lekarz Robert Pijagin

Ten czlowiek nie nadaje sie na lekarza ... na innych stronach tak jak patrzylam wiele opini sie powtarza na jego temat oczywiscie negatywnych ... W sobote niestety trafilam na izbe przyjec do panstwowego szpitala w lomzy i niestety mialam przyjemnsc rozmawiać z tym czlowiekiem ... przyszedl z wielka łaska do gabinetu i wielce zdziwiony wrecz nie wierzył ze mam problem i dal mi do zrozumienia ze przyszlam do niego bo mam takie widzi mi sie i sobie wszystko wymyslilam ... bedac w ciazy nie moglam zrobic siku od 2 dni .... osoba przy zdrowych zmyslach od razu wie ze sie cos dzieje nie tak ale nie wspaniały pan doktor ktory zarzucił mi jeszcze ze to moja wina bo widocznie nic nie pije !!! łaskawie zrobil mi usg i stwierdzil ze pecherz jest pusty po czym zrobil cewnikowanie i wylecialo bardzo duzo moczu ... nastepnie uslyszalam bardzo inteligentne pytanie " po co pani przyjechala tutaj z tej warszawy " - bo mialam taki kaprys i wymyslilam sobie lomzynski szpital bo wiadomo kazdy z nas planuje dane miasto i przyszla chorobe i zaciera rece zeby zatruc zycie jakiemus wybranemu lekarzowi .... ta mysl przemilczalam a szkoda .. nastepnie pytam sie grzecznie co moge zrobic zeby moj organizm nie wstrzymywal tak wody bo od paru dni jestem spuchnieta jak balon to uzyskalam odpowiedz - NIE WIEM , czy moge brac hydrominum ?? - nie wiem , czy sa jakies inne srodki ?? - nie wiem , czy sa jakies inne sposoby zeby pozbyć sie wody ??? nie wiem .... to ja sie pytam co ty czlowieku wiesz ??? i nawet jakbym przyjechala z 2giego konca polski to jego psim obowiazkiem jest mnie przyjac i kazdego z nas a nie laskawie odwalic wizyte z ktorej nic nie wyszlo a zajac sie wpisywaniem wszystkiego do systemu ktory jest wazniejszy od pacjenta i uslyszec na koniec to tyle do widzenia czyli sadzac po tonie i podejsciu " spie**** i nie zawracaj mi wiecej dup***" omijajcie tego czlowieka szerokim lukiem bo zamiast pracowac za co mu niestety placa olewa wszystko i wszysztkich .

POLECAM!!!! najlepszy, poznałam chyba prawie wszystkich:( prowadził moją bardzo problematyczną ciążę, teraz prowadzi kolejną. ogromne zaangażowanie. pomoc w każdej nawet najmniejszej sprawie, telefony odbierał nawet w weekend wczesnym rankiem lub wieczorem. Lekarz z prawdziwego zdarzenia.

Lekarz godny polecenia każdej młodej dziewczynie jak i dojrzałej kobiecie.Pierwszy raz miałam okazję spotkać się z takim lekarzem. Odpowiednie podejście do pacjenta, zrozumienie jak i wytłumaczenie wszelkich nurtujących pytań. Polecam kobietom w ciaży ale przedewszytkim mamom nastolatek,które wybierają się na pierszą wizytę do ginekologa-lekarz u którego człowiek nie czuje żadnego skrępowania. Aktualnie prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona mam nadzieję,że pomoże nam wsparciem i fachową "ręką" przy porodzie.

Bardzo dobry lekarz, prowadzi moją ciążę, mam nadzieję, że do końca będzie przebiegało to tak jak teraz. Pan doktor jest bardzo konkretny, nie owija w bawełnę, każdej pacjentce poświęca tyle czasu, ile potrzeba. Nie ma w Łomży lepszego lekarza, polecam.

przyjmował mnie na oddział w szpitalu z poronieniem zachował sie bardzo kompetentnie wytłumaczył wszystko miły bede chodzic do niego w przyszłości:)

Bardzo kompetentny czlowiek,przedewszystkim człowiek,czuly na czyjś bol i cierpienie,polecam z czystym sumieniem tego lakarza,najlepszy specjalista w Łomży.

Chodziłam całą ciążę do dr. Pijagina i byłam bardzo zadowolona, duzo mowil np ile malenstwo wazy, wyjasnial dokladnie co widac na usg, odpowiadal na kazde pytania, nie bylo problemow ze zwolnieniem. Wizyty wspominam pozytywnie

Lekarz godny polecenia,obecnie prowadzi moją pierwszą ciążę i jestem zadowolona z jego usług.... najważniejsze jest to że po każdej wizycie u dr Pijagina wychodzę spokojna i w pełni poinformowana o rozwoju mojej przyszłej córci:-)) plusem jest też to że posiada w gabinecie sprzęt do usg.... POLECAM !! Oby takich lekarzy jak dr Pijagin było coraz więcej!!

Gorąco polecam tego sympatycznego i konkretnego lekarza!!!

Gorąco polecam tego sympatycznego i konkretnego lekarza!!!

super lekaż prowadzi moją pierwszą ciąże jak narazie wszystko jest ok.Ma swietne poczucie humoru, wszystkie pacjętki wychodza z gabinetu usmiechnięte Polecam