Filtruj terminy

Ginekolog Położnik Konin

lekarz Jarosław Matynia

Spółdzielców 46 lok. 9p
62-504 Konin

Świetny lekarz. Bardzo cierpliwy, wszystko dokładnie wytłumaczy, aby można było wszystko zrozumieć. Pan doktor prowadził moją pierwszą ciąże dodam, że na fundusz i byłam bardzo zadowolona. Teraz leczę się pana doktora, ponieważ nie mogę zajść w drugą ciąże i wszystko dokładnie tłumaczy dlaczego i po co jakie leki. Lekarz godny polecenia

dr hab. n. med. Marek Pietryga

gabinet prywatny
listopada
Konin

Wspaniały lekarz. Pełen profesjonalizm. Potrafi zadbać o dobrą atmosfere co pomaga kobiecie w tak intymnym badaniu.wszystko bardzo jasno zawsze wytlumaczy. Wiele dobrego zawdzięczam panu Profesorowi i nie wyobrażam sobie nie móc korzystać z jego wspaniałej pomocy. Przy tym jest taki przystojny.Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Anna

Jarosław Wasylkowicz

Kolejowa 11
62-510 Konin

Bardzo miły, kulturalny lekarz, każda wizyta przebiega w luźnej atmosferze. Pan Wasylkowicz wszystko pokazuje, tłumaczy a podczas badań jest delikatny. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tego ginekologa do prowadzenia ciąży i serdecznie polecam innym przyszłym mamom i kobietom.
Opinia dodana przez: ANITA

lekarz Andrzej Kiciński

Chopina 17c
62-510 Konin

Najlepszy lekarz trafiłam w 30 tyg ciąży na patologie z krwawieniem miałam urodzić wcześniej więc dr Kicinski podał zastrzyk na Płocka i zaproponowal założenie pessera więc przeszłam do niego by prowadził moja ciążę do końca pesser usunął w 37 myślałam że urodze a tu dopiero w 41 tyg zdrowy symbol 3800 i 59 dl jestem wdzięczna i nigdy tego nie zapomnę Panu Kicinskiemu dziękuję
Opinia dodana przez: Jpp

lekarz Wojciech Sobczak

Chopina 23a
62-500 Konin

Doktor prowadził moje dwie ciąże.(Ciąże problematyczne)-Obaj chłopcy zdrowi :)Jako jedyny lekarz w koninie jest dokładny i najbardziej doświadczony.U Pana Wojciecha czułam się bezpiecznie.Na spokojnie wszystko wytłumaczy,obejrzy czy nie ma żadnych patologicznych zmian...Szukacie kobietki dobrego lekarza to tylko do Tego Doktora.Naprawde polecam!!
Opinia dodana przez: Andżelika M.

lekarz Lilianna Popielas-Łasińska

ulica Polna 5
62-510 Konin

Nie polecam. Pani dr nie ma nic wspólnego z lekarzem oprócz tego, że jest miła, aż do bólu. Ma jeszcze jedną zaletę - umie tylko wypisać receptę, ale nie koniecznie do odpowiedniego dolegliwości/schorzenia. Omijajcie szerokim łukiem. Lepszym pomysłem jest dr. Karaszewski.
Opinia dodana przez: Wiola

Ferdynand Wróbel

Konin

Profesjonalista w każdym calu.Dokładnie odpowiadał na każde moje pytanie, wyjaśniał plan leczenia, wykonał usg. Poza tym co bardzo ważne, jest miły i uprzejmy.Polecam.

Janusz Karaszewski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Chiron"
ul. Goździkowa 4
62-510 Konin

Pan doktor nie przyjmuje już na chorzniu na goździkowej ma tylko gabinet prywatny i pracuje w szpitalu. Faktycznie jest super tylko jemu ufałam niestety nie stać mnie na prywatne wizyty. Jest zawsze uśmiechnięty wesoły i można z nim o wszystkim porozmawiać.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Andrzej Balcerzak

STASZICA 20
62-504 Konin

Trafiłam na niego w szpitalu, błyskawicznie podjął trafną decyzję o operacji (miałam pęknięty jajnik). Operował mnie i teraz 3 tydzień po niej czuję się świetnie i nie ma żadnych problemów. Byłam na kontrolnej wizycie prywatnie i bardzo dokładnie mnie zbadał oraz udzielił wyczerpujących informacji. Naprawdę polecam tego specjalistę. Widać, że zna się na rzeczy.

lekarz Robert Chowański

Konin

Lekarz bardzo dobry godny polecenia szanuje swoje pacjentki jak i ich czas .Lekarz z poczuciem humoru :)
Opinia dodana przez: Marta

Ginekolodzy położnicy w Koninie