Lekarze Łęczna

Gastroenterolog
                                       lek. med. Artur Oponowicz

lek. med. Artur Oponowicz

Gastroenterolog, Internista

Bardzo dobry i przy tym miły i uprzejmy specjalista. Fachowe i kompleksowe podejście do pacjenta. Dokładnie tłumaczy faktyczny stan chorobowy, mało tego- nawet poświęci swój cenny czas żeby zobrazować za pomocą rysunku. Pomimo młodego wieku posiada ogromną wiedzę i w pełni angażuje się w swoją pracę, właśnie takich lekarzy nam trzeba w polskiej służbie zdrowia! Z całego serca polecam Pana doktora jak i oddział gastroenterologii w Łęcznej.
Opinia dodana przez: Edyta
W dniu 6 pażdzirnika 2013 r.mija pierwsza rocznica śmierci dr Piotra Piwowarka.Żył wśród nas wspaniały i życzliwy ludziom lekarz. Odszedł, ale stale jest obecny w naszych sercach i myślach. Monika Łukasiewcz
Opinia dodana przez: Monika Łukasiewicz
Witam serdecznie. W dniu wczorajszym byłam pierwszy raz u Pana Doktora. Tak naprawdę nie miałam możliwości się zapisać więc poszłam po prostu na oddział. Oczywiście Pan doktor znalazł chwilę i dla mnie. I jest jedno wazne słowo, które go opisuje: niezwykłą dokładność. Po każdym jego słowie widać wiedzę jaką posiada. Zaufałam mu. Dobrze się czułam przy nim. Zrobił mi usg, ponieważ u innego lekarza wyszło mi że mam mięśniaki i ...
Opinia dodana przez: Elżbieta
Pan dr Nazar wykonał u mnie badanie endoskopowe kolonoskopię. Miły, profesjonalny, rzeczowy. Czułam się bardzo zaopiekowana. Polecam z całego serca. Następna wizyta tylko u tego specjalisty.
Opinia dodana przez: Anna
Polecam z całego serca, lekarz z powołania. Osoba ciepła i życzliwa.Profesjonalistka. Dziękuję Pani doktor za wszystko. Pacjentka
Opinia dodana przez: Ewa
Pełen profesjonalizm,wysoki poziom organizacji i prawdziwa życzliwość ludzka. Dziękuję bardzo Doktorowi Michałowi Charytonowiczowi za artystyczne wykonanie korekcji nosa i za poświęcony czas.Jestem bardzo zadowolony z rezultatu i całego okresu leczenia.Nie była to moja pierwsza operacja nosa,ale pierwsza która przyniosła zamierzony efekt. Z wyrazami szacunku. Emil Rywacki
Opinia dodana przez: Emil
Bardzo dobry kardiolog i równocześnie miły człowiek. Wyleczył mojego ojca, teraz będzie leczył mamę. Oddaję ją spokojnie w jego ręce i wiem, że zrobi wszystko jak najlepiej. Pozdrawiam serdecznie.
Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Pacjenta traktuje jak najbliższego członka rodziny. Zaangażowanie 100%. Godny zaufania.
Opinia dodana przez: Monika
Godny polecenia specjalista. Rzeczowy, konkretny i bardzo miły. Super podejście do pacjenta. Polecam :)
Opinia dodana przez: GOŚĆ
Bardzo uprzejma i kompetentna pani doktor. Konkretne wskazówki, rzeczowo i na temat. Ze spokojem sumienia polecam 😁
Opinia dodana przez: Magdalena
Warto umówić się na wizytę. Dokładny, wszystko wytłumaczy. Zwraca uwagę na inne ewentualnie związane dolegliwości.
Opinia dodana przez: Tomasz
Wyjatkowa osoba. Dawno juz nie spotkalam takiego dobrego, madrego lekarza. Dla niej liczy sie przede wszystkim i ponad wszystkiem dobro pacjenta. Polecam i dziekuje losowy, ze poznalam taka wyjatkowa osobe
Opinia dodana przez: Marta
Dr Arkadiusz Podkowiński > The Best doctor in Poland !!!!! Operował moją żona rok temu. Modlę się aby Pan Bóg mu dał długowieczności. Bardzo dziękuje ze Pan uratował moją żona Doctor
Polecam p. Michała. Bardzo miły, przyjemny , kulturalny lekarz. Zna się na swojej pracy , nie ma problemu z badaniami i przypisaniem antybiotyków jeżeli są potrzebne co dla wielu lekarzy stanowi problem i wręcz trzeba ich błagać a zamiast tego dostaje sie recepte na tysiąc nic nie pomagających leków. Ja jestem bardzo zadowolona!

lekarz Ewa Szmit

Internista, Reumatolog

Pani Doktor jest miła i kontaktowa. Zleca badania. Tłumaczy cierpliwie dalszą terapię. Ciesz się że trafiłam na takiego lekarza. Mam wrażenie że zależy Jej na pacjencie.
Opinia dodana przez: Anna
Lekarz w 100% godny polecenia, pełen profesjonalizm, szeroka wiedza i umiejętności. Pan doktor poskładał moją nogę po skomplikowanym złamaniu i przywrócił mi pełną sprawność. Jestem za to bardzo wdzięczna, miałam ogromne szczęście że trafiłam pod opiekę Pana doktora Grabowskiego.
Opinia dodana przez: Maria
Traktuje pacjenta poważnie , bada i odpowiada na wszystkie pytania , tłumaczy stan choroby i leczenie. Jest bardzo uprzejmy
Opinia dodana przez: Maria
Super podejście do pacjenta. Lekarz sympatyczny, pełen empatii. Super kontakt. Zawsze służy pomocą. Trafna diagnoza. Szybkie, sprawne leczenie. Świetna opieka i kontrola. Pełen profesjonalizm. Wszystkie czynności, które były wykonywane podczas operacji, wcześniej były wyjaśnione w sposób jasny, prosty i przejrzysty. Polecam !
Opinia dodana przez: Karolina
Nie mam zastrzeżeń do leczenia u Pani Doktor.Kompetentna i dokładna.Są dobre efekty terapii.Pani Doktor nie jest gadułą ale odpowie na każde zadane pytanie dotyczące leczenia.Mnie to bardzo odpowiada,że jest konkretna i rzeczowa.
Opinia dodana przez: Barbara
Jestem zadowolona ze współpracy z Panią logopedą. Dzieci ją lubią. Jak ktoś współpracuje, to wszystko da się zrobić. Cudów nie robi, jak często rodzice oczekują. Jedyny minus to to, że ma mało czasu, ale zawsze przyjmie, choć na chwilkę. Ja polecam!
Opinia dodana przez: Weronika