy tu tak dobrego lekarza .

Bardzo polecam Panią doktor. Kilka lat temu leczyła mojego tatę, chorującego na POCHP. Jest to choroba nieodwracalna i postępująca, możliwe jest jedynie łagodzenie jej objawów i spowolnienie rozwoju, pomimo tego leki przepisywane Tacie przez panią doktor pozwoliły mu na w miarę normalne funkcjonowanie, bez zbytnich duszności. Ważne było to, iż lekarz nie unikała zlecania koniecznych badań, jak spirometria czy RTG klatki piersiowej, aby skutecznie monitorować stan pacjenta i skuteczność leczenia. Już po śmierci Taty, około dwóch lat temu zdarzyło się, że poradnia chorób płuc i alergii, której dotychczas byłem pacjentem, ...

Już po śmierci Taty, około dwóch lat temu zdarzyło się, że poradnia chorób płuc i alergii, której dotychczas byłem pacjentem, przestała przyjmować w ramach kontraktu z NFZ osoby dorosłe. Od wielu lat choruję na astmę, toteż bez większych wątpliwości postanowiłem zapisać się na wizytę do pani doktor. Decyzji tej do dnia dzisiejszego zdecydowanie nie żałuję, przeciwnie - jestem bardzo zadowolony. Mam zaufanie do wiedzy medycznej i wieloletniego doświadczenia tego lekarza, czuję, że jasno i wyczerpująco tłumaczy zarówno przyczyny występujących w tej chorobie zmian, opisuje aktualnie wykonywane badania (spirometria przy każdej wizycie, zdjęcie klatki piersiowej przynajmniej raz na 1,5 roku), jak i uzasadnia wybór takiego, a nie innego sposobu leczenia. Chętnie odpowiada na zadawane przeze mnie pytania (a przy każdej wizycie jakieś mam) i poświęca tyle czasu, ile potrzeba. Nigdy nie miałem wrażenia, że lekarz się śpieszy albo jak najszybciej chciałaby pozbyć się mnie z gabinetu. Życzliwie i serdecznie podchodzi do pacjenta, oczywiście bez jakiejś przesadnej wylewności czy tworzenia przesłodzonej, "cukierkowatej" atmosfery.
Gorąco polecam!

W ciągu 9 miesięcy przyjęłam 12 antybiotyków, aby wyleczyć uciążliwie duszący kaszel. Mój lekarz rodzinny nie potrafił mi pomóc. Stan był nieciekawy, napaści kaszlu były tak dokuczliwe, że spałam wyłącznie na siedząco, co było bardzo meczące. Z polecenia znajomej udałam się do p. Guzowskiej.Pani doktor wykonała RTG klatki piersiowej i wypisała leki, które złagodziły kaszel, ale go nie wykluczyły. Postanowiła wykonać mi testy na alergię. To była trafna diagnoza. Okazało się , że kaszel jest objawem alergii. Po kilu miesiącach zażywania leku kaszel ustąpił. Jestem wdzięczna pani doktor, że znalazła przyczynę. Dziś w razie nasilenia alergii wiem, że leki które wypisała mi pani doktor pomogą mi. Gorąco polecam.

Polecam Panią doktor.Wyleczyła mnie, a inni nie wiedzieli co mi jest. Naprawdę warto. Polecam z czystym sumieniem.

moja córka bardzo chorowała lekarze umywali ręce szpital, lekarz i tak w kółko macieja oskrzela krtań miała podejrzenie astmy pani B. GUZOWSKA ją z tego wyleczyła, moja córa będzie kończyła 10 lat jest zdrowa dzieki tej Pani. DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO. POLECAM TEGO LEKARZA!!!!!

Leczyłem się jak byłem małym dzieckiem, teraz leczę moje dzieci. Jak inni lekarze nie mogą wyleczyć - Pani Doktor zawsze mnie wyleczyła i dzieci oraz połowę rodziny. Bardzo dobry i skuteczny lekarz gorąco polecam wszystkim.

Przyjmuje prywatnie i publicznie, gorąco polecam

Przyjmuje prywatnie i publicznie, gorąco polecam