Filtruj terminy

Ginekolog Położnik Kostrzyn Nad Odrą

Prywatny Gabinet Lekarski
Fabryczna 1
66-470 Kostrzyn nad Odrą

Według mnie rewelacyjny lekarz. Kompetentny, konkretny, a jednocześnie empatyczny i bardzo miły. Dobra atmosfera, przez co stres związany z wizytą ulega zmniejszeniu. Można porozmawiać bez skrępowania. Lekarz na poziomie, wielu lekarzy powinno brać przykład, a służba zdrowia wyglądałaby inaczej.

Piastowska 7
66-470 Kostrzyn nad Odrą

Witam, mogę polecić tego lekarza zarówno po wizycie prywatnej jak i publicznej. Doktor prowadził moją ciąże. Zawsze o każdej porze dnia i nocy mogłam liczyć na Jego radę. Uprzejmy, życzliwy, sympatyczny i co najważniejsze nie spoufala się z pacjentką. Z czystym sumieniem POLECAM!

Niepodległości 6B
66-470 Kostrzyn nad Odrą

Nie polecam Pana doktora.
Bez podejscia do kobiety, która straciła dziecko przed momentem
Miałam porostu pecha, że przyjmował mnie na oddział Pan doktor. Dzięki Bogu zabieg wykonywał inny lekarz profesjonalista

Nie polecam Pana doktora.
Bez podejscia do kobiety, która straciła dziecko przed momentem

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kolejarz"
Solidarności 2

Ośrodek Dializ nr 11 w Kostrzynie nad Odrą