Ginekolog Położnik Konin

NZOZ "BMM" s. jawna Specjalistyczna Przychodnia Ginekologiczna
ul. Spółdzielców 46/9 P
62-502 Konin

Bardzo dobra,kompetentna Pani Doktor cieszę się że ją poznałam i bardzo dziękuje za pomoc poświęciła mi bardzo dużo czasu i uwagi wszystko dokładnie sprawdziła polecam

ul. Spółdzielców 31 B/C
62-510 Konin

Bardzo dobry lekarz.Prowadził moja pierwsza ciaże i wszystko dokładnie omawial i odpowiadał na kazde moje pytanie.Zlecał wiele badan w czasie ciązy zeby wiedziec czy wszystko jest dobrze. Poprostu dobry lekarz.

Opinia dodana przez: ewa

Jagiełły 11
62-510 Konin

Cudowna kobieta, dodaje sił i wiary samą rozmową. Kompetentna to mało powiedziane. Po wyjściu z gabinetu ma się wrażenie, że wszystko jest możliwe a każda beznadziejna nawet sytuacja może się zmienić. Polecam serdecznie. Na tym lekarzu nie można się zawieść.

Opinia dodana przez: Anna

Spółdzielców 46 lok. 9p
62-504 Konin

Lekarz godny polecenia prowadzil moja pierwsza ciaze i napewno poorowadzi tez nastepna bardzo mily, dokladnie wszystko tlumaczy.Polecam

Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Przemysław Namysł

Ginekolog położnik, Ginekolog

Gab.pryw,
KONIN Powstańców Wlkp.16
62-510 Konin

godny polecenia fachowiec.prowadziłam u niego 2 ciąże i jestem b.zadowolona.teraz raz w roku jestem u nieo na badaniach kontrolnych

gabinet prywatny
listopada
Konin

Wspaniały lekarz. Pełen profesjonalizm. Potrafi zadbać o dobrą atmosfere co pomaga kobiecie w tak intymnym badaniu.wszystko bardzo jasno zawsze wytlumaczy. Wiele dobrego zawdzięczam panu Profesorowi i nie wyobrażam sobie nie móc korzystać z jego wspaniałej pomocy. Przy tym jest taki przystojny.Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Anna

A prywatnie na chopna..
Bardzo mły lekarz...

Kolejowa 11
62-510 Konin

Bardzo miły, kulturalny lekarz, każda wizyta przebiega w luźnej atmosferze. Pan Wasylkowicz wszystko pokazuje, tłumaczy a podczas badań jest delikatny. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tego ginekologa do prowadzenia ciąży i serdecznie polecam innym przyszłym mamom i kobietom.

Opinia dodana przez: ANITA

STASZICA 20
62-504 Konin

Jak dla mnie ten lekarz jest idealny! Profesjonalista! Nie zamienię Go na żadnego innego! Nawet gdyby wizyta wynosiła 300zł
Polecam wszystkim

Polecam wszystkim

Chopina 17c
62-510 Konin

Najlepszy lekarz trafiłam w 30 tyg ciąży na patologie z krwawieniem miałam urodzić wcześniej więc dr Kicinski podał zastrzyk na Płocka i zaproponowal założenie pessera więc przeszłam do niego by prowadził moja ciążę do końca pesser usunął w 37 myślałam że urodze a tu dopiero w 41 tyg zdrowy symbol 3800 i 59 dl jestem wdzięczna i nigdy tego nie zapomnę Panu Kicinskiemu dziękuję

Opinia dodana przez: Jpp