Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Ginekolog Położnik Konin

- 23 lekarzy

lekarz Jarosław Matynia

Ginekolog położnik

liczba opinii: 18

Gabinet
Spółdzielców 46 lok. 9p
62-504 Konin

Średnia ocen: 4,7/5
Świetny lekarz. Bardzo cierpliwy, wszystko dokładnie wytłumaczy, aby można było wszystko zrozumieć. Pan doktor prowadził moją pierwszą ciąże dodam, że na fundusz i byłam bardzo zadowolona. Teraz leczę się pana doktora, ponieważ nie mogę zajść w drugą ciąże i wszystko dokładnie tłumaczy dlaczego i po co jakie leki. Lekarz godny polecenia
Opinia dodana przez: Anonim

dr hab. n. med. Marek Pietryga

Ginekolog położnik

liczba opinii: 17

gabinet prywatny
listopada
Konin

Średnia ocen: 4,6/5
Wspaniały lekarz. Pełen profesjonalizm. Potrafi zadbać o dobrą atmosfere co pomaga kobiecie w tak intymnym badaniu.wszystko bardzo jasno zawsze wytlumaczy. Wiele dobrego zawdzięczam panu Profesorowi i nie wyobrażam sobie nie móc korzystać z jego wspaniałej pomocy. Przy tym jest taki przystojny.Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Anna

Jarosław Wasylkowicz

Ginekolog położnik

liczba opinii: 17

Gabinet
Kolejowa 11
62-510 Konin

Średnia ocen: 4,4/5
Bardzo miły, kulturalny lekarz, każda wizyta przebiega w luźnej atmosferze. Pan Wasylkowicz wszystko pokazuje, tłumaczy a podczas badań jest delikatny. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tego ginekologa do prowadzenia ciąży i serdecznie polecam innym przyszłym mamom i kobietom.
Opinia dodana przez: ANITA

lekarz Andrzej Kiciński

Ginekolog położnik

liczba opinii: 16

Gabinet
Chopina 17c
62-510 Konin

Średnia ocen: 4,1/5
Najlepszy lekarz trafiłam w 30 tyg ciąży na patologie z krwawieniem miałam urodzić wcześniej więc dr Kicinski podał zastrzyk na Płocka i zaproponowal założenie pessera więc przeszłam do niego by prowadził moja ciążę do końca pesser usunął w 37 myślałam że urodze a tu dopiero w 41 tyg zdrowy symbol 3800 i 59 dl jestem wdzięczna i nigdy tego nie zapomnę Panu Kicinskiemu dziękuję
Opinia dodana przez: Jpp

lekarz Wojciech Sobczak

Ginekolog położnik

liczba opinii: 11

Gabinet
Chopina 23a
62-500 Konin

Średnia ocen: 4,5/5
Doktor prowadził moje dwie ciąże.(Ciąże problematyczne)-Obaj chłopcy zdrowi :)Jako jedyny lekarz w koninie jest dokładny i najbardziej doświadczony.U Pana Wojciecha czułam się bezpiecznie.Na spokojnie wszystko wytłumaczy,obejrzy czy nie ma żadnych patologicznych zmian...Szukacie kobietki dobrego lekarza to tylko do Tego Doktora.Naprawde polecam!!
Opinia dodana przez: Andżelika M.

lekarz Lilianna Popielas-Łasińska

Ginekolog położnik

liczba opinii: 9

Gabinet
ulica Polna 5
62-510 Konin

Średnia ocen: 3,3/5
Nie polecam. Pani dr nie ma nic wspólnego z lekarzem oprócz tego, że jest miła, aż do bólu. Ma jeszcze jedną zaletę - umie tylko wypisać receptę, ale nie koniecznie do odpowiedniego dolegliwości/schorzenia. Omijajcie szerokim łukiem. Lepszym pomysłem jest dr. Karaszewski.
Opinia dodana przez: Wiola

Ferdynand Wróbel

Ginekolog położnik

liczba opinii: 8

Gabinet

Konin

Średnia ocen: 4,0/5
Profesjonalista w każdym calu.Dokładnie odpowiadał na każde moje pytanie, wyjaśniał plan leczenia, wykonał usg. Poza tym co bardzo ważne, jest miły i uprzejmy.Polecam.
Opinia dodana przez: Anonim

Janusz Karaszewski

Ginekolog położnik

liczba opinii: 8

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Chiron"
ul. Goździkowa 4
62-510 Konin

Średnia ocen: 3,8/5
Pan doktor nie przyjmuje już na chorzniu na goździkowej ma tylko gabinet prywatny i pracuje w szpitalu. Faktycznie jest super tylko jemu ufałam niestety nie stać mnie na prywatne wizyty. Jest zawsze uśmiechnięty wesoły i można z nim o wszystkim porozmawiać.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Andrzej Balcerzak

Ginekolog położnik

liczba opinii: 7

Gabinet
STASZICA 20
62-504 Konin

Średnia ocen: 4,3/5
Trafiłam na niego w szpitalu, błyskawicznie podjął trafną decyzję o operacji (miałam pęknięty jajnik). Operował mnie i teraz 3 tydzień po niej czuję się świetnie i nie ma żadnych problemów. Byłam na kontrolnej wizycie prywatnie i bardzo dokładnie mnie zbadał oraz udzielił wyczerpujących informacji. Naprawdę polecam tego specjalistę. Widać, że zna się na rzeczy.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Robert Chowański

Ginekolog położnik

liczba opinii: 5

Gabinet

Konin

Średnia ocen: 3,4/5
Lekarz bardzo dobry godny polecenia szanuje swoje pacjentki jak i ich czas .Lekarz z poczuciem humoru :)
Opinia dodana przez: Marta

Ginekolodzy położnicy w KoninieStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat