Lekarze Kostrzyn Nad Odrą

Ortopeda

Świadczenia Opiekuńczo-Lecznicze
Gabriela Narutowicza 6
66-470 Kostrzyn nad Odrą

Dr Karaczun nie boi się pytań ze strony pacjentów i bez problemów na nie odpowiada, co dla osób takich jak ja ma spore znacznie. Lubię wiedzieć na czym stoję i znać wszystkie szczegóły, zwłaszcza gdy chodzi o zdrowie moje i bliskich mi osób. Podczas kilku wizyt mogłem zawsze liczyć na konkrety. Rehabilitacja w jednym ze szczecińskich ośrodków przebiega dzięki pomocy doktora naprawdę sprawnie. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Maciek

lekarz Bogusław Samosionek

Piastowska 7
66-470 Kostrzyn nad Odrą

Trafiłam do Pana doktora na konsultację prosto z IP Szpitala w Świebodzinie. Lekarz bardzo delikatny, wszystko tłumaczy i uspakaja.
Profesjonalizm i rzeczowe podejście do pacjentki. Zbadał mnie kompleksowo ( USG, badanie dopochwowe, KTG) z powodu braku ruchów płodu w 36 tygodniu.
Zadziałał bardzo profesjonalnie i otoczył mnie opieką od początku do końca.
Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Dagmara

lekarz Włodzimierz Wichliński

Ginekolog

Kostrzyn nad Odrą

Uratował życie moje i córki, kiedy zanikla praca serca. Konkretny fachowiec- lekarz z powołania. Podczas ciąży niejednokrotnie dzwoniłam ze swoimi obawami o różnych porach dnia -zawsze rozwiał moje wątpliwości, można liczyć na jego pomoc.
Opinia dodana przez: N7

lekarz Maria Uryasz-Wichlińska

Pediatra

Żeglarska 40
66-470 Kostrzyn nad Odrą

NAJLEPSZA PANI DOKTOR PEDIATRA JAKA ZNAM!!! Godna polecenia... Zawsze pomoze. WIELKI SZACUNEK DLA LEKARZA Z POWOLANIA... MOJE DZIECKO PANIA DOKTOR UWIELBIA ZRESZTA JA TEZ! Bardzo POLECAM BARDZO!!!;)
Opinia dodana przez: JOANNA

lekarz Ewa Osak

Ginekolog

os. Mieszka I 34
66-470 Kostrzyn nad Odrą

Z pania Ewą nie mam dobrych wspomnień ponieważ rok temu trafiłam do szpiatla ponieważ moje pierwsze dziecko miało się rodzic ale niestety nie chciało się rodzć. Urodziło się dwa tygodnie po terminie. Leżąc w szpitalu Pani doktor nie maila do mnie takie szacunku ponieważ jestem młodą matką.Strasznie mnie męczyła badając miałam kilka krotnie próbę wywołania porodu ale niestety nie okazał się skuteczna. Pani doktor zadecydowała że już tak długo po ...

lekarz Anna Karoń-Sobiczewska

Neurolog

Przychodnia Specjalistyczna
Wyszyńskiego 23
66-470 Kostrzyn nad Odrą

BARDZO PRZYJEMNA ROZMOWNA DOKŁADNIE WYPYTUJE O OBJAWY CHOROBY PRZEPROWADZA BADANIE ZLECA WYKONANIE WYNIKÓW I PROWADZI LECZENIE
WYNIKI LECZENIA DOBRE O CZYM SWIADCZY LICZBA PACJENTÓW
Opinia dodana przez: ANDRZEJ

lekarz Piotr Madoń

Ortopeda, Rehabilitant

Kostrzyn nad Odrą

Trzymajcie sie z daleka od tego czlowieka.Facet nie leczy,brak wiedzy,poleca innych zwlaszcza dietetykow,a skierowania nigdzie nie sa wazne,gdyz z nikim nie posiada podpisanej umowy.Smiech na sali nie lekarz,konczyl studia ale chyba za jajka.

Maria Czujko

Kostrzyn nad Odrą

Potrafi zrobić dobrze zęba, ale często robi szybko, w pośpiechu i wychodzi byle jak na "odpiernicz" i trzeba chodzić ponownie i poprawiać, poza tym przyjmuje tylko do 13, nie każdy może pozwolić sobie na wizytę w takich godzinach, już do niej nie chodzę, polecam dr Brzuchacz:)
Opinia dodana przez: ola

lekarz Urszula Piasecka

Świadczenia Opiekuńczo-Lecznicze
Gabriela Narutowicza 6
66-470 Kostrzyn nad Odrą

Pełny profesjonalizm, zrozumiałe informacje o diagnostyce i leczeniu, bardzo miła, empatyczna. Polecam w pełni.
Opinia dodana przez: Alina

Jerzy Rybinski

Kardiolog

Kostrzyn nad Odrą

Po pierwsze to ten lekarz nie jest kardiologiem a internistą a po drugie opinia a osąd to dwie różne sprawy. Skąd Anonim wie że nie zdiagnozował? Więcej szacunku w obie strony niech lekarz zapisuje to jest najlepsze lekarstwo. Znam tego lekarza i uważam że robi wszystko co w jego mocy aby nie zaszkodzić pacjentowi... chyba że pacjent Jemu szkodzi wtedy jest inny skutek np. taki jak wydane tu opinie ;-)
Opinia dodana przez: Się żyje...