lekarz Maciej Karaczun

Najlepszy specjalista od spraw rehabilitacji, diagnozy ortopedycznej i leczenia tego typu problemów.

Trafiłam do Orthosportu z polecenia przyjaciela i pod okiem Pana Karaczuna kontuzja została skutecznie zażegnana. Polecam!

Dobrze że trafiłam na tego ortopedę. Rehabilitacja z jego pomocą przebiegła rewelacyjne i przyniosła efekty.

Po latach ćwiczeń bez korzystania z pomocy fizjoterapeuty nabawiłem się wielu kontuzji oraz bólów stawów. Udałem się do Pana Karaczuna i teraz po kilku tygodniach wizyt powoli wracam do zdrowia. Jest jeszcze kilka rzeczy do poprawy, ale w porównaniu z tym co było na początku jest niebo, a ziemia.

Rehabilitacja po złamaniu pozwoliła szybko wrócić na treningi. Nie spodziewałem się aż tak szybkich efektów.

Dzięki M. Karaczunowi kontuzja została zażegnana w stu procentach. Warto było się do niego wybrać i z czystym sumieniem polecam go innym!

Dr Karaczun nie boi się pytań ze strony pacjentów i bez problemów na nie odpowiada, co dla osób takich jak ja ma spore znacznie. Lubię wiedzieć na czym stoję i znać wszystkie szczegóły, zwłaszcza gdy chodzi o zdrowie moje i bliskich mi osób. Podczas kilku wizyt mogłem zawsze liczyć na konkrety. Rehabilitacja w jednym ze szczecińskich ośrodków przebiega dzięki pomocy doktora naprawdę sprawnie. Polecam z całego serca.

Polecam :) Noga przez pana Karaczuna została poskładana naprawdę sprawnie i ma się po kilku miesiącach naprawdę dobrze :)

To z całą pewnością najlepszy lekarz u jakiego się do tej pory miałam okazję leczyć. Ma ogromną wiedzę. ;)

Zycze kazdej osobie zwiazanej ze sportem by trafila na takiego ortopede jakim jest pan Maciej. Wtedy zawsze mozna miec wszystkie kontuzje pod kontrola.