Filtruj terminy

Gabinet Ginekologiczny Maciej Skrętek
Piłsudskiego 6/3

lekarz Robert Pijagin

18-400 Łomża

Ten czlowiek nie nadaje sie na lekarza ... na innych stronach tak jak patrzylam wiele opini sie powtarza na jego temat oczywiscie negatywnych ... W sobote niestety trafilam na izbe przyjec do panstwowego szpitala w lomzy i niestety mialam przyjemnsc rozmawiać z tym czlowiekiem ... przyszedl z wielka łaska do gabinetu i wielce zdziwiony wrecz nie wierzył ze mam problem i dal mi do zrozumienia ze przyszlam do niego bo ...
Opinia dodana przez: karolina

dr n. med. Adam Zdanowicz

Gabinet Ginekologiczny
Piłsudskiego 6 lokal 3
18-400 Łomża

Doprowadził moja ciążę do końca, co nie było łatwe. Dzięki niemu mam wspaniałego synka. Polecam każdej kobiecie.Miły i konkretny.Mówi mało ale na temat.Po porodzie(pare m-cy) szybko i bezboleśnie założył mi wkładkę domaciczną którą mam do dziś.
Opinia dodana przez: Renata

Tomasz Sokół

Oddział ginekologiczno-połozniczy

Łomża

Bardzo sympatyczny I dobry lekarz!Po wejsciu do gabinetu odrazu wiedzialam,ze to osoba na odpowiednim stanowisku.Doktor stwarza bardzo przyjazna atmosfere.Dobry specialista!

lekarz Urszula Głuszkowska

Kręta 8
18-400 Łomża

Drogie kobietki... zarówno te starsze jak i młodsze... jeśli chcecie cieszyć się zdrowiem - omijajcie gabinet "szanownej" pani doktor szerokim łukiem! Żałuję, że zwlekałam tak długo z dodaniem opinii... być może wiele z Was uniknęłoby przykrych doświadczeń związanych z tą "specjalistką". Ale do rzeczy. Trafiłam do głuszkowskiej z typowymi problemami jak każda kobieta. Dostałam całą paletę leków w tym hormony... co tam przecież my pacjentki jesteśmy królikami doświadczalnymi i a ...

dr n. med. Leszek Poppe

szpital Wojewódzki Łomza
Łomza Piłsudskiego11
18-400 Łomża

Dr Poppe prowadzi już moją drugą ciążę - pierwsza była z powikłaniami :-(. moim zdaniem jest bardzo kompetentym i miłym lekarzem i nie umywa rąk jak się pojawią problemy - moglam zadzwonić do niego zawsze i nigdy nie zostawił mnie bez porady co powinnam zrobić.
Opinia dodana przez: Ela

dr n. med. Tadeusz Oleszczuk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "OMEGA" s.c.
Wojska Polskiego 161
18-400 Łomża

Dr. N. med. Tadeusz Oleszczuk to świetny fachowiec skoncentrowany na udzielaniu pomocy pacjentce. Do tego wszystkiego jest uprzejmy i bardzo delikatny. Bardzo dokładnie przeprowadza wywiad i dociera do źródła problemu (w moim przypadku niedoczynność tarczycy), leczy kompleksowo, patrzy na całokształt i na tej podstawie dobiera leczenie. Warto go polecać, bo sprawdził się u mnie i u mojej znajomej, jako dobry specjalista.
Wdzięczna pacjentka.
Opinia dodana przez: Wdzięczna Pacjentka z Łomży

lekarz Maria Mazewska

ul. Hipokratesa 31
18-400 Łomża

wzbudza zaufanie rzetelna nie traktuje pacjentki jak kolenego zlecenia nie zbywa pacjentki

lekarz Zbigniew Nizik

Reymonta 1 a
18-400 Łomża

Wspaniały lekarz z powołania. Wytłumaczy wyczerpująco każdy problem oby wiecej takich lekarzy w naszym Kraju.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Bartosz Pękała