Filtruj terminy

Ginekolog Położnik Konin

lekarz Jarosław Matynia

Spółdzielców 46 lok. 9p
62-504 Konin

Kompetentny , cierpliwy, kulturalny i dokładny. Dziękuję Panie Doktorze z poświęcony czas i trafna diagnozę oraz leczenie :)
Opinia dodana przez: Monika

dr hab. n. med. Marek Pietryga

gabinet prywatny
listopada
Konin

Wspaniały lekarz. Pełen profesjonalizm. Potrafi zadbać o dobrą atmosfere co pomaga kobiecie w tak intymnym badaniu.wszystko bardzo jasno zawsze wytlumaczy. Wiele dobrego zawdzięczam panu Profesorowi i nie wyobrażam sobie nie móc korzystać z jego wspaniałej pomocy. Przy tym jest taki przystojny.Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Anna

Jarosław Wasylkowicz

Kolejowa 11
62-510 Konin

Bardzo miły, kulturalny lekarz, każda wizyta przebiega w luźnej atmosferze. Pan Wasylkowicz wszystko pokazuje, tłumaczy a podczas badań jest delikatny. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tego ginekologa do prowadzenia ciąży i serdecznie polecam innym przyszłym mamom i kobietom.
Opinia dodana przez: ANITA

lekarz Andrzej Kiciński

Chopina 17c
62-510 Konin

Najlepszy lekarz trafiłam w 30 tyg ciąży na patologie z krwawieniem miałam urodzić wcześniej więc dr Kicinski podał zastrzyk na Płocka i zaproponowal założenie pessera więc przeszłam do niego by prowadził moja ciążę do końca pesser usunął w 37 myślałam że urodze a tu dopiero w 41 tyg zdrowy symbol 3800 i 59 dl jestem wdzięczna i nigdy tego nie zapomnę Panu Kicinskiemu dziękuję
Opinia dodana przez: Jpp

lekarz Wojciech Sobczak

Chopina 23a
62-500 Konin

Doktor prowadził moje dwie ciąże.(Ciąże problematyczne)-Obaj chłopcy zdrowi :)Jako jedyny lekarz w koninie jest dokładny i najbardziej doświadczony.U Pana Wojciecha czułam się bezpiecznie.Na spokojnie wszystko wytłumaczy,obejrzy czy nie ma żadnych patologicznych zmian...Szukacie kobietki dobrego lekarza to tylko do Tego Doktora.Naprawde polecam!!
Opinia dodana przez: Andżelika M.

lekarz Lilianna Popielas-Łasińska

ulica Polna 5
62-510 Konin

Nie polecam. Pani dr nie ma nic wspólnego z lekarzem oprócz tego, że jest miła, aż do bólu. Ma jeszcze jedną zaletę - umie tylko wypisać receptę, ale nie koniecznie do odpowiedniego dolegliwości/schorzenia. Omijajcie szerokim łukiem. Lepszym pomysłem jest dr. Karaszewski.
Opinia dodana przez: Wiola

Ferdynand Wróbel

Konin

Profesjonalista w każdym calu.Dokładnie odpowiadał na każde moje pytanie, wyjaśniał plan leczenia, wykonał usg. Poza tym co bardzo ważne, jest miły i uprzejmy.Polecam.

lekarz Andrzej Balcerzak

STASZICA 20
62-504 Konin

Zdecydowanie nie polecam, stanowczo NIE. Chamstwo połączone z brakiem kompetencji. Zgłosiłam się ze skierowaniem do szpitala na oddział ginekologiczny, pech chciał że trafiłam na Balcerzaka. Owszem przebadał mnie bardzo dokładnie przy okazji uszkadzając wziernikiem ścianę pochwy, czyli przyszłam z bólem i wyszłam z dodatkowym bólem. Niezadowolony i opryskliwy, może dlatego , że była to niedziela a może dlatego, że prywatnie nie byłam jego pacjentką, co zostało mi wypominane w dość ...
Opinia dodana przez: Monika

Janusz Karaszewski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Chiron"
ul. Goździkowa 4
62-510 Konin

Pan doktor nie przyjmuje już na chorzniu na goździkowej ma tylko gabinet prywatny i pracuje w szpitalu. Faktycznie jest super tylko jemu ufałam niestety nie stać mnie na prywatne wizyty. Jest zawsze uśmiechnięty wesoły i można z nim o wszystkim porozmawiać.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Robert Chowański

Konin

Lekarz bardzo dobry godny polecenia szanuje swoje pacjentki jak i ich czas .Lekarz z poczuciem humoru :)
Opinia dodana przez: Marta

Ginekolodzy położnicy w Koninie