lekarz Maciej Karaczun

Serdecznie polecam! Otrzymałam od pana Maćka super pomoc, za którą jestem bardzo wdzięczna. To dobry lekarz.

Operacji kolana bardzo się bałem, ale jak się okazało, w Orthosporcie nie ma co się obawiać nawet najpoważniejszych zabiegów, bo pracują tutaj lekarze z prawdziwego zdarzenia, super ;), polecam.

Nigdy nie miałam jakichś poważniejszych problemów, które wymagałyby leczenia ortopedycznego, ale jako że zaczęłam całkiem sporo biegać, to nabawiłam się kontuzji kostki i uszkodziłem trochę kolano. Poczytałam trochę w internecie i zdecydowałam się na wizytę właśnie w Orthosporcie. To rzeczywiście dobra placówka, w której spotkać można doświadczonych lekarzy. Dzięki rehabilitacji i odpowiedniemu leczeniu ze strony dr Karaczuna, powoli zaczynam wracać do zdrowia, choć jeszcze uważam z bieganiem. Liczę na to, że w ciągu najbliższych tygodni już wszystko będzie dobrze.

Pan Karaczun to wybitny specjalista, potrafi poświęcić odpowiednią ilość czasu na zdiagnozowanie problemu. Do tej pory spotykałem tylko ortopedów, którzy wydawali się nie znać na ortopedii... tylko przepisywali przeciwbólowe leki i nic poza tym. Okazało się, że uraz stawu kolanowego wymagał leczenia operacyjnego i dopiero w Orthosporcie u pana Karaczuna znalazłem pomoc, na której tak mi zależało. Naprawdę polecam, bo to dobry lekarz.

Pan Maciej to dobry ortopeda i traumatolog. Potrafi działać sprawnie i skutecznie. Jak najbardziej polecam.

Doktor Karaczun to rzeczywiście prawdziwy specjalista. Jak ktoś ma uszkodzone więzadła kolana, to polecam doktora. Jestem po rekonstrukcji hybrydowej krzyżowego przedniego. Niewiele po 3 miesiącach mogłem wrócić na matę i do klatki (uprawiam sporty walki).

Pan Karaczun to specjalista jedyny w swoim rodzaju. W życiu miewałam niestety wiele problemów ze zdrowiem, co zmusza mnie do ciągłego kontaktowania się z różnymi specjalistami, jednak ten ortopeda zasługuje na szczególną uwagę, bo posiada sporą wiedzę i potrafi sprawnie wytłumaczyć co i jak. Jeśli ktoś ma problemy zdrowotne stricte z tego typu urazami, to lepiej od razu udać się do Pana Karaczuna.

Pan Karaczun to specjalista jedyny w swoim rodzaju. W życiu miewałam niestety wiele problemów ze zdrowiem, co zmusza mnie do ciągłego kontaktowania się z różnymi specjalistami, jednak ten ortopeda zasługuje na szczególną uwagę, bo posiada sporą wiedzę i potrafi sprawnie wytłumaczyć co i jak. Jeśli ktoś ma problemy zdrowotne stricte z tego typu urazami, to lepiej od razu udać się do Pana Karaczuna.

Bez dwóch zdań jeden z najlepszych lekarzy z jakimi miałem do czynienia w swoim życiu. Nie spotkałem się jeszcze z takim traktowaniem pacjenta. Na plus przede wszystkim zaliczyć można to, że zlecane są badania i to nieraz bardzo dokładne. Na tej podstawie podejmowane są decyzje i wybierane odpowiednie leczenie. Pan doktor tłumaczy wszystko na bieżąco, nie zbywa pacjenta i jest gotowy poświęcić mu tak wiele czasu jak potrzeba. Polecam serdecznie.

Bardzo polecam! Po ciężkim urazie barku zgłosiłem się do doktora Karaczuna. Zajął się moim przypadkiem bardzo rzetelnie, dzięki czemu już kilka dni później miałem umówioną operację. Po kilku tygodniach od operacji moja ręka już wróciła do dawnej sprawności. Wyglądało bardzo groźnie, ale zakończyło się pozytywnie.

Bardzo polecam! Po ciężkim urazie barku zgłosiłem się do doktora Karaczuna. Zajął się moim przypadkiem bardzo rzetelnie, dzięki czemu już kilka dni później miałem umówioną operację. Po kilku tygodniach od operacji moja ręka już wróciła do dawnej sprawności. Wyglądało bardzo groźnie, ale zakończyło się pozytywnie.

Świetny specjalista i bardzo kompetentny lekarz. Zajął się moim trudnym przypadkiem, który wymagał operacji. Dzięki niej udało mi się zachować pełną sprawność i wrócić do regularnych treningów. Pan Maciej Karaczun poświęca dużo czasu na każdego ze swoich pacjentów, szczegółowo tłumacząc na czym polega uraz oraz jakie są możliwości leczenia.

Świetny specjalista i bardzo kompetentny lekarz. Zajął się moim trudnym przypadkiem, który wymagał operacji. Dzięki niej udało mi się zachować pełną sprawność i wrócić do regularnych treningów. Pan Maciej Karaczun poświęca dużo czasu na każdego ze swoich pacjentów, szczegółowo tłumacząc na czym polega uraz oraz jakie są możliwości leczenia.