Pediatra Kluczbork

- 16 lekarzy

lekarz Danuta Nowakowska

Laryngolog, Pediatra

liczba opinii: 22

Gabinet
Korfantego 25
46-200 Kluczbork

Średnia ocen: 2,0/5
Pierwszy raz dzielę się publicznie złą opinią o kimkolwiek. Zdecydowanie większą przyjemność w życiu sprawia mi dziękowanie i chwalenie. Jednak z tak aroganckim, bezczelnym i prymitywnym zachowaniem, jakie zademonstrowała wobec mnie lekarz Danuta Nowakowska, nie spotkałam się dotychczas w żadnej placówce medycznej, nawet tej znajdującej się w tzw. mało cywilizowanych krajach, w których dane mi było przebywać.
Lekarz Nowakowska odmówiła zarejestrowania mojego dziecko na konsultację, ponieważ posiadało Europejską Kartę ...
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Elżbieta Kulpińska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

liczba opinii: 16

Gabinet

Kluczbork

Średnia ocen: 2,0/5
Stanowczo nie polecam Pani Kulpinskiej !!! Wraz z 3 miesięcznym dzieckiem poszliśmy na kosultacje gdyż martwiło nas zapadające się czasami ciemiaczko. Okazało się że wszystko jest ok jednak Pani po zbadaniu dziecka zaczęła straszyć nas że dziecko jest zacofane bo nie podnosi glowy i że ma zmniejszone napięcie mięśniowe.. straszla zapalebiem opon mozgowych ito itd ponadto stwierdziła że dziecko jest bardzo chude i jest wygłodzone, gdyż kp i moje mleko ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Bożena Guzowska

Pulmonolog, Pediatra

liczba opinii: 7

Centrum Terapii i Psychoedukacji Przychodnia Specjalistyczna w Kluczborku
Wolności 6
46-203 Kluczbork

Średnia ocen: 4,9/5
Bardzo polecam Panią doktor. Kilka lat temu leczyła mojego tatę, chorującego na POCHP. Jest to choroba nieodwracalna i postępująca, możliwe jest jedynie łagodzenie jej objawów i spowolnienie rozwoju, pomimo tego leki przepisywane Tacie przez panią doktor pozwoliły mu na w miarę normalne funkcjonowanie, bez zbytnich duszności. Ważne było to, iż lekarz nie unikała zlecania koniecznych badań, jak spirometria czy RTG klatki piersiowej, aby skutecznie monitorować stan pacjenta i skuteczność leczenia. ...
Opinia dodana przez: Marcin

Witold Sobótka

Pediatra

liczba opinii: 6

Przychodnia Lekarska
Grunwaldzka 20
46-200 Kluczbork

Średnia ocen: 3,6/5
Ja też jestem bardzo zadowolony. Nigdy nie odmówił wizyty nawet jak brakło numerów. Zawsze uprzejmy i ma super podejście do dzieci. Podoba mi się też to że nie przepisuje od razu antybiotyku tylko w ostateczności. Nigdy nie zrobił problemu nawet jak zadzwoniłem do domu o poradę w wolnym dniu. Bardzo polecam moje córeczki go uwielbiają i nie chcą chodzić do nikogo innego.
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Róża Bruzi-Bużowicz

Pediatra

liczba opinii: 6

NZOZ CM PULS Kluczbork
Arki Bożka 37
46-200 Kluczbork

Średnia ocen: 3,1/5
Wspaniała Pani doktor, ma bardzo dobre podejście do dzieci, mój synek ją uwielbia, stawia trafne diagnozy i jest bardzo uprzejma. Nie zgadzam się z poprzednim wpisem, zwykłe kłamstwa.
Opinia dodana przez: Janina

lekarz Anna Latusek-Michalska

Pediatra

liczba opinii: 4

Ratownictwo Medyczne Falck
Ligonia 14a
46-200 Kluczbork

Średnia ocen: 2,1/5
Najgorsza lekarka na jaką trafiłam. Spojrzała kątem oka na badania, nie zostałam zbadana w jakikolwiek sposób (sic!) po wytłumaczeniu powodu wizyty zostałam zlekceważona i skierowana tak naprawdę do drzwi. Przyszłam z dwoma różnymi schorzeniami, każde z nich zostało zbagatelizowane. Gdyby nie fakt, że wcześniej trafiałam na dobrych specjalistów pewnie odpuściłabym ratowanie swojego życia- skoro lekarz potrafi je tak stanowczo zlekceważyć bez wysłuchania nawet problemu, postawienia jakiejkolwiek diagnozy. Okropne doświadczenie.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Jerzy Sygulla

Pediatra

liczba opinii: 2

Gabinet
Bema 4
46-200 Kluczbork

Średnia ocen: 5,0/5
Doktor Jerzy Sygulla był wspaniałym człowiekiem i świetnym lekarzem. Opiekował się moim synem Michałem, kiedy ten 13 lat temu urodził się zbyt wcześnie w szpitalu na ul Reymonta w Opolu. Zapewnił synowi doskonałą opiekę, a rodzicom wsparcie i zrozumienie, którego każdy z nas - przerażony stanem naszych dzieci - tak bardzo potrzebował. Chciałabym na dwojej drodze spotykać tylko takich ludzi, jakim był doktor Sygulla. Strasznie mi przykro, że już go ...
Opinia dodana przez: Robert

dr n. med. Lidia Tomanek

Pediatra

liczba opinii: 2

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne "MEDICINA" s.c. Barbara Basta Mariusz Basta
Skłodowskiej-Curie 23
46-200 Kluczbork

Średnia ocen: 3,0/5
Ta kobieta powinna iść już na rentę...zero uczuć i empatii.Obcesowo i z wyższością (pewnie bo kasy ma pełno) zwraca się do rodziców.Wykorzystuje personel na maxa ale tylko dla swoich potrzeb...Dzieci to dla niej same zło konieczne bo trzeba badać,dotykać...nie polecam..Dziwie się dlaczego ta Pani wciąż jest ordynatorem..nawet nie ma żadnego dyżuru tylko parę godzinek za dnia jeżeli jest w ogóle w pracy...total masakra!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Anna Kaczmarek

Pediatra

liczba opinii: 1

Ratownictwo Medyczne
Marii Skłodowskiej-Curie 23
46-200 Kluczbork

Średnia ocen: 1,0/5
Pani doktor jest niezwykle nieuprzejmą osobą! Zamiast dokładnie zbadać i powiedzieć jak leczyć synka, stwiedziła z pretensją, że ona nie jest tu po by badać dzieci. Bezpodstawnie uznała, że trzeba dziecko przyjąć do szpitala, mimo jedynie lekko zaczerwienionego gardła i kataru. Bez jakiejkolwiek informacji podano mu antybiotyk. Brak kompetencji w leczeniu niemowląt skoro od razu kazała podać antybiotyk... Nie chcę mieć z tą kobietą nigdy więcej do czynienia!
Opinia dodana przez: matka

lekarz Urszula Kałużyńska-Chmiel

Pediatra

liczba opinii: 0

Gabinet
Jana Pawła II
46-203 Kluczbork

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Pediatrzy w mieście Kluczbork



Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat