lekarz Maciej Karaczun

Obawialem sie operacyjnego leczenia zlamanej nogi, dlatego staralem sie znalezc specjaliste cieszacego sie dobra opinia. Wybralem pana Karaczuna, rowniez ze wzgledu na dosc korzystna lokalizacje i aktualnie jestem juz po operacji. Moge polecic ze wzgledu na wysoki profesjonalizm oraz umiejetnosc postepowania z pacjentami.

Na pierwszą wizytę przyszło mi trochę poczekać ze względu na brak terminów ale także pandemię ale teraz już wiem, że zostanę pod opieką tego lekarza. Jest naprawdę specjalistą w swoim fachu.

Nie ukrywam, że jest to jeden z lepszych ortopedów spośród tych, z którymi miałem do czynienia, a trochę problemów związanych ze stawami już miałem. Nie dziwi mnie, że pan Karaczun cieszy się tak dobrą opinią.

Odwiedziłam baaardzo wielu ortopedów w Szczecinie, nawet i w miastach oddalonych od niego o niemałe odległości, ale w zasadzie jedynie placówka Orthosport i p Karaczun zasługują na jakąkolwiek uwagę ze względu na profesjonalizm i znajomość licznych problemów ortopedycznych w naprawdę dużym stopniu. Polecam serdecznie.

Świetny ortopeda-traumatolog, miły i pomocny, zawsze w razie problemów ze zdrowiem udaję się do niego

Bardzo kompetentny specjalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Można czuć się pewnie na każdym etapie leczenia.

Polecam, po kontuzji spowodowanej wywrotką podczas gry w fut sal nie ma ani śladu ;) na pana Maćka zawsze można liczyć :)

jestem pod wrażeniem profesjonalizmu doktora, zawsze liczyć można na jego pomoc i wsparcie, świetny ortopeda

Miałem niejedne konsultacje ortopedyczne u p. Maćka i zawsze wykazywał się sporą wiedzą i doświadczeniem. Do dzisiaj odwiedzam go na rehabilitacjach i mam pewność, że jestem pod dobrą opieką

Nie wiem w sumie od czego zacząć, ale wypadałoby chyba od tego, że z problemem którego ostatecznie pozbyłem się dzięki pomocy dr Karaczuna, byłem u wielu ortopedów i innych lekarzy. Wszystko zaczęło się od upadku, którego efektem było otwarte złamanie ręki. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że ręka przez nieuwagę chirurga zaczęła się źle zrastać. Odwiedzałem wielu ortopedów, którzy tylko odsyłali mnie na różne badania i do innych lekarzy. W końcu trafiłem do Orthosportu, gdzie spotkałem dr Karaczuna, który podjął się leczenia operacyjnego ręki uprzednio wyjaśniając co i jak. Nie wiem jak ta sytuacja zakończyłaby się gdyby nie jego sprawna pomoc. Naprawdę polecam, bo jest to bez wątpienia wybitny lekarz.