lekarz Maciej Karaczun

Ortopeda

Nie wiem w sumie od czego zacząć, ale wypadałoby chyba od tego, że z problemem którego ostatecznie pozbyłem się dzięki pomocy dr Karaczuna, byłem u wielu ortopedów i innych lekarzy. Wszystko zaczęło się od upadku, którego efektem było otwarte złamanie ręki. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że ręka przez nieuwagę chirurga zaczęła się źle zrastać. Odwiedzałem wielu ortopedów, którzy tylko odsyłali mnie na różne badania i do innych lekarzy. W końcu trafiłem do Orthosportu, gdzie spotkałem dr Karaczuna, który podjął się leczenia operacyjnego ręki uprzednio wyjaśniając co i jak. Nie wiem jak ta sytuacja zakończyłaby się gdyby nie jego sprawna pomoc. Naprawdę polecam, bo jest to bez wątpienia wybitny lekarz.

Odwiedziłam baaardzo wielu ortopedów w Szczecinie, nawet i w miastach oddalonych od niego o niemałe odległości, ale w zasadzie jedynie placówka Orthosport i p Karaczun zasługują na jakąkolwiek uwagę ze względu na profesjonalizm i znajomość licznych problemów ortopedycznych w naprawdę dużym stopniu. Polecam serdecznie.

Nigdy nie miałam jakichś poważniejszych problemów, które wymagałyby leczenia ortopedycznego, ale jako że zaczęłam całkiem sporo biegać, to nabawiłam się kontuzji kostki i uszkodziłem trochę kolano. Poczytałam trochę w internecie i zdecydowałam się na wizytę właśnie w Orthosporcie. To rzeczywiście dobra placówka, w której spotkać można doświadczonych lekarzy. Dzięki rehabilitacji i odpowiedniemu leczeniu ze strony dr Karaczuna, powoli zaczynam wracać do zdrowia, choć jeszcze uważam z bieganiem. Liczę na to, że w ciągu najbliższych tygodni już wszystko będzie dobrze.

Nie ukrywam, że jest to jeden z lepszych ortopedów spośród tych, z którymi miałem do czynienia, a trochę problemów związanych ze stawami już miałem. Nie dziwi mnie, że pan Karaczun cieszy się tak dobrą opinią.

Miałem niejedne konsultacje ortopedyczne u p. Maćka i zawsze wykazywał się sporą wiedzą i doświadczeniem. Do dzisiaj odwiedzam go na rehabilitacjach i mam pewność, że jestem pod dobrą opieką

Bez dwóch zdań jeden z najlepszych lekarzy z jakimi miałem do czynienia w swoim życiu. Nie spotkałem się jeszcze z takim traktowaniem pacjenta. Na plus przede wszystkim zaliczyć można to, że zlecane są badania i to nieraz bardzo dokładne. Na tej podstawie podejmowane są decyzje i wybierane odpowiednie leczenie. Pan doktor tłumaczy wszystko na bieżąco, nie zbywa pacjenta i jest gotowy poświęcić mu tak wiele czasu jak potrzeba. Polecam serdecznie.

Pan Karaczun to wybitny specjalista, potrafi poświęcić odpowiednią ilość czasu na zdiagnozowanie problemu. Do tej pory spotykałem tylko ortopedów, którzy wydawali się nie znać na ortopedii... tylko przepisywali przeciwbólowe leki i nic poza tym. Okazało się, że uraz stawu kolanowego wymagał leczenia operacyjnego i dopiero w Orthosporcie u pana Karaczuna znalazłem pomoc, na której tak mi zależało. Naprawdę polecam, bo to dobry lekarz.

Pan Karaczun to specjalista jedyny w swoim rodzaju. W życiu miewałam niestety wiele problemów ze zdrowiem, co zmusza mnie do ciągłego kontaktowania się z różnymi specjalistami, jednak ten ortopeda zasługuje na szczególną uwagę, bo posiada sporą wiedzę i potrafi sprawnie wytłumaczyć co i jak. Jeśli ktoś ma problemy zdrowotne stricte z tego typu urazami, to lepiej od razu udać się do Pana Karaczuna.

Pan Karaczun to specjalista jedyny w swoim rodzaju. W życiu miewałam niestety wiele problemów ze zdrowiem, co zmusza mnie do ciągłego kontaktowania się z różnymi specjalistami, jednak ten ortopeda zasługuje na szczególną uwagę, bo posiada sporą wiedzę i potrafi sprawnie wytłumaczyć co i jak. Jeśli ktoś ma problemy zdrowotne stricte z tego typu urazami, to lepiej od razu udać się do Pana Karaczuna.

Polecam, po kontuzji spowodowanej wywrotką podczas gry w fut sal nie ma ani śladu ;) na pana Maćka zawsze można liczyć :)

Bardzo kompetentny specjalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Można czuć się pewnie na każdym etapie leczenia.